Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Outdoor 2007 Příspěvek č. 1









Cus, tak jsem tady s myma kytickama

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 22-07-2007 v 18:12 PM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piccas
Stálý Člen

Karma uživatele piccas - 18% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 2

ty brdo krása takový maly pěkný boule jo chtěl jsem se zeptat čím hnojíš a jestli zastřiháváš??

piccas

Old Post 24-07-2007 v 12:26 PM
piccas je offline   Profil uživatele piccas   Find more posts by piccas   Foto galerie člena piccas   Click here to Send piccas a Private Message   Add piccas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 3

karlos120: nehanbi sa, rozpis sa... mas o com,

Old Post 24-07-2007 v 13:58 PM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgocze
Stálý Člen

Karma uživatele georgocze - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 4

zdar máš to nádherný napis pleas co je to za modylky a kdy si to zastřihl že se to takhle rozrostlo a přibližně okres kde pjestujes jen pro zajimavost

Old Post 24-07-2007 v 19:21 PM
georgocze je offline   Profil uživatele georgocze   Find more posts by georgocze   Foto galerie člena georgocze   Click here to Send georgocze a Private Message   Add georgocze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 5

Cau, banndo, moc me tesi vase uznani, diky moc. Puda je do pul metru navezena a presata. Na jare jsem ji posypal netopyrim trusem co mi zbyl z minula. Zastrihaval jsem kdyz vidim ze nejaka vetvicka roste vice jako ostatni, prostrihavam i uvnitr ale jen ty nejslabsi. A hlavne se musis kouknout a videt co to chce! A ver ze ziju na severu. Uz mam nove fotky ale compa mam v opravne takze potom dodam dalsi foto a kecicky.

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 25-07-2007 v 13:58 PM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od karlos120
A hlavne se musis kouknout a videt co to chce!


Přesně tak, opravdová láska ke kytkám

Old Post 25-07-2007 v 14:02 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlubin
Stálý Člen

Karma uživatele hlubin - 87% PěstitelskáKarma uživatele hlubin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 7

Musim říct že je to pecka. Krásný keříky jen tak dále

Old Post 26-07-2007 v 18:24 PM
hlubin je offline   Profil uživatele hlubin   Find more posts by hlubin   Foto galerie člena hlubin   Click here to Send hlubin a Private Message   Add hlubin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru :-) Příspěvek č. 8

Zdravim karlos 120, tak to mas velmi pekne, tu vidno ze sa o ne staras ako o oko v hlave, a ze vtom kus lasky. Sme na tom rovnako, takze drzim palce, nech to rastie takto dalej. Budem ckovat, bo jeden z najlepsich outdoorov. (po mojom )

Old Post 26-07-2007 v 18:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 9




Zdravim vsechny, musim s pravdou ven. Vazne nevim co je to za modely, kdyz jsem je sehnal ptal jsem se ale zapomnel jsem. Omlouvam se i me to mrzi,ale ty tri kracky s temi tenkymi listy jsou od kluka co to uz nejaky patek dela takze nemam strach. Ty keriky s sirokymi listy mam od sveho jakoby zaka z opavy ucil se odemne a letos mi dal rizky on, vyplatilo se ikdyz v porovnanim s temi druhymi maji vetsi rozestupy a proto si myslim ze na nich budou vetsi paldy ale ne moc a u tech tenkych listku tipuju ze budou drobne palicky ale skoro vsude, uvidim. Mam na zahrade 100L sud s cistou vodou kerou zalevam. Zezacatku jsem daval crompax od plagronu at maji poradny korenovy system, dusiku meli dost jelikoz jsem na jare hlinu posypal netopyrim trusem. Tedkom hnojim Pripravkama od Metropu tak jak se ma v danem obdobi. Momentalne se teda snazim o co nejrychlejsi nastup kvetu, snad se podari co se darit ma.

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 01-08-2007 v 09:58 AM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piccas
Stálý Člen

Karma uživatele piccas - 18% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 10

hmm máš vážně hezké keříky a jak jso vysoké a široke mohl by jsi dám dát neco pro srovnání ale jinak at se daříí

piccas

Old Post 01-08-2007 v 17:14 PM
piccas je offline   Profil uživatele piccas   Find more posts by piccas   Foto galerie člena piccas   Click here to Send piccas a Private Message   Add piccas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 11

Ten nejvetsi ma metr deset na metr, priblizne a myslim ze celkove je tam 9 kytek

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 01-08-2007 v 19:12 PM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 12



Caute vsichni, potreboval bych poradit jestli nemate s takovou nemoci zkusenosti. Koukal jsem pod listy na stonky a zadna housenka ani brouci nebo svilusky, nic takoveho, takze usuzuji ze to bude nejaka nemoc, rad bych vedel vas nazor, diky

Old Post 02-08-2007 v 18:22 PM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgocze
Stálý Člen

Karma uživatele georgocze - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 13

zdravím minulí rok jsem to měl taky takhle napadený myslim že to bude doopravdy spíše nejake broučisko na úžeh to nevipadá ale co to presne je za bruka to i bohuzel nereknu no hnojenim to taky nebude kazdopadne bych ty nejvice napadene ostrihal a tamto poznas casem jo a diky predtím za odpovjed a ad se ti daří máš to pjekný napiš potom jak si tento problém vyřešil ad to víme dík a zdravim

Old Post 03-08-2007 v 11:26 AM
georgocze je offline   Profil uživatele georgocze   Find more posts by georgocze   Foto galerie člena georgocze   Click here to Send georgocze a Private Message   Add georgocze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 14

Nazdarek, myslis ze bych mel ty listy ostrihat? Moc se mi do toho nechce ale asi to zkusim. Kdyz si mysliz ze jsi mel to same, ty jsi to ostrihal a pomohlo to, vzpominas jak to u tebe vypadalo po tehle nemoci v kvetu? Diky

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 03-08-2007 v 17:27 PM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 15

no já to mám taky a máti mi říkala že to jsou nějaci brouci ze vzdycky vecer na to létají ja s těma listama nic nedělal nechal jsem je tam a začal to stříkat nějakym insekticidem a už se to tam přestalo objevovat


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 03-08-2007 v 17:32 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 16

Covece o tom jsem premyslel jestli na to nekdo neporada nocni nalety ale nikdy jsem to v noci nekontroloval. Ale je divne ze kdyz jsem to strikal preventivne Bioolem proti skudcum tak presto tam neco je. trosku me to desi at se to nerozsiri. Takze menim plan, postrikam to znovu poradne a uvidim jestli to nekomu bude jeste chutnat. Diky za konzulting...

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 03-08-2007 v 18:47 PM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1835960 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív