Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Záhadná sadba
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Dotaz Záhadná sadba Příspěvek č. 1

Zdravim growery...

Nedávno jsem se rozhodl, že začnu zase pěstovat a objevil jsem takový nakvejtací disky... dá se to nachvíli do vody, naboptná to a zasadí se tam semínko.

V obchodě mi řekl, že se má semínko sázet špičkou dolu, protože od tud jde kořínek. Doma jsem to ale popletl a dal semínka naopak. Potom najednou koukám, že ze země trčí místo lístků kořinek, tak jsem semínka vyndal a opatrně otočil. Pak jsem se na to ale těšil snad dva týdný až mi teprve došlo že už jim nikdo nepomůže.

Tak jsem zasadil další, semínko dal tak, aby bylo kořinem dolů, ale už je to týden a pořád nic ??? Jsem už trošku zoufalej, co by se asi tak mohlo stát ? V místnosti je akorát teplo (žádný extrémy), často to kropim rozprašovačem, takže to má pořád dost vody (přelejt se to snad ani nedá ne). Semínka jsou z kvalitního zdroje (5semen.cz (Amnezie))

Nebo že by ještě nějakym zázrakem v pohodě začly růst ? Jinak čim to teda sakra je. Nebo že bych měl při přesazování špinavý ruce ? (třeba jak jsem sázel ty semínka s kořínkem, měl jsem ruce od hulení jak jsem drtil) Ale přeci jen u těchhle novejch jsem si ruce umyl.

Dřív mi už vždycky nějaký koukali ze země (Jo a pod zemí je to tak 2mm, v tom taky neni problém)

Snad budete vědět, díky za jakoukoliv radu...

Old Post 29-02-2016 v 12:39 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 2

Čau. Ty ,,disky" se jmenují jiff tablety a jediné co me u tvého problému napadá je velké množství vody( klíček jednoduše uhnije). Chce to s citem, ne vždycky se rovná více vody lepšímu výsledku a u klíčení rostlin je to pravidlo..

Žij a nechej žít

Old Post 29-02-2016 v 14:24 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Ty jo a ještě si to dej naklíčit na toaleťák nebo papírovou utěrku (bez parfemace). A pak je to o mnoho jednoduší sázet semínko např s 1cm kořínkem.
Já např. když je kořínek už velký, semínko jen přihrnu aby mi špička trčela a ještě ten den vyleze rostlinka.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 29-02-2016 v 14:44 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 4

Moc vody ? Hmm, to by mohlo bejt ono... takže nový semínka a míň zalejvat.

Je fakt že jsem to pro jistotu kropil dost často a prakticky to stálo ve vodě...

:--(

Myslel jsem že to semínku nic neudělá

Old Post 29-02-2016 v 15:44 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 5

Ty jiff tablety stačí vlhké a pro začátek bych se držel rady MR.Mena

Žij a nechej žít

Old Post 29-02-2016 v 15:49 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 6

Asi to teda dám normálně do royal mixu a malinkýho květináče... nebo radši grow mix ?

I když to už asi neni tak podstatný...

A nechám to teda naklíčit na ubrsousku a pak to nějak hodně mělko zasadim...

Snad to konečně vyjde...

:--(

Old Post 29-02-2016 v 15:57 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 7

Nojo, už lezou ven Tak díky, fakt to bylo kvůli moc vodě.

Old Post 05-03-2016 v 19:28 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4407310 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív