Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w, druhé kolo, 16x GTH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 33

Musím přeinstalovat pc, nejdou mi nahrát fotky, snad večer.
Oholím je důkladně, dával jsem šanci všem stonkům
Díky zásobám z prvního kola ty pekla prospím, ráno ale hned do sprchy -.-

Naposledy upravil Fanatik 11-08-2015 v 12:23 PM

Old Post 08-08-2015 v 10:45 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Foto mezi 24-35 dnem 12/12 Příspěvek č. 34






Na první se konečně rozjíždí květ
A dál jde vidět jak začínají nabírat milované tvary

Old Post 11-08-2015 v 13:00 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Foto mezi 35-47 dnem 12/12 Příspěvek č. 35






Začínáme nabývat na váze, kontroloval jsem je jestli se nenaklání, když tak jsem okamžitě přivazoval. Mrzí mě že jsem na jedné přišel o hlavní vrch, mezi kočkama je velmi nevýrazná, snad to bude baculka

Čtvrtá fotka je trochu divně osvícená a napřed jsem myslel, že mi už plesniví. (naštěstí nic takového, krásně se mému trojzubci daří )

Naposledy upravil Fanatik 11-08-2015 v 13:28 PM

Old Post 11-08-2015 v 13:07 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

51. den 12/12 Příspěvek č. 36




A foto z dnešního dopoledne pěkně za tmy.

Začnu je pořádně dokrmovat a zvednu pořádně ec. Kvůli velikosti palic chci s flushingem začít co nejdřív.

Old Post 11-08-2015 v 13:10 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

konec 52. dne 12/12 Příspěvek č. 37




Díky moc za K+¨

Dneska přikládám porovnání dvou největších palic, které jsou ozdobou harému. (snad si dá plíseň zajít chuť)

Třetí foto je vrchní palice z toho vytáhlého, nezastřiženého košťátka z příspěvku č.25. Spíš než raketa se květ tvaruje do takového středověkého palcátu

Old Post 12-08-2015 v 07:02 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

61. den 12/12 Příspěvek č. 38





Pár dnů už jedu průplach, jenom jednou enzymem a první týden Finálku od Ah. Poslední týden dám jenom čistou vodu s upraveným ph.

Tady pár foteček ze 61 dne, je to nádherný lesík

Vůně není skoro vůbec skunková, převažuje zázvor

















Konec se blíží, už jenom 4-9 dnů. Začnu květy pozorovat lupou se 100x zvětšením za 250kč (díky G. )

Old Post 21-08-2015 v 09:18 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

64. den 12/12 Příspěvek č. 39


Jedna fotka za tmy

Old Post 23-08-2015 v 23:16 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

69. den 12/12 Příspěvek č. 40



Dneska jsou 11tý den o čisté vodě s Ph 6-6,4.

Většina kytek pořád dožívá z přehnojené půdy a uchovávají si zelené listy, ale i ty už pomalu žloutnou.
Každý den kontroluju trichomy, a zatím je to 50-50 čiré/mléčné (jantar zřídka). Plíseň se mi vyhýbá, jenom jednu kytku jsem pěkně připekl -.-

Vůně je citrusová, skunk jde cítit jenom z rozmělněných listů Na prstech zůstává sladko-kyselá vůně + diesel aroma to vše jenom podtrhuje.

Palice jsou pěkně kompaktní, žádná měkká houba. Chloupky jsou pořád krásně bílé, nejvíc asi kolem spáleného místa.
Nešlo je udržet vzpřímeně týden na zpět jsem je uvázal a to jim vydrželo asi 5 dní




Jediná spálená(naštěstí) Přitom byla od zářivky celkem daleko. Dvě palice, které se deset dnů pekly cca 25cm od sodíku jsou nedotčené a macaté





Naposledy upravil Fanatik 29-08-2015 v 19:51 PM

Old Post 29-08-2015 v 16:05 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 41

Riadne brmbolce , podľa fotiek sa im nechce dozrieť. Som zvedavý na finále. K+

Old Post 29-08-2015 v 17:13 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 42

Díky krobak

Ale opak je pravdou
Zbarvení trichomu mi napovídá, že čas se krátí. Jestli zítra ráno uvidím nějaké jantarové barvičky, tak půjdou
Pokud ne, dám ještě třem opozdilcům čas v podobě poslední zálivky. Kosu tipuju na 73den max.

Old Post 29-08-2015 v 19:38 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Sušíme! Příspěvek č. 43



Všechny holky už pár dnů odpočívají v chládku.
Kosa proběhla mezi 73 a 74 dnem. Bohužel i tentokrát jsem je kosil trochu zelené, holt jsem je přehnojil -.-

Po několika dnech sušení v teplotě cca 17stupňů jsou paličky příjemně tvrdé, ne jako šutry, ale rozhodně pryskyřice zapracovala. Při otevření boxu se hezky třpytí.

Vůně je jemná, žádný skunk, jenom silná citrusová vůně mixnutá s dieselem.

Ještě se ozvu s finálním reportem

Old Post 07-09-2015 v 07:35 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 44

To že je kytka není žlutá ale zelená není známka přehnojení ale dobrého zdraví a zásob živin. Kytka trpící chlorórou je pak "správně" žlutá, jak někteří pěstitelé vyžadují. Chloróza nejsnáze může být způsobena akutním nedostatkem dusíku, tedy nulovým přísunem dusíkatých živin po vyčerpání půdy. Kytka pak čerpá živiny z listů a ty pak žloutnou. I přes to, že jsem hledal v zahraniční literatuře, tak nikde jsem nedošel k přesvědčení že chloróza by měla navýšit množství trichomů nebo jejich žádoucí objem.

Old Post 07-09-2015 v 09:10 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 45

Žluté listy po průplachu mají za cíl to, aby byla kytka vyčištěna od zbytku hnojiv. Jde primárně o chuť.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 10-09-2015 v 12:55 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 46

Hele me taky ani po 9 dnech nezmizla zelena z kytek (jel sem hydro bcuzz). Ani minule s biobizem se mi to po 14 dnech vody nepovedlo. Jen listi bylo krasne podzimni. Takove ty klasicke barvy oranzova-cervena-zelena-zluta.

Kvalita predevsim!

Old Post 10-09-2015 v 12:58 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

i have bad feeling about this Příspěvek č. 47

Nevím kde jsem udělal chybu, ale holky nějak nemají strukturu

Utrhl jsem pár vzorku, po chvilce manipulace se rozpadnou na chloupky a stonky, žádná zelená hmota. A pryskyřice se nedrolí vůbec. Při sklizni jsem nedostal ani podezření..

Už v prvním kole jsem je neměl moc pokryté pryskyřicí, takže začnu po tom pátrat. První můj podezřelý je zmetek Ph..

Naštěstí není bez efektu po prvním brku jsem se hihňal jak školačka a nepřešlo to ani po hodině(to se už dlouho nestalo) Chuť k jídlu se taky zvýšila.

Snad dneska dodám nějaké fotky, možná nafotím i hotové brownies s konopným máslem.

Old Post 11-09-2015 v 08:48 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 48

pristi kolo bych zkusil mozna nejakou lepsi genetiku, 74 dni a stale je videt ze by to mozna jeste tyden chtelo... palice mas sice na oko velke, ale zblizka nejsou moc prorostle se mi zda, tudiz z velky palice vydrtis docela malo... neco podobnyho se mi taky stalo u jednoho modelu, daval jsem to za vinu spatne genetice jelikoz jsem shanel na posledni chvili od neznameho matkare (uz to nikdy neudelam) a mel jsem to podobne jako ty, ani to moc nevonelo, moc to nezhulovalo a presto ze jsem proplachl 14 dni tak chut byla nic moc... taky se mi zda ze tam mas docela malo listu - to je dalsi vec na kterou davej bacha, kdyz jich otrhas hodne tak je pak kytka mnohem pomalejsi v dozravani, ja ty velky radsi trham az den, dva pred sklizni... jinak nahod foto susiny, jsem zvedavej

Old Post 11-09-2015 v 09:23 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4599130 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív