Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w, druhé kolo, 16x GTH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 17

Jo Biocont. Dneska v jednu vyexpedováno a zítra jsou tu, počkám si na ně a hned zaleju. (1.7.)
K těm deskám: Mám je tam, jenom jsem některé přelepil folii. Měl jsem od toho lepidla kytky upatlané, ale teď už je můžu zase požužít

Naposledy upravil Fanatik 01-07-2015 v 16:23 PM

Old Post 30-06-2015 v 13:22 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 18

Nepátral jsem, musím je rozmíchat v čisté vodě?
Selský rozum mi říká, že je hnojivo spálí. Možná to jsou ale odolné mršky a ec 1,6 ustojí (to by byla paráda )

Old Post 01-07-2015 v 16:27 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 19

zdar.uz jsem je taky pouzival.dostanes k tomu navod.ja to michal v cisty odstaty vode.vysledek se dostavuje tak cca za tyden.

Old Post 01-07-2015 v 16:32 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 20

Musel jsem dneska sundat velký větrák40cm kvůli výšce rostlin, která už je okolo 78cm
Budu muset pohledat nějaké jiné zavěšení, zahlédl jsem tu zavěšení dráty, tak to budu museto pokutit.
Pokud to někdo čte a má podobné zavěšení ať se ozve, dík.

Old Post 02-07-2015 v 07:08 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Škůdci Hlístice Příspěvek č. 21

První pomoc dorazila, pět milionů larev hlístic (zítra foto balení)
Májí se aplikovat na provlhčenou hlínu, takže zaleju jako vždy a potom namíchám dva litry s hlísticemi a tím všechny kytky poleju.

Doufám že jim nebude čerstvě pohnojená půda vadit, ale snad ne

Old Post 02-07-2015 v 16:25 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 22

Dneska průplach
Použil jsem jenom Root Juice a Éčko(Atami)
Ec- 0,2
Ph- 5,5

Kytičky mají až 97cm a to ještě týden porostou, takže nárůst po přepnutí bude 400%.
Zítra večer nejvyšší stonky ohnu, snad to trochu zbrzdím a nebudu je muset zaříznout

Old Post 04-07-2015 v 20:51 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

16. den 12/12 (600w) Příspěvek č. 23




Dneska mi ty vedra dávají zabrat 33°C v boxu a už hodinu se modlím ať to už nestoupá

Roste to nádherně a kytičky mají od 93cm do jednoho metru. Už týden pozvolna nahazují květy, ale zatím není o čem povídat

Dneska zálivka 1l na květník, což už ale nestačí..
Ec-1,7 Ph-6,0

Co mě překvapilo byla hodnota výtoku ec od 2,0-2,2. Co to? důvod takto rozhozeného ec mi asi neuvízl v hlavě při čtení faq, takže pls radu nebo nasměrování na článek, díky zahradníci!

Old Post 06-07-2015 v 20:31 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 24


Tak dneska naměřeno u nejvyšší kytky 120cm jinak mají přes metr.
Snad už dlouho neporostou, stínidlo můžu posunout už jen o 40cm

Naposledy upravil Fanatik 08-07-2015 v 22:39 PM

Old Post 08-07-2015 v 19:18 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

20. den 12/12 (600w) Příspěvek č. 25




Růst se už asi zastavil..... konečně
Výška je do 125cm, už ani nepoznám, který stonek patří jakému květníku Zatím stojí rovně, až na jednu(ta z fotky )
Zálivka je pořád: Ph-6, Ec-1,6

Zítra začínám pálit 660w.

Old Post 10-07-2015 v 20:13 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 26

máš je pěkně velký.. :-O nechť to kvete. Peace

Old Post 10-07-2015 v 20:17 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 27

No jo no, musíš přepínat dřív

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 11-07-2015 v 01:39 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 28

Jenom tady pletu lidi
Nárůst je jen 300%, ale bystrým to neuniklo. dík

Naposledy upravil Fanatik 12-07-2015 v 13:52 PM

Old Post 11-07-2015 v 06:17 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 29

Ahoj, ako to pokračuje?

Old Post 03-08-2015 v 10:09 AM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 30

Taky by me to zajimalo jinak jak velke mas kvetinace ze se ti takhle tahnou? dej vedet ✌

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 03-08-2015 v 10:20 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Obecné Info 24-47 den 12/12 Příspěvek č. 31

Zdravím všechny.

Omlouvám se za pauzu, ale dovolená a lenost není v mém případě dobrá kombinace.
Takže dneska jenom stručně, na vše se raději doptejte

Bože, k tomu mám něco moc zlého s noťasem, foto doplním snad večer sorrrry!

Bohužel jsem jim tam začal lít víc a to se projevilo na odtoku. Včera zalito 0.8 ec a výstup byl od 1.6-2-2 Jenomže teď už můžou být náročnější a tenhle výstup je ještě slabota!

Výška se zastavila na 135cm. Pěkná nálož, ale bez bambusu by to byla plazivka
všechny větve jsem šetrně přivázal i tak je hlídám a obden se tam nějaká bulá do strany.
Naštěstí to nepřerostlo a já nemusel nic řezat, stejně bych na to neměl srdce a jenom ji ohnul.
Dneska odstraním vše co nebude stát za řeč, ale moc práce to asi nebude, max trochu ostříhám spodní květy na větvích aby se pumpoval jenom vrch.
Všechny jsou v 6,5l výšku ale obstarává kvalitní gen

Odešel mi teploměr, ale je kua léto ve 2+1 bez klimatizace. Někdy to je na 28stupňích při teplých nocích, spíš to ale bude kolem 32. Takových nocí u nás moc není, takže klasika 25.

No a když je sucho v boxu(stále bez odvhčovačky, takže možná bude salámová apokalypsa v přímém přenosu ) je ve vzduchu cítit mletý zázvor, jenom nasládlejší.

A každá rada je mi svatá, ale kritika je efektivnější. jenom do mě

Naposledy upravil Fanatik 11-08-2015 v 12:43 PM

Old Post 08-08-2015 v 09:48 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 32

nejake foto jak to vypada? podle poslednich fotek se mi zda ze na to jak jsou vysoky tak jsi vubec neoholil spodky, pri takovyhle vysce nema sanci se tam to svetlo dostat, takze by sis mohl ulehcit praci pri sklizeni uz ted jinak taky ted resim vedro, je to hruza neda se v tom ani spat a presne v pokoji mam 30C takze bez sance nejakyho studenyho pritahu

Old Post 08-08-2015 v 10:00 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8953260 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív