Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w, druhé kolo, 16x GTH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 49

V genetice to nebude... a to vím na 99% jistě 74 dní je zavádějích, jelikož brutálně rostou, tak nepotřebují moc růstové periody. To jen aby si někdo neříkal, že to je "mrdka", která kvete dlouho. Musí se to vyzkoušet, aby člověk pochopil přednosti. Jsme zdegenerovaní komerční produkcí.

Sám jsem na vážkách proč to u něj tak vypadá, tento fenotyp (pokud to je T3) bývá běžně hotový už v 65 dni, max 70 dní 12/12 a vypadá diametrálně odlišně, kompaktní šišky. Nevím, co se tu promítlo za faktory... Je možné, že se jedná o sativoidní fenotyp, i když pokud byl popisek T3 či T, je to téměř vyloučené. Pokud by to tak bylo, jedná se o ještě výnosnější fenotyp, ale řidší, pravda http://grower.cz/forum/showthread....271#post1131271 A podle fotek jsem právě doporučoval ho nechat nakonec dýl, poněvadž to vypadá na fenotyp TX.

- pH je důležité kvůli výživě, je možné, že ty kytky nedostávaly co potřebovaly - viz foto z méně pokročilé doby květenství http://grower.cz/forum/showthread....390#post1147390 a dál se to zhoršovalo
- určitě má na tom svůj podíl pozdní přepnutí, zbytečně velké kytky, sativy se dají přepínat téměř ihned po zasazení (v závislosti na médiu)
- neprosvítalo tam od někud světlo, že by neměly pevně danou periodu?

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Naposledy upravil guerilla 11-09-2015 v 09:47 AM

Old Post 11-09-2015 v 09:35 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 50

Jelikoz dle trychomu pod mikroskopem je kytka plne zrala, tal bych to videl na bidnou genetiku. Co si budem rikat, tak i to se muze stat. Mozna trochu vic sativa, jak je psano nade mnou je taky jedna z moznosti, ale to delalo to, co popisoval, tak to teda nevim. Jak probehlo celkove suseni a jak je na tom susina ve vysledku? Jinak s tou nepravidelnou periodou je to docela dost mozne a i to docela pozdni dozrani by tomu napovidalo.

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 11-09-2015 v 09:50 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od fedousek
Jelikoz dle trychomu pod mikroskopem je kytka plne zrala, tal bych to videl na bidnou genetiku.


Můžeš mi, prosím, říci podle jaké definice usuzuješ, že ta genetika je bídná? Jenom proto, že nemá hnědé pestíky?

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 11-09-2015 v 10:44 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 52

Označení jsem z listů setřel po příjezdu, nemůžu z určitostí nic říct. Podle mě to byla Tx, v 74 dnu neměli žádné karamelové trichy, pouze mléčné. S Ph se peru od začátku, pořádně ho proto nastuduju z groweru.!

Ten_hodnej: K listům- Nikdy žadné neotrhávám, držím se zlatého pravidla co nejméně stresovat kytku.
Guerilla: přepnutí jsem dosral, pořádné ponaučení pro příště. Světelná perioda nebyla nikdy narušena(jednou byla bouřka, běžel jsem hned domů kontrolovat box). Každý den byla kontrola, do boxu se přes den světlo nedostalo.

A upřímně o klonech jsem nepochyboval, jenom by mě zajímalo stáří matky. Já jsem na vině, ph nebo přepnutí, to už je jedno. Hlavně neztratit elán, i když to nasere

Old Post 11-09-2015 v 11:41 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 53

Matka rok a půl, původní ze semena. Ale stáří matky je nepodstatné, naopak spíše její kondice a stabilita je to, co je důležité. Výsledné fenotypy jsou nejvíce stabilní a nedržím co není dobré a ověřené.

Důležité je lít hnojky do odstáté vody, pořádně rozmíchat a chvilku nechat odstát, promíchat a změřit. Vždy se nejdříve dávají hnojiva, pak popř doplňky a pH se upravuje až po proceduře v předchozí větě. Pro hlínu pH 6.3-6.5 podle toho, jaká je fáze. A je důležité sledovat též výtok, jak EC tak pH a to především, z pH se dá zjistit, jestli se médium zasoluje nebo ne, z EC se pH dá jen odhadovat.

Proto jedu kokos, rychlejší změny, lépe se mi s ním pracuje (s hlínou jsem osobně také neměl moc dobré výsledky vyjma matek) a na kvalitě nic znát není. Hlavně když se leje do hlíny minerál, je to už šumafuk jaké médium se použije.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 11-09-2015 v 12:00 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od guerilla


Můžeš mi, prosím, říci podle jaké definice usuzuješ, že ta genetika je bídná? Jenom proto, že nemá hnědé pestíky?


Nerikam, ze je to urcite bidna genetika a uz vubec sem nepsal nic o tom, ze si tak myslim podle toho, ze nema hnede pestiky. Byla to jen jedna z mnoha moznosti. Kazdopadne mi ted doslo, podle toho, co jsi psal, ze to jsou klony od tebe a tim padem sam nejlepe vis, co mas. Takze genetikou to predpokladam nebude.
Jinak co se tyce PH, tak nebyly by videt uz davno v prubehu pestu nejake nedostatky a problemy?
P.S.: tento pest sem nesledoval dopodrobna, tak jestli byly problemy, tak se omlouvam.

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 11-09-2015 v 12:15 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od fedousek
Jelikoz dle trychomu pod mikroskopem je kytka plne zrala, tal bych to videl na bidnou genetiku.


Některé strainy jsou obecně známy tím, že hnědnutí pestíků je u nich nesouvisí přesně se zralostí. A je to vlastnost těchto odrůd, nikoliv nějaká chyba nebo vada. Vždy se doporučuje sklízet dle barvy trichomů a obvykle se zdůrazňuje, že hnědnutí pestíků je pouze orientační ukazatel.

Old Post 11-09-2015 v 12:30 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 56

Hele chlapi ze to mate ridky je tedka v poradku. To ty horka to dojebaly. Ja sem na tom stejne. Tedka mi doschla uz prvni kytka a je to takovy no skoda no. Ale jinak jak pises zhuluje to. Ja mam navic aspon ty palice obsypany pryskyrici a i slusne to voni a chutna to v pohode takze sem spokojen. Proste me predsevzeti z minuleho roku nepestovat pres leto se vyplati pokud clovek nema klimatizaci. Proste dycky vyroste nejaky zebrak.

Kvalita predevsim!

Old Post 11-09-2015 v 14:25 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 57

Tak jeste jednou pro upresneni, pac koukam, ze guerilla a ani Mard me nepochopili... Psal sem o trychomech a ne o pestikach... Uz je to vsem jasne ?? :-D
Vim, ze pestiky jsou orientacni a ze kazda genetika ma v dobe uzralosti jinou barvu. O tom ale nebyla vubec rec panove :-)
Jinak co se tyce toho horka, tak tomu bych asi taky prisoudil velkou miru, i kdyz ja osobne sem s tim problem nemel a myslim si, ze i trebas teploty 32 nejsou nikterak fatalni pro rostlinu i v dlohodobejsim meritku.

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 11-09-2015 v 16:49 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 58

[účet odstraněn]

Old Post 11-09-2015 v 21:33 PM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 59

To fedousek: zásadní problém tkví v tom co jsi napsal, aneb "Jelikoz dle trychomu pod mikroskopem je kytka plne zrala, tal bych to videl na bidnou genetiku.", načež jsem se tázal podle čeho vycházíš. Jediné co mne napadlo, podle čeho bys mohl vycházet, byly pestíky a proto jsem se v druhé otázce zaměřil na ně. Takže asi tak.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 13-09-2015 v 11:40 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 60

Mám dotaz k něčemu jinému.
Zasadil jsem nové kolo do kokosu(zatím jenom do kelímků) Na Jungle in da Box návodu hnojení je napsáno na sazenice ec 1,2. já udělal zálivku s 1.0, což je moc, tabulka byla k ničemu Proč mi ale z kokosu vyteklo 1,4?

Jinak výsledek tohoto kola a dojmy dopíšu o víkendu.

Naposledy upravil Fanatik 17-09-2015 v 21:51 PM

Old Post 17-09-2015 v 21:12 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 61

Z kokosu to tak tece. Jak psal bart v nejakym threadu o tom tak do 3.0 nebo neceho podobneho bych o neresil.

Kvalita predevsim!

Old Post 22-09-2015 v 17:29 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 62

Kokos může bejt předhnojenej!

Old Post 23-09-2015 v 08:40 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 63

Proto by jsi mel podle meho kokos i rw puffrovat na spravne ph a ec e nechat at to vytece pak teprve znova zalit a sadit jen muj nazor nebk dat o 0,5 ec mene s prvni zalivkou

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 23-09-2015 v 16:54 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Finále Příspěvek č. 64



Po 23 dnech sušení jsem to hodil na váhu. Musím se přiznat, že jsem měl strach. Jak jsem psal výše, někde se stala chyna a palice nejsou prorostlé, jenom pekelně chlupaté. na vině bude:
-špatné ph v mediu (Zálivku jsem dělal jak se má, někde jsem ale nedal pozor a zvrhlol se to)
-Přerostlo mi to. Doplatil jsem na pozdní přepnutí a holky se dlouho pekly 30cm od šestikule(fail) Vždy poslouchejte Matkáře!!
-kvetlo to přes léto, které chvílemi bylo nekompromisní

Když pomineme stavbu suchého květu a s tím spojená trochu nepříjemná chuť stonků, které někdy proklouznou, je výsledek víc než zajímavý.
Při kvetení mi model nijak nezapáchal, když jsem zapomněl zalít a kyti trochu uvadly, boxem voněl zázvor s pomerančem. Suché paličky i ve větším množství nazapáchají typickou skunkovinou. Vůně je jemná, spíš po borovicích. Hned jak začnete drtit uvolní se do toho různé vůně kyselkavých ovocných plodů, spolu s kořeněnou vůní, kterou si nedokážu zařadit(mezi pepřem a novým kořením). Stejná vůně zaplní i prostor po vykouření, je to božské.
Chuť při kouření je ale sražena tou stavbou květu..

Stav byl ale pro mě překvápko. Jsem typ, který rád cítí relax na těle, i když po dvou špecích potřebuju kafe . Měl jsem strach z polovičního efektu(přece jenom Mazara člověk cítí jak na těla tak na duši ), nevěděl jsem jestli mi to bude stačit.
Člověk se pořád učí a tenhle model mě teda přeškolil První brko mi po pěti minutách vyvolal nekontrolovatelné hihňání, které sice po pěti minutách přešlo a už se nikdy neukázalo, ale stálo za to. Je to hodně povznášející stav, příjemná bez stihů. Měl jsem potřebu pořád něco dělat nebo hledat na netu. Celkově mám po ní hodně dobrou náladu. Působí docela i na chuť(připadal jsem si jako na začátku, když jsem měl pocit při pití matonky, že piju jedlé krystaly )

No a výsledná gramáž je:
-496g Vrcholků a krásných spodků
-100g Ubráno v průběhu na máslo (jenom topvky)
- 70g cca. spodků

Finální váha bez čtyř gramů je 670g, ještě teď na to poulím oči
Raději si nepředstavovat plný potenciál
Byl to skvělý pěst a k této odrůdě se určitě vrátím
Díky všem za K+ a všechny rady a uvidíme se u dalšího kola.

(bohužel zatím mám jenom dvě fotky, není čím fotit. Na druhé kvůli blesku nejde vidět 15g na displeji

Old Post 24-09-2015 v 10:20 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1968150 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív