Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Hnojeni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
mnau
Nový Člen

Karma uživatele mnau - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 3  

Hnojeni Příspěvek č. 1

Zdravím mám hnojivo alga grow a na netu píšou že se má hnojit jednou za týden ale na obalu je napsany přidávat při káždém zaléváni prosím o radu

Old Post 05-06-2015 v 09:41 AM
mnau je offline   Profil uživatele mnau   Find more posts by mnau   Foto galerie člena mnau   Click here to Send mnau a Private Message   Add mnau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 2

Zalievaj az ked bude rastlinka dostatocne vytalna a budes mat pocit ze to zvladne a ty to neprehnojiš..pokal maš rastlinky v mensich nadobach tak zalievaj minimalnou davkou,nie takou ako pise vyrobca..a hnoj tak obden,raz za tyzden jak pisu na nete


Old Post 05-06-2015 v 11:05 AM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 3

presne tak, zezacatku zalevej mene a obden jen vodou se spravnym Ph. Hnojit staci jedenkrat tydne, den si vyberes sam. Trebas v pondeli voda ve stredu voda v patek voda a v nedeli hnojky a az mas palice vetsi tak muzes hnojit dvakrat tydne . pondeli voda streda hnojky patek voda a nedele hnojky. praci cest

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 30-06-2015 v 12:23 PM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnau
Nový Člen

Karma uživatele mnau - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 4

Já už jsem to začal hnojit 3x týdně myslite že je to moc? Už jsem sklidil 2 automaty a nechutnalo to nějak přehnojeně a je to neuvěřitelně orošeny. Mám to teda začít hnojit jednou týdně nebo to mužu hnojit pořát stejně? četl jsem že kytka si stejně veme jen to co potřebuje takže by to nemělo vadit ne?

Old Post 11-08-2015 v 07:39 AM
mnau je offline   Profil uživatele mnau   Find more posts by mnau   Foto galerie člena mnau   Click here to Send mnau a Private Message   Add mnau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 5

Já teda dávám hnojivo průběžně do každé zálivky. Ale zalévám tak, že nejdřív květník proleju čistou vodu a pak následuje trocha zálivky s hnojivem. Nevím co je lepší zda hnojit jen občas a jinak lít čistou vodu. Je jasné že substrát hnojky zachytí a pak to předává kytce s další vodou. Ale ze začátku jsem zkoušel zalévat jen hnojkou a pak opakovaně čistou vodu a občas se mi stalo že to kytku spálilo. Při tomto způsobu, kdy substrát předem prolévám vodou, tak se mi to ještě nestalo.

Old Post 11-08-2015 v 08:18 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnau
Nový Člen

Karma uživatele mnau - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 6

A muže se stát že se rostlina spálý i v době květu?

Old Post 11-08-2015 v 08:33 AM
mnau je offline   Profil uživatele mnau   Find more posts by mnau   Foto galerie člena mnau   Click here to Send mnau a Private Message   Add mnau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 7

Spálit kytku v květu to už chce většího umělce! Kytka už má totiž v hlíně rozvětvený kořenový systém a tak se lépe vyrovná s případnými problémy při hnojení, tudíž je schopná přežít i to, co by mladou kytku zahubilo. Nicméně to nedoporučuji zkoušet, zbytečně to kytku stresuje. Dle mého soudu je lepší raději hnojit méně než více - takže když se použije poloviční dávka hnojiva, tak to kytka moc nepozná, ale dát dvojnásobek už nemusí být zcela beztrestné.

Old Post 11-08-2015 v 10:53 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnau
Nový Člen

Karma uživatele mnau - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 8

Aha ok díky za rady radši budu hnojit jen jednou tydně

Old Post 13-08-2015 v 09:42 AM
mnau je offline   Profil uživatele mnau   Find more posts by mnau   Foto galerie člena mnau   Click here to Send mnau a Private Message   Add mnau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samonels
Nový Člen

Karma uživatele Samonels - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 9

Mne zase poradili v shope aby som to zriedil s vodou v pomere 2ml. na 1l. vody a zalieval to stym stale. Uz to tak robim asi dva mesiace a zatial v pohode. Neni zatial v kvetu a ani sa nepali. Myslite ze cista voda je predsa len lepsia? Ako to tu citam tak zacinam pochybovat o kazdodennom polievani aj s zivinami.

Old Post 29-05-2016 v 06:58 AM
Samonels je offline   Profil uživatele Samonels   Find more posts by Samonels   Foto galerie člena Samonels   Click here to Send Samonels a Private Message   Add Samonels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 10



Pěkně to roste i bez hnojení. Zatím zalévám každý druhý den jen vykvašenýma kopřivama.

Old Post 09-06-2016 v 19:37 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Fanek107
Pěkně to roste i bez hnojení. Zatím zalévám každý druhý den jen vykvašenýma kopřivama.


Nechápu kolego, jak si můžeš odporovat rovnou v jednom příspěvku. Zalévání vykvašenými kopřivami je pochopitelně HNOJENÍ a nic jiného! Zřejmě jsi měl na mysli hnojení nějakými chemickými přípravky. Já na to koukám tak, že než si dávat na kytky nějaký slepičí trus, tak raději použiji superfosfát a síran draselný :-) Ale proti gustu žádný dišputát, mnoho lidí raději upřednostní bio produkty.

Old Post 10-06-2016 v 07:15 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Samonels
Mne zase poradili v shope aby som to zriedil s vodou v pomere 2ml. na 1l. vody a zalieval to stym stale. Uz to tak robim asi dva mesiace a zatial v pohode. Neni zatial v kvetu a ani sa nepali. Myslite ze cista voda je predsa len lepsia? Ako to tu citam tak zacinam pochybovat o kazdodennom polievani aj s zivinami.


Indoor pochopitelně zalévám matky trvale vodou se živinami a pokaždé je propláchnu aby se nespotřebované živiny neusazovaly a nezasolil jsem si substrát. Kytky venku na zahradě v kýblech zalévám pravidelně vodou (v horkém létě každý den) a jednou za 14 dní až za 3 týdny jim tam přidám nějaké hnojivo. Protože venku spotřebuji mnoho litrů vody denně a matky potřebují vodu tak 1 x za 4 dny a jde jen o pár litrů dohromady. Zřejmě by bylo lepší i venku mít trvalý přísun živin, ale jak na to pálí sluníčko, tak by množství živin v zálivce muselo být hrozně malé a nemám chuť ani čas to nějak zkoušet a experimentovat s tím.

Old Post 10-06-2016 v 07:21 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 13

Mard ono hnojení kopřivama dáváš rostlině jen dusík. Na podporu růstu. S těma slepičincama jsem velice opatrný abych to nespálil. To je dřív jak nové boty. Jednou jsem to přehnal u rajčat a bylo po úrodě.

Old Post 13-06-2016 v 20:01 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Mard


Indoor pochopitelně zalévám matky trvale vodou se živinami a pokaždé je propláchnu aby se nespotřebované živiny neusazovaly a nezasolil jsem si substrát. Kytky venku na zahradě v kýblech zalévám pravidelně vodou (v horkém létě každý den) a jednou za 14 dní až za 3 týdny jim tam přidám nějaké hnojivo. Protože venku spotřebuji mnoho litrů vody denně a matky potřebují vodu tak 1 x za 4 dny a jde jen o pár litrů dohromady. Zřejmě by bylo lepší i venku mít trvalý přísun živin, ale jak na to pálí sluníčko, tak by množství živin v zálivce muselo být hrozně malé a nemám chuť ani čas to nějak zkoušet a experimentovat s tím.


Zakopat kýbl do země pak vydrží relativně vlhkej i tři dny při třicítkách...

Jinak ja na to du jinak... hnojim pri kazde zalivce rovnou a jednou za cas poradne proplachnu. Nakonec si myslim ze ty soli ti voda vyplavi stejne tak jako voda s dalsim hnojivem a vzdy zalejvam aby neco proteklo.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 14-06-2016 v 07:24 AM

Old Post 14-06-2016 v 06:12 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shine666
Nový Člen

Karma uživatele shine666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 15

Ahoj, taky mam tuhle radu od plagron, ke grow a bloom jsem vzal jeste green sensation a power roots. Jak doporucujete davat korenak a jak booster? Radsi osvedcenou vec, nez vytisknutej letak od plagronu. Diky moc :-)

Old Post 17-12-2017 v 22:52 PM
shine666 je offline   Profil uživatele shine666   Find more posts by shine666   Foto galerie člena shine666   Click here to Send shine666 a Private Message   Add shine666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterJozef
Stálý Člen

Karma uživatele PeterJozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 16

[účet odstraněn]

Old Post 28-05-2018 v 15:23 PM
PeterJozef je offline   Profil uživatele PeterJozef   Find more posts by PeterJozef   Foto galerie člena PeterJozef   Click here to Send PeterJozef a Private Message   Add PeterJozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-08-2014 - Hnojení - 2 odpovědí
19-03-2014 - Hnojení - 12 odpovědí
04-07-2013 - Hnojiva - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1958650 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív