Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 2.kolo 200w Envirolite (2x Chronic, 2x SSH)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Green ROX
mas to moc pekne fakt luxus! Chtel sem se te zeptat jestli pod tou usporkou 200W envirolite (predpokladam ze je to na kvet) jedes uplne od zacatku nebo si mel i jinou s modrym spektrem na rust. uvazuju prave o koupi usporek a nevim jestli ma cenu davat taky prachy za tu modrou jestli nestaci jen ta na kvet
dik za odpoved


Čus, hale já jedu od začátku tuhle a myslim že v pohodě...určitě pro kytky je lepší mít obě dvě. :-) Na druhou stranu máš kytky v růstový fázi 14dní až 4týdny, podle toho jak s tim blbneš, tak je pak otázka, zda to není zbytečnej výdaj na tu chvíli co ti bude svítit. Mě osobně vyhovuje ta Envirolite Red na obě fáze! :-) Peace

Old Post 03-03-2010 v 21:12 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 50


Zdravíčko....tak máme tu 42den na květu
Kytičkám začínají hnědnout chloupky a teda pekelně zapáchaj :-D Kdybych měl kam ten pacháč narvat tak neváhám ani vteřinu.
Teplotky se drží kolem 23(den), 16-18(noc)
Hnojky pořád stejně Bloom 5ml a Pk 2ml na 1,5l odstáté vody
Kytky doposud neukázali, že by jim něco chybělo, vše funguje tak jak má.
Přidávám Foto (sorry za kvalitu je to z mob)

Old Post 10-03-2010 v 21:19 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 51

zdravim,
každopádně to vypadá dobře, v dnešní době jedu pod 400w sodíkem ale za 14 dní budu přestavovat na usporky, sice pojedu růstovou 125 a na květ 200w ale sem na to ohromě zvědavej, jen se chci zeptat jakej máš ten odtah (myslím s ohledem na hlučnost) potřebuju něco co bude potichu


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 11-03-2010 v 06:08 AM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Padavan G
zdravim,
každopádně to vypadá dobře, v dnešní době jedu pod 400w sodíkem ale za 14 dní budu přestavovat na usporky, sice pojedu růstovou 125 a na květ 200w ale sem na to ohromě zvědavej, jen se chci zeptat jakej máš ten odtah (myslím s ohledem na hlučnost) potřebuju něco co bude potichu


Zdravim Padavane. Já tam ted mám VKO 125 a docela to hlučí no. Jako už sem si na to zvyknul, ale těch prvních pár dní růstu byl problém u toho usínat. Je to prostě jako když pustíš digestoř. Ale přes zed to slyšet není, max přes dveře. :-) Jo a proč budeš měnit na úsporky? Já budu asi měnit na sodík.

Old Post 11-03-2010 v 09:43 AM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od woytishek


Zdravim Padavane. Já tam ted mám VKO 125 a docela to hlučí no. Jako už sem si na to zvyknul, ale těch prvních pár dní růstu byl problém u toho usínat. Je to prostě jako když pustíš digestoř. Ale přes zed to slyšet není, max přes dveře. :-) Jo a proč budeš měnit na úsporky? Já budu asi měnit na sodík.


Mám tedka zbytecne moc hule*í. Noa chtěl sem zkusit ty úsporky protože se mi líbí jak málo topěj a proto by nemuseli bejt tak náročný na ventilaci...pod tím 400w je toho docela dost a vadí mi ta hlučnost, každej den sem u toho a už mě to sere..


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 12-03-2010 v 07:17 AM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od Padavan G


Mám tedka zbytecne moc hule*í. Noa chtěl sem zkusit ty úsporky protože se mi líbí jak málo topěj a proto by nemuseli bejt tak náročný na ventilaci...pod tím 400w je toho docela dost a vadí mi ta hlučnost, každej den sem u toho a už mě to sere..


Tak to chápu no, mě to vko taky hlučí, ale nvm jestli tak moc jako tobě, je pravda že 4kilo asi topí hodně no.
ta úsporka je dobrá ale výnos pod ní nic moc...zas chuť si nemůžu vynachválit :-)

Old Post 12-03-2010 v 09:33 AM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 55

Cau. Mas to hezky takze + pro tebe. ... ale ... Porad veris tomu ze ti tam roste SSH? Ja uz tomu definitivne verit prestal (mame stejny klony). CHRONIC to mozna je ale SSH ani nahodou. Opravdu v tobe nehloda ani malej cervicek pochybnosti?

Naposledy upravil str3p 12-03-2010 v 10:08 AM

Old Post 12-03-2010 v 10:01 AM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od Padavan G
zdravim,
každopádně to vypadá dobře, v dnešní době jedu pod 400w sodíkem ale za 14 dní budu přestavovat na usporky, sice pojedu růstovou 125 a na květ 200w ale sem na to ohromě zvědavej, jen se chci zeptat jakej máš ten odtah (myslím s ohledem na hlučnost) potřebuju něco co bude potichu


Ahoj, já mám TT100 a stěžovat si nemůžu, hodně lidí říká že to řve atd. asi má každej jiný požadavky na hluk, mám ho na low 145m3/h a koncovej pacháč home Home edition 160 - 240 m3/h a je to ok, pacháč to profoukne v klidu, je pravda že mám co nejkratší alurouru.

Old Post 12-03-2010 v 13:33 PM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od str3p
Cau. Mas to hezky takze + pro tebe. ... ale ... Porad veris tomu ze ti tam roste SSH? Ja uz tomu definitivne verit prestal (mame stejny klony). CHRONIC to mozna je ale SSH ani nahodou. Opravdu v tobe nehloda ani malej cervicek pochybnosti?

Čau, no hale ten týpek co mi to prodal byl celkem důvěryhodnej, nebo tak alespon vypadal! Jinak je pravda že SSH je spíše sativa, ale začínají se mi tam tvořit totožný palice jako má SSH, takže myslim že sou to oni. Ale spíš mě ten chronic nějak nepřesvědčil ...uvidíme no

Old Post 14-03-2010 v 00:29 AM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

kytí Příspěvek č. 58


Přidávám nějaké lepčejší fotos, kytí mají 46dní na květu. Podle dozrání by měla každá odrůda mít minimálně 8týdnů (56dní).
Dám jim ještě jeden týden kde budu lít vodu jenom s enzymy a pak týden a více (podle potřeby) bude flushing :-)
Nechci z toho moc velkej stoned

Old Post 14-03-2010 v 22:56 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 59


Detail

Old Post 14-03-2010 v 22:59 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 60

Ahojda tak jak to vypadá ? máš to pěkný ...

Old Post 06-04-2010 v 18:09 PM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

The end Příspěvek č. 61


Zdravím Grower, po delší odmlce jsem zpět.
Holky už šly všechny pod kosu!
Sušení probíhalo postupně. První Chronic. Druhý SSH. A takhle znovu, vždy po jedné kytce. Zajímá mě zda bude rozdíl.

SMoke report.
První CHRONIC už jsem měl možnost nejednou ochutnat a musím říct, že v životě jsem nehulil nic tak dobrého. Výborné pokouření, můžete dát klidně 5 brk za sebou a žádná negativní příchuť se nedostavuje. Stav nabíhá skoro okamžitě, výborná nálada, ústup je trošku stoned :-D

SSH jsem neměl možnost zatím ochutnat. Ale bude to brzy :-P
S výnosem bohužel nejsem tolik spokojen. Zatím to nemám naváženo, ale nečekám žádný zázrak. Dám vědět zatím se mějte :-P

Old Post 09-04-2010 v 09:32 AM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmokeHillz
Stálý Člen

Karma uživatele SmokeHillz - 52% PěstitelskáKarma uživatele SmokeHillz - 52% PěstitelskáKarma uživatele SmokeHillz - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 62

Ahoj.Kyti mas pekne,K+...Chtel jsem se te jen optat,o kolik cm priblizne ti holky narostly po prepnuti,rozjizdim uplne to samy s jinejma prostorovejma moznostma...60x80x130...Kdyz si to prepnul na 20ti,tak ja bych se do tech triceti asi vesel,co?Mam 125ku modrou a dvoukilo cerveny a planuju jeste ke kvetu prilozit tu modrou...

SmokeHillz

Old Post 11-04-2010 v 00:15 AM
SmokeHillz je offline   Profil uživatele SmokeHillz   Find more posts by SmokeHillz   Foto galerie člena SmokeHillz   Click here to Send SmokeHillz a Private Message   Add SmokeHillz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od SmokeHillz
Ahoj.Kyti mas pekne,K+...Chtel jsem se te jen optat,o kolik cm priblizne ti holky narostly po prepnuti,rozjizdim uplne to samy s jinejma prostorovejma moznostma...60x80x130...Kdyz si to prepnul na 20ti,tak ja bych se do tech triceti asi vesel,co?Mam 125ku modrou a dvoukilo cerveny a planuju jeste ke kvetu prilozit tu modrou...



zdar, tohle je psaný ve Faq

1. záleží jakou genetiku pojedeš ! to je jedna věc

2. udává se že to vyleze po přepnutí tak cca o 2/3 výšky...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21869

Naposledy upravil gravedigger 11-04-2010 v 11:35 AM

Old Post 11-04-2010 v 11:27 AM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-12-2010 - 3. kolo 200w Envirolite (4x Belladonna) - 45 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4585050 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív