Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w, druhé kolo, 16x GTH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Obecné 600w, druhé kolo, 16x GTH Příspěvek č. 1




Čaute Growers

Podruhé se pouštím do indooru se stejnou sestavou, viz.:http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
Dokoupil jsem tolik potřebné dig. metry na Ec a Ph od Milwaukee.

Čistý light mix od Biobizz jsem pomíchal s kokosem v poměru 60:40(značku už nevím, byla to kostka na rozpuštění ve vodě s přidanou trichodermou) a zasadil do ní 16ks Ghost Train Haze.

Hned ze startu byly problémy a chyby, tím se chci znovu omluvit za komplikace.. Mám špatně situovaný pokoj a přes ho slunce hodně prohřeje. Rozhodl jsem se teda jet toto kolo ve dvou a přesunul jsem přesunul jsem box ke známému. Stan si tam pobyl týden, než se vrátil ke mě domů do 2+1 (teploty byly stejné+ větší stres)
První zálivkou jsem to přelil tak, že další zálivka proběhla až za devět dní a kytkám se to vůbec nelíbilo, dva dny se nedělo nic až ten třetí se začali trochu zvedat!
Foto:1) Pár minut po přesazené (den 1)
2) den 2
3) den 6

Naposledy upravil Fanatik 23-06-2015 v 01:09 AM

Old Post 21-06-2015 v 18:38 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Obecné 14. den 18/6 (400w) Příspěvek č. 2



Den1: První zálivka byla jenom s 2ml/l Biobizz root. Nalil jsem tam toho jeden litr, takže jsem musel dlouho čekat s druhou zálivkou.

Den9: Druhé zalití už bylo řadou Jungle in da Box(A,M,B) 600ml na květník.
Ph- 6,7 Ec- 0,9 (výstup byl stejný)

Den12: Třetí zálivka byla stejná jenom ph jsem srazil na 6.5. Přidal jsem k zálivce i enzym od Atami 2ml/l (výstup opět stejný)

Den15: Zatím poslední zálivka byla pouze s JidB 700ml na květník. Ph- 6,3 Ec- 1 (výstup ec byl 0,9, příště přihnojím a uvidím. Zatím známky přehnojení nejsou.

K růstu rostliny; podle rady matkáře jsem si počkal na zakořenění a třetí den jsem je všechny zaštípnul. Chvíli trvalo, než se zase rozjel růst. Desátý den jsem ostříhal spodky a nejvyšší kytky jsem ohnul.

Počkal jsem si na 33cm a přepnul.

Naposledy upravil Fanatik 27-06-2015 v 10:55 AM

Old Post 21-06-2015 v 19:06 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Nápad Vše pro kytky Příspěvek č. 3


Hoj!

Házím foto všeho, co jsem zatím pořídil.
Tři láhve vzadu jsou moje hlavní složky od Jungle in da Box, vyrábí to našinci a ředění pro hlínu je velmi skromné ale účiné. Nedoporučují přidávat žádné další hnojiva a to dodržuju.
Každou třetí zálivku přidávám Enzym od Atami (černá láhev) spolu s hnojkama. Někdo tvrdí že je to jen obchodní tah a nemá to velký vliv na kytky. Za těch 260kč za litr a ředění 2ml/l to házím za hlavu a budu to tam lít.
Malé lahvinky obsahují papání od značky BioBizz. Je to značka pro lidi s větší šrajtoflí než je ta má Do light mixu se na konci leje tolik že ty moje 250militrovky jsou mi k smíchu. Ale jinak si na ně nemůžu stěžovat a Root mix u mě zůstane i do dalších kol(ředím 2ml/l + čistá voda) Předposlední láhev je známé Konečné řešení od AH a poslední v zeleném je nějaká sračka na hmyz s rozkladem přes měsíc, raději ani preventivě neaplikuji, prostě jenom pořádně kontroluju kytky!
A poslední je tu Ph a Ec metr spolu s kalibračním roztokem, pipeta, odměrka a palička na míchání hnojek (zapoměl jsem na foto přidat i PH- roztok)
Večer foto a něco málo o odrůdě GTH.

Naposledy upravil Fanatik 24-06-2015 v 11:34 AM

Old Post 23-06-2015 v 01:17 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Obecné Ghost Train Haze & 5. den 12/12 (600w) Příspěvek č. 4




GHT vytvořila americká seed banka Rare Dankness ve státě Colorado.
Cross tvoři opravdové lahůdky, potomci OG Kushe a Nevile´s Haze.
Je to mostly sativa, doba květu do 80 dní. Vůně bývá Citrusovitá a nasládlá, ale někdy se projeví i jiné geny. Po přepnutí na květ roste ještě dalších 20 dní, proto je doba růstu velmi krátká. Krásně se větví, nepotřebuje žádné techniky zaštipování. Rychle zaplnila prostor a práce celkově s nimi je velmi snadná(v podstatě jenom zalévám)

Fotky jsou začátkem pátého dne květu. Výška je 47cm, čímž už jsou větší než holky minulého kola při kose! Za 4 dny svícení 12/12 byl tedy nárust 14cm, takže ten Metr tam bude Zítra jdu koupit nějaké dřívka na podporu kytek.
Tak mrkejte, myslím že je to slušný na 20dnů od zasazení

Naposledy upravil Fanatik 27-06-2015 v 10:56 AM

Old Post 25-06-2015 v 19:52 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 5

Začátkem 6tého dne 12/12 jsem poprvé zalil místo růstu, tak na květ.
Holky pořád rostou, mají okolo půl metru. Zatím jsem koupil jenom 5ks bambusu na podporu.
Zálivka měla ph 6-6,3 a Ec 1,4-1,6, tohle chvíli pojedu. Přilil jsem i enzym Atami 2ml/l.

To Ec snad není špatné, no řekněte někdo.

Old Post 26-06-2015 v 20:08 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 6

zdarec.to ec mas v poho.jel jsem tenhle model minuly kolo a kdyz sli poradne do kvetu tak jsem jim musel dat i 2.2 pac zacaly zloutnout od spoda.jinak s vysledkem jsem byl nad miru spokojenej.mel jsem celkem 15 a z roho 4 gth a na tech ctyrech bylo celkem 280 bez zastipu.tak jsem zvedavej jak to dopadne tobe.jo nevim jestli mas T3 nebo TX.tak zatim zdar a at to roste

Old Post 26-06-2015 v 21:05 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 7

Je to T3, indikový fenotyp. V čem ti to rostlo?

Old Post 26-06-2015 v 21:34 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 8

byl to kokos s perlitem

Old Post 27-06-2015 v 00:41 AM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Mezi 6 a 7. dnem 12/12 (600w) Příspěvek č. 9




to amnesiak81: Já mám 60% hlíny, snad to moc neovlivní chuť a výnos. Příště už čistý kokos.

Dávám fotky z noci. Listy jsou trochu svěšené, asi kvůli zalití kytek jedním litrem. Listy mi příjdou trochu tmavé, snad jenom přebytek dusíku, ale ten už dostávat moc nebudou. Jinak mi příjde že tohle kolo jim dávám vše co potřebují.


-Třetí foto jsou listy z pod lampy (30cm pod 600w)


Sedmý den jsem si všimnul prvních chloupků, takže už nakvétám.

Naposledy upravil Fanatik 28-06-2015 v 09:21 AM

Old Post 27-06-2015 v 10:38 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Havěť Příspěvek č. 10

Včera jsem si při zalévání všiml, že mi tam něco vyletělo z půdy. Malá muška měla v hlíně asi hodně práce. Mrknul jsem do Jak pěstovat indoor od Mr. Joseho a tam jsem našel smutnici. U nich mušky kladou do hlíny larvy a ty žerou kořeny.
V knize je napsáno, že hlístice Steinernema feltiae požírá larvy a hned ze začátku funguje jako prevence. Mrknu na net a pokusím se to objednat.
Chemická metoda je přípravkem Dursban, ale určitě jich je na smutnice víc. Když tak napiště co používáte, díky. Holkám se daří, mají v průměru 70cm.

Naposledy upravil Fanatik 03-07-2015 v 09:57 AM

Old Post 30-06-2015 v 06:58 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 11

Lepové desky, žluté, lepí se na ně jako úchyláci v metru. Do každého květníku jednu destičku (tu menší), vcelku dobře je to likviduje, nestíhají se množit a klás vajíčka. Pokud by jich bylo hodně, pořídit hlístice.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 30-06-2015 v 08:25 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Re: Havěť Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Fanatik
Včera jsem si při zalévání všiml, že mi tam něco vyletělo z půdy. Malá muška měla v hlíně asi hodně práce. Mrknul jsem do Jak pěstovat indoor od Mr. Joseho a tam jsem našel smutnici. U nich mušky kladou do hlíny larvy a ty žerou kořeny.


Zasypat květník tak 5mm jemného písku.

Old Post 30-06-2015 v 09:06 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Re: Re: Havěť Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Mard


Zasypat květník tak 5mm jemného písku.

zdar sorry za ot ale tohle slysim poprvy, popises mi jak to funguje? to je to ma udusit a znemoznit jim vyletet? se mi nezda ze by je to melo zastavit ale mozne to je (nekdo zkusenosti?)... jestli mas hlinu od biobizuu tak jsem na ne slysel uz par vyhrad, ze se tam obcas nejaka havet objevi, ale to uz jsem slysel i u plagronu a nikdy jsem s nim problem nemel. taky bych dal na rady guerilly a koupil zlute lepove desky za par korun, urcite to snizi jejich vyskyt...jsem zvedavej na ten ghost train haze jak ti dopadne, zatim vypadaj v pohode tak at to roste

Old Post 30-06-2015 v 11:12 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 14

Ano dle internetu to opravdu funguje. Ja osobne nezkousel. Ale zamezi to jednak kladeni vajicek tak myslim ani ta moucha nemuze pak vylezt ven. Rekl bych ze je to radea na urovni tabakovyho extraktu. Takze ne 100% ale jinak dobry bo to nic moc nestoji ze jo

Kvalita predevsim!

Old Post 30-06-2015 v 11:22 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 15

Pořizoval jsi někdy ty hlístice? Mrknu na net, jenom abych zas nekoupil něco předraženého.

Písek použiju, pokud neseženu hlístice.

Našel jsem je za 121kč 5mil.ks a za 700kč jich je 50mil.ks. Takže tohle kupuju

Odkaz na hlístice: http://www.biocont.cz/cz/eshop/stei...feltiae_i10.htm

Naposledy upravil Fanatik 30-06-2015 v 13:19 PM

Old Post 30-06-2015 v 12:53 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 16

Každopádně lepovky se taky hodí, pochytají i případný jiný hmyz, který se odhodlal k návštěvě. Dají se objednat s hlísticema - Biocont. Tedy, myslím že jo

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 30-06-2015 v 13:12 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5688270 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív