Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Veva
Nový Člen

Karma uživatele Veva - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1 

Organika Hnojiva Příspěvek č. 1

MÁM DOTAZ POTŘEBOVAL BYCH PORADIT S HNOJIVY MÁM 30 KÝBLŮ PO 10 LITRECH HLÍNY TED CHCI KOUPIT HNOJIVA A NEVÍM JAKÉ A KOLIK LÍBÍ SE MI ATA ORGANIC PORADÍ NĚKDO????

Old Post 04-07-2013 v 05:39 AM
Veva je offline   Profil uživatele Veva   Find more posts by Veva   Foto galerie člena Veva   Click here to Send Veva a Private Message   Add Veva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veva
Nový Člen

Karma uživatele Veva - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 2

Jsou to 10 litru kýble na dno jsem dal keramzit asi 5 cm hlína je obyč promíchaná s perlitem. Kvítí je white Russian od serious seeds (řezy). Nikdy jsem hlínu neskoušel nevím kolik mám zalívat ani nevím čím prosím o radu bojím se abych nepřelil. Kvítí má zhruba pul metru doted jsem zalíval poze čistou vodu mám je ve skleníku a ted je chci dát už do stanu přepnout na 12 hod. měl jsem je venku abych ušetřil na růstu díky za rady

Old Post 04-07-2013 v 05:52 AM
Veva je offline   Profil uživatele Veva   Find more posts by Veva   Foto galerie člena Veva   Click here to Send Veva a Private Message   Add Veva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 3

Pre kvetinace outdoor je zaklad priprava kvalitneho substratu..tj kompost,granulovane hnoje,raselina,vapno,pripadne popol atd atd...s tym uz nenarobis nic.Takze v tvojom pripade potrebuju celu dobu hnojivu zalievku.Ak neplanujes nieco na sposob biobizz alebo plagron tak vyber beznych organomineralnych hnojiv je velky ..npr http://www.eshop.terradesign.sk/kat...onove-kvety-1l/ a na kvet kludne nejake PK a co sa tyka zalievky a ph tak nieje to az take zlozite ako u indoru,proste kazdy den rano primerane poliat.

Old Post 04-07-2013 v 15:14 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

zalivka vzdy musi protect zkrs a vytect spodem, at jsou zalite koreny az dou...viz. FAQ. vse poznas podle chovani listu! pokud nemas predmichanou hlinu dopredu tak jak rika kammo, honojky pri kazde zalivce...A pokud memas zkusenosti tak di do bio hnojiv, tema zas tak neuskodis tem kytkam kdyz prelejes, nebo prehnojis...

Old Post 04-07-2013 v 15:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-12-2019 - Hnojeni - 18 odpovědí
03-05-2012 - Zapach hnojiva - 20 odpovědí
31-12-2010 - hnojivo natur - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7658360 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív