Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » White Rhino
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Schweeps
Nový Člen

Karma uživatele Schweeps - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 22  

White Rhino Příspěvek č. 1

Zdravím, má někdo zkušenosti s tímto modelem ? Zajímalo by me o kolik se po přepnuti ještě vytáhnou? Svitim sodíkem 600w a kytky mají 35-50 cm. Díky za odpověď

Old Post 06-02-2016 v 19:48 PM
Schweeps je offline   Profil uživatele Schweeps   Find more posts by Schweeps   Foto galerie člena Schweeps   Click here to Send Schweeps a Private Message   Add Schweeps to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 2

Čau, myslím že stačí hledat v aktuálních příspěvcích...je tady toho hafo, osobní zkušenost nemám, ale jak řikám, někdo tady nedávno něco setnul WR (mimochodem zkratka pro White Rhino), tak ať to roste

Old Post 06-02-2016 v 22:34 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 3

Čau já to mám ted v boxu a když jsem se bavil s matkářem,říkal že je lepší nechat to déle narůst cca 20dní,protože se to moc netáhne..je to hlavně indika,takže nějaký růstový boom by nastat neměl..doba květu cca 65 dní...ale jestli už mají 50cm a ještě jsi to nepřepl,tak už bych nečekal :-)


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 07-02-2016 v 09:06 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schweeps
Nový Člen

Karma uživatele Schweeps - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 4

Ahoj no začal jsem z řízků a přepnul to asi po 16 dnech.. no uvidím jak to bude vypadat 😊

Old Post 07-02-2016 v 09:10 AM
Schweeps je offline   Profil uživatele Schweeps   Find more posts by Schweeps   Foto galerie člena Schweeps   Click here to Send Schweeps a Private Message   Add Schweeps to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 5

cau, tedka jedu WR, jenom pod 250w, tedka 2.den 12/12. Jedná se o řezy WHITE RHINO z matky ze semen od NIRVANY, 50/50 indica/sativa. Dle matkáře vytažení o 100%,růst do 4. týdne květu. Na růstu jsem je měl +- 20 dní, a nejvyšší rostlina má něco kolem 30 cm. Doplnim info na 4.týdnu 12/12.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 07-02-2016 v 20:03 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schweeps
Nový Člen

Karma uživatele Schweeps - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 6

Jo díky za info

Old Post 08-02-2016 v 06:39 AM
Schweeps je offline   Profil uživatele Schweeps   Find more posts by Schweeps   Foto galerie člena Schweeps   Click here to Send Schweeps a Private Message   Add Schweeps to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-09-2009 - White RhinoxOrange Bud - 3 odpovědí
15-05-2005 - white giant - 10 odpovědí
03-06-2001 - White Widow - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3165650 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív