Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm - HYDRO-DRIP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
Trichome
Stálý Člen

Karma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 97

pěkný, pěkný 269g

Old Post 05-01-2016 v 21:49 PM
Trichome je offline   Profil uživatele Trichome   Find more posts by Trichome   Foto galerie člena Trichome   Click here to Send Trichome a Private Message   Add Trichome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 98

moc pěkný kola, dáváš si na tom záležet a tak to má být.
Tipuju 239,7g
Samozřejmě přeji víc. ;-)

[size=3]
1.kolo - 200w Bubble Gum
2. kolo 200W SSH + Chronic
3. kolo 200w Belladona
4. kolo 250w Gib WW,PP,S11,C+
5. kolo SHARK SHOCK

Old Post 06-01-2016 v 09:45 AM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 99

Já netipuji Jenom musím znovu obdivovat (už páté kolo), jakou práci si děláš s tím abys nás o všem informoval!

A kočandy máš zase nádherné

Old Post 06-01-2016 v 10:36 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 100






Výsledek pátého kola 4x Pineapple Chunk pod 250w HPS

Tak už páté kolo je u konce.

V prvé řadě bych chtěl všem Vám poděkovat za hromady karmy, a všem kteří sledují a poskytují mi nějakou zpětnou vazbu. Bere mě to celkem dost času to sem vše často dávat, ale dokud vidím že se to líbí tak to stoprocentně za tu snahu stojí

Za druhé bych chtěl napsat dojmy z Barneys Farm.

- klíčivost 100%. Zatím nejlepší z Greenhouse,Dinafem,Sensi Seeds..

- ustálenost 0% ze 4 semen byly 3 fenotypy - 50/50 , indica, sativa. Na jednu stranu to je ozvláštnění pěstu, ale na druhou to je nahovno pro ty co jedou na
výnosový rekordy. (já) Různé výšky rostlin způsobují nedo/pře-světlení.

Hlavně se mi nelíbí že např indica pheno je velmi málo výnosná- kdyby byly všechny 50/50 popř sativa tak je sklizeň větší.

- HERMAFRODITIZMUS!!! - téměř každé kolo se stane, že se někde objeví koule. Většinou jde o 1-2-3 tyčinky celkově, které neprodukují pyl (snad). Nikdy nebylo nic prcnutý. Ale teď bylo koulí regulérně nejvíc co jsem viděl.. Naprcaného jsem si ničeho nevšiml, ale aby z několika vrcholovek trčela otevřená koule NO GDE SME NAŠTĚSTÍ to zatím vypadá že žádné orgie se nekonaly. Takže to v podstatě nevadí ale rohodně by to tam nemuselo být.

- doba květu - nejvíc mimo co jsem viděl. Banka uvádí 55-60 a sklízel jsem 80.den. Vždy je to cca o týden mimo ale tohle je trohu víc

_______________________________________________________________________

SUMMA SUMÁRUM - Barneys Farm mě nijak extra nenadchlo.. Rozhodně nemohu říct že by to bylo špatné - další aspekty později - ale prostě, myslím že jsou banky které to mají kvalitnější a více podle mých představ. Dinafem je pro mě zatím favorit jak kvalitou tak kvantitou. K Barnys se teď určitě delší dobu nevrátím, příště spíše s řezů...

________________________________________________________________________


SUŠENÍ - jelikož jsem musel zahájit rychlejší sušení abych to mohl mít celou dobu pod kontrolou - musel jsem to vysušit za týden, to se mi povedlo. 3 dny visely a lehce byly ofukovány , zbytek jen visely. Navzdory tomu že jsem se bál aby to bylo jsem to trochu PŘESUŠIL, ale opravdu jen o kousek..




______________________________________________________________________

Tak a dost keců - máme tu údaje:

Pinneapple Chunk NO.1 - 48,6g-12,6g-5,5g - /66,7g/ - (50/50 ind./sat. PHENO)
Pinneapple Chunk NO.2 - 15,1g-12,9g-0,0g - /28,0g/ - (indica PHENO)
Pinneapple Chunk NO.3 - 50,2g-11,5g-0,0g - /61,7g/ - (sativa PHENO)
Pinneapple Chunk NO.4 - 33,7g-32,8g-0,0g - /66,5g/ - (50/50 ind./sat. PHENO)
____________________________________________________________________

Sečteno,podrženo:

222,9 g

COŽ ZNAMENÁ:

Nepřekonal jsem žádný osobní rekord. Jak to je kolem 200 g výnosem beru Pineapple jako PRŮMĚRNÝ.

Musím také porovnat s Criticalem + od Dinafemu - 244 gramů na 2 kytkách. Critical+ beru jako odrůdu výnosově nadprůměrnou.


A KONEČNĚ VÝSLEDKY TIPOVAČKY!
______________________________________________

3.místo - Tommy Alchy - 232g - odchylka 9,9g.
2.místo - Kreator1993 - 220g - odchylka 2,9 g
1.místo - !ZAU! -223,27g - odchylka 0,37g !
______________________________________________

Gratuluji a všem posílám karmu za perfektní odhad!


SMOKEREPORT

SMRAD: Krásně vonící , hodně pronikavě, více než u Criticalu+. Vůně je lehká ale výrazná, hodně do ovocna.

CHUŤ: Opravdová chuťovka, možná lepší v prvních tazích než Critical+, chuť opět jemná , nezemitá, kouř neagresivní nejak výrazněji nekope. První tahy jsou opravu gurmánský požitek krásně se prohnat nosem a vychutnat lehkou - do ovocna chuť.

STAV: Nevím jaké PHENO zrovna kouřím , ale je to hrozná pecka do hlavy- stav jde hrozně cítít v hlavě, uplně tam "tlačí" Taky po 1 skle začínám mít problémy z očima - světloplachost a vysušenost očí.. Stav je bez extrémních výkyvů - chytne vás to jako pěst a proberete se až po několika hodinách (klině 3-4 hod.)

Co se týče netečnosti tak není to takový uzemňovák jak jsem čekal, člověk ač je skoro nepoužitelnej tak se celkem snaží něco dělat. Žádnej uspávací uzevlovák. Taky nepociťuji výraznější únavu po celodenním hulením oproti jiným modelům

Pokud bych měl porovnat s Criticalem + tak těžko říct co je lepší.. Stav má jinej charakter, ale v hlavě víc cítím Pineappla. Vůči účinku nemohu říct křivého slova, tady to je na jedničku
______________________________________________________________________

SUMMA SUMMÁRUM - s kvalitou jsem spokojen Pocukrování je EXTRÉMNÍ, při šmikání byla podemnou hromada písku, účinek je excelentní, vzhledově - stavbou palic se mi víc líbil Critical+.


____________________________________________________________________

Všem děkuji za pozornost a ohlasy, brzy po menší pauzičce začne již šesté kolo, a tentokrát s opravdovou libůstkou! Bude to málo známá, a velice zajímavá odrůda netradičního vzhledu od hodně známé a legendární seedbanky

Už teď se těším!
S pozdravem
Bohém


_______________________________________________________________________

1.FOTO - Sativa PHENO BOOMBY
2.FOTO - Sativa PHENO výběr
3.FOTO - Sativa PHENO výběr
4.FOTO - 50/50 PHENO
5.FOTO - Detajl

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Naposledy upravil Bohém 10-01-2016 v 11:42 AM

Old Post 10-01-2016 v 11:11 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 101





1.FOTO - Indica PHENO
2.FOTO - Sativa PHENO pálka
3.FOTO - Detajl
4.FOTO - Celkovka

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 10-01-2016 v 11:17 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 102

Díky za komplexní report! Pozastavil bych se u toho výnosu.. porovnáváš to s jiným pěstem, kde byly dvě kytky vs. čtyři v aktuálním kole. No říkám si, jak by to dopadlo, kdybys měl jen dvě kytky toho nejvýnosnějšího phenotypu - přijde mi, že by rozdíl oproti Criticalu nebyl takovej. (Ta jedna indika tam má prostě polovičí výnos, což je na výsledku dost znát)

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 10-01-2016 v 12:16 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 103

2 koles: Díky za dotaz. No s tím výnosem máš v podstatě pravdu, ale já jsem to bral spíše výnosově vzhledem k charakteristice palic.

U Criticalu+ jsou palice mnnohem víc prorostlé, mají opravdu MINIMUM lístků, a jsou i více mohutné. Jsou složené z tvrdých kuliček,tvrdě spečených do sebe. Jednoduše řečeno, kdyby rostly vedle sebe 1 palice criticalu a 1 pineapplu, myslím že ta z criticalu by byla - ač třeba velikostně podobná, tak určitě těžší, a méně by se po vysušení smrskla.

U Criticalu jsem měl navíc ne zcela dokonale vyplněno, což při tomto kole byl prostor využit lépe.

Ale tohle už dost hraničí s "kdyby kdyby" takže zjednodušeně, Critical+ je pro mě zajímavěší

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 11-01-2016 v 10:09 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 104

Na jaky ze se chystas dalsi model? Jinak pekny opravdu!

Mam podobny setup a pojedu nejspis tak trochu podle tebe... Jen ten ofuk vybojky (mam cooltube) 12 vetrakem tahas v tom boxu zvenku tj chladis nebo ho tahas vetrakem ven ?

Druhy dotaz pk13/14.. Ja mam nakoupeny setup od biobizz (bloom, gro, root juice, fish mix) a nevim zda mam jet taky pk13/14, booster a flush od jinCh znacek kdyz to biobizz nenabizi...?

Old Post 11-02-2016 v 13:29 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 105

Díky

- info o dalším modelu budou do pár dnů na novém threadu.
- větráky - na růst jeden na květ dva - mám nastaveny tak aby foukaly a zároveň ochlazovaly vrcholky rostlin - žárovku přímo nechladím. Jinak přítah pasivní, odtah aktivní.

PK 13/14 - Jedeš komplet řadu od Biobizzu celej pěst, byla by nehoráznost tam nalit zbytečně chemku. Neboj oni to mají - pokud máš komplet řadu - určitě vychytaný tak aby nic nechybělo. Navíc nevidím tam TOPMAX od biobizzu - není to právě bionáhrada či doplněk za PK? Ten bych si určitě pořídil.

Flush je je zbytečnej pokud jedeš vše od Biobizzu , akorát bych to nakonec prolil čistou vodou pro jistotu a finito. Ostatně tohle se dá přečíst i ve FAQu stačí hledat.

Ať to frčí

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 17-02-2016 v 14:30 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 106

Ano, Topmax od Biobizzu je květový stimulátor,něco jako PK 13/14, na ten styl..jen to stojí docela balík obrazně řečeno

Old Post 17-02-2016 v 15:05 PM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 107

Jj, každá značka má nějakej svůj produkt jako dojnou krávu - u CANNY je třeba PK 13/14 skoro zadarmo ale CANNA BOOST stojí šílený palby

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 17-02-2016 v 15:21 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 108

bioheaven je ještě dražší než topmax a leje se ho ještě víc...

a flushoval sem (vodou) myslim hodně poctivě i s biobizzem, nevěřim že to neni třeba... podle mě nejde jen o formu těch látek jak je kytka přijme ale i o ty látky samotný, co myslíš ty?

Možná jednu budu krmit do konce a uvidim jestli to bude znát na chuti. Nebo u hydra to je něco jinýho? Chápu že se třeba nemusí proplachovat tak dlouho jako hlína, tam to trvá, ale vůbec?

Jinak se Ti to vážně povedlo, nádhera.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-02-2016 v 16:40 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 109

Já bych to rači PRO KLID NA DUŠI vyflushoval, ale jen vodou abych si zachoval "BIO kvalitu " Myslím že za 14 dní se to stihne krásně vytrávit i bez nějakých finišových utrejchů. A zvlášt biobizz.

Např u CANNA BOOST je uvedený že se má dávat až do konce a ani náhodou to tam neleju.. myslím že tolik by to za ty dva týdny co už jen zraje pryskyřice nestihlo udělat, a taky kvůli ceně.. Rači mám jistotu...

- jinak - do hydra bys ani organiku jet nemohl.. Biobizz v recirkulačním systému by asi nebyl nic moc

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 17-02-2016 v 16:53 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 110

hezkej výsledek, jen si tady dovolim nesouhlasit s tim, že topmax je stejnej nebo podobnej pk13/14. je to sice stimulátor ale neobsahuje npk prvky. respektive má npk 0.2, 0, 0.1... takže rozhodně ne pk...

a proplach po biobizzu máš i v jejich tabulce, takže bio nebio je fuk, proplach to chce vždy. už jen aby kytka začla žrát zbytek živin co si ukládala do listů... ono hulit chlorofyl (jasně list nehulíš, ale stejně v paličkách lístky jsou) neni nic lahodnýho...

Old Post 17-02-2016 v 16:55 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 111

jasně, to sem ti teda uplně nerozuměl. Já flushoval taky jen vodou A o finish kouzlech si myslim svý, nikomu to neberu asi to i něco dělá, ale podle mě to je jak se sušenim... nedá se to moc vočůrat.

je mi jasný že ideal to neni, ale už sem tady někoho viděl myslim že bublat s biobizzem (nebo o tom jen psal? už nevim). Navíc sami prodávaj hydropack což mi taky přijde kapku úsměvný.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-02-2016 v 17:06 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 112

Bublat s Biobizzem jsem viděl videjko někde na youtubu ale výsledek jsem neviděl, myslim že to ani nebyla ganja v tom bubláku,ale nevim jestli bych do toho šel Modle mého názoru by se biobizz určitě vyplachovat měl...

Balon: Dobře zkusim to napsat jinak. Topmax je vlastně takovej placebovej anabolickej steroid pro kytky u kterýho máte dobrej pocit a něco méně v peněžence

Old Post 18-02-2016 v 11:54 AM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-12-2018 - 12th. Bohémův indoor 250W - 4x Sweet Deep Grapefruit - Aquafarm - HYDRO-DRIP - 11 odpovědí
07-04-2019 - 11th. Bohémův indoor 250W - 4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP - 52 odpovědí
24-08-2017 - 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm - HYDRO-DRIP - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5632710 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív