Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Rada pro vola
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
afrojack
Nový Člen

Karma uživatele afrojack - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 8  

Rada pro vola Příspěvek č. 1

Zdravím,píšu sem ohledně toho že se mi nedaří už asi 4 kolo vypěstovat,jediné co se mi jakš takš povedlo bylo prvni kolo co jsem pěstoval bubblelicious autoflowers,potom normalni kytky,hned jako první tehdy to bylo 123g na 250w hps,což je samozřejmě pro většinu z vás k smíchu (mě taky) ale kvalita,palice tvrdé vonavé,sílá,účinnost,no zpátky k věci poslední tři kola se mi nic nedaří jak z klonů tak semena nemělo cenu to vubec počítat ani jmenovat,jen abych to shrnul pěstuju jen pro svoje učely a jsem amater a i tak jsem k tomu přistupoval je to stará skřín vylepená celofánem 80x80x170cm lampa 250w hps jak na rust sem daval tak květ,stínidlo nějaký obyč,spínací hodiny,a jen větrák na ofuk,vůbec sem něměl větrák na odtah nebo přítah ted nevím prostě čerstvý vzduch co vede ten větrák nahoře,po tom co jsem sklidil ted jsem se odhodlal to celý změnit,můj problém výnos 0,palice měkké nevoní no prostě hrůza,uvědomuju si že ten čersvej vzduch je zaklad nějaký ohýbání sítě atd co vy jste machři zatím neovládám ale rád bych no zpátky k věci protože jsem se už dooporavdy nasral a nebavi mě čekat tři měsice pro par g ještě tohoto tak jsem koupil 2 stany 1.2mx1.2mx2m a 2x400w bílou komplet na růst a 2x600w což bude na květ,tímto jsem asi nic neposral rád bych se zeptal co použít za ventilaci ale zas aby mě to nezruinovalo říkám něpěstuju na výnos ani nepotřebuju top výsledky hlavně abych se pohl z místa,a dál by mě zajímaly třeba rady jak pro pětiletý dítě aby se konečně opět povedlo něco solidního,pak taky semena nebo řízky?Model co by mohl zvládnout i člověk jako já a pokud řízky tak nějaký dobrý matkař z brna zde na groveru by se nenašel?Díky snad se najde někdo kdo by nějak dal pár rad a řekl prostě tak nak jednoduše co jak dělat a dodržovat.

Old Post 31-03-2015 v 22:05 PM
afrojack je offline   Profil uživatele afrojack   Find more posts by afrojack   Foto galerie člena afrojack   Click here to Send afrojack a Private Message   Add afrojack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 2

Takže si dojel pokaždé s mizerným výsledkem nebo ti něco pochcípalo?
jedu stejný stan. Chce to víc informací
Máš hnojky? Jedeš hlínu nebo něco jiného, odkud si ji nabral. Změř si ph kapkama nebo metrem, hodně lidí říkalo že ph v kvalitní hlíně řešit nemusím a přitom mě to málem stálo kytky
Jestli zůstaneš u 1,2 stanu tak určitě odtah dřív než kytky. Kámoš si dal dokupy základní odtah z elektra, levnej a funkční. Čuměl na můj odtah TT jako na vyhozené peníze.

Vyser se na semínka. Ber to tak že první měsíc růstu se určuje pohlaví, až potom může kytka začít tvořit květ. K tomu ti třeba nevyklíčí, nebo z reg. se dočkáš samců, a zbyde ti třeba 5 kytek z 20ti.
Já přes grower nabral 23 klonů Northern Lights. Tuhle odrůdu jsem přímo hledal na první pěst. Je to standart konopí už nějakou dekádu. Indika, odolná proti nemocem a stresu. Ať se zadaří, měj se

edit: Úplně jsem zapoměl na Auto flower odrůdy.. Jak máš raději semínka, každá známá genetika je teď i af

Old Post 01-04-2015 v 06:15 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Nedoporučuji auta do stanu. Je to velmi nevýhodné. Nadají se kontrolovat. A každá dá se říct má svoji hlavu.
Ale jak píše Fanatik rozepiš se. To to tvoje shrnutí že se něco posralo je dost strohé.
Těch věcí může být milion. Třeba ta skříň oblepená podle tebe "celofánem". Coš nějak nechápu alobal bych ještě trošku pochopil, ale průhlednou folii? Alobal tedy není o moc lepší oxiduje vlhkem asi do týdne. Tak že účinnost nula.
Ale pokuď si koupil stany tak si v klidu. Ale měl by sisi toho ještě hodně přečíst než začneš pěstovat s 600 na květ.
Ono inu posrat pod 250W není zase tak drahé, ale pod 600 to už je docela pálka ještě když to máš 2x. Co je podle mě tak 900Kč měsíčně.

Můžeš mrknout třeba na mé trendy, měl jsem to tam vždycky dost rozepsané, možná ti to trošku pomůže.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 01-04-2015 v 10:11 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
afrojack
Nový Člen

Karma uživatele afrojack - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 4

Zdravím,to sem ani nečekal takovou ochotu no jak bych to shrnul ojdety 4 kola box byl vylepený alobalem to jsem si spletl pojmy no ted jsem koupil ty stany mužu dat odkaz ale tim asi nejde nic zmastit,af modely už dávno nepěstuju to mi nabídly prvně v growshopu my garden asi mě viděl a dal mě ty bubllelicious a kupodivu to vyšlo no možná to bylo tím že jsem to měl v zimě a skoro pořád otevřený tím pádem tam šel vzduch a líp se dařilo,nejmín se dařilo vždy v létě za prvé bych do těch stanů rád byl pokud byste doporučily venitlaci tzn větrák na ofuk stačí do každýho boxu 1 nebo 2? a taky odtah to je ten co vhání čersvý vzduch nemýlím li se?Musím to vyvést někam ven nebo stačí do prostoru mám to v obýváku v bytě,stěma klonama máte pravdu ne že by mě pochcípaly vždycky sem vypěstoval ale muj problém výnos ted co jsem sklidil pod 250w byl 75g což je hrůza a ani by mě tak nevadil výnos-mám to spíš jako hoby ale zas si nemužu dovolit abych na tom tratil to by pro mě zas ztratilo smysl,ted jsem měl klony sensi star,muj problém je podle mě určitě zpusoben ventilací,co dál byste mě daly za rady ohledně pěstu klony dám ihned do substrátu-hlíny měl jsem vždy z bauhausu ale pokud doporučíte lepší já nevim plagron tak se nacham poučit ph metr to funguje jak změřím to a bude třeba ph 0.9 a jak ho upravím na 0.6?Zalívám odstátou vodou hnojím Bio flores od canny podle předpisu rozhodně spíš mín něž víc ty bubllelicious sem nehnojil vubec a bylo to nejlepší kdybyse mě povedlo aspon tendle levl jsem spokojen,pak bych si rád nechal poradit tady je spousta machrů přes pěst a klony od někoho z brna,s krátkou dobou květu,nenáročnýho,něco co pěkně silně voní dělá velké palice,samozřejmě pokud dobrý výnos bude budu rád ale to už pro mě není až tak prvořadé ale budu rád.

Old Post 01-04-2015 v 14:39 PM
afrojack je offline   Profil uživatele afrojack   Find more posts by afrojack   Foto galerie člena afrojack   Click here to Send afrojack a Private Message   Add afrojack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
afrojack
Nový Člen

Karma uživatele afrojack - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5

rád bych si nechal poradit odtah,přítah,model,substrát a základní informace co a jak dělat abych se nějak pohnul z místa mám načteno ale moudrý ztoho moc nejsem,myslel jsem že bych to dal do kupy a jak bych začal měl vše připravené tak udělat thread jak mnozí zde fotogalerii s popisem od vyklíčení po sklizen případně byste mi občas poradily.

Old Post 01-04-2015 v 14:42 PM
afrojack je offline   Profil uživatele afrojack   Find more posts by afrojack   Foto galerie člena afrojack   Click here to Send afrojack a Private Message   Add afrojack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
afrojack
Nový Člen

Karma uživatele afrojack - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 6

Jinak většinou jsem je spálil a opadaly listy a začli se sušit za pochodu,tedka se to nestalo ale palice byly malé smrděli po špenátu vůně 0,tvrdost ,výnos 0,prostě takovej venek,bublellicious to bylo bych si troufl trvdit TOP,včera jsem to prvně testoval chutově prostě nic moc,zhulovalo to docela to jo ale prostě nejsem spokojen jediny co se dalo bylo docela pryskyřice a pěkný trichomy

Old Post 01-04-2015 v 14:46 PM
afrojack je offline   Profil uživatele afrojack   Find more posts by afrojack   Foto galerie člena afrojack   Click here to Send afrojack a Private Message   Add afrojack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
afrojack
Nový Člen

Karma uživatele afrojack - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

Jinak zajímavé vtom samém boxu tedka co jsem dojel bylo i model big bud xxl to sem jel ze semen a to je jiná kapitola vůně,tvrdost vzhled to bude určitě lepší ale říkám ty sensi star mám už zvážený 45g,ty big budy budou tak podle toho zbytku 35g.ale byly jen 2 sensi 4

Old Post 01-04-2015 v 14:48 PM
afrojack je offline   Profil uživatele afrojack   Find more posts by afrojack   Foto galerie člena afrojack   Click here to Send afrojack a Private Message   Add afrojack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
afrojack
Nový Člen

Karma uživatele afrojack - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 8

říkám koupil jsem 2x400w s bílým na růst 2x600w Hps žlutý na květ,to je myslím optimální bral jsem funglovky protože vím že použitý výbojky nejsou co nový účinnost klesá a ta 250w výbojka už je jetá tak rok vkuse takže taky mínus co myslíte po jaké době měnit výbojku?

Old Post 01-04-2015 v 14:52 PM
afrojack je offline   Profil uživatele afrojack   Find more posts by afrojack   Foto galerie člena afrojack   Click here to Send afrojack a Private Message   Add afrojack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
afrojack
Nový Člen

Karma uživatele afrojack - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

letmo jsem četl tvuj thread MR.MEN čtu
Vlhkost: 55 %

EC: 0,75 - 0,85

pH: 5,6 - 6,0
to měříš čím jsou to ideální hodnoty?jak to regulovat a docílit toho třeba vlkohost reguluješ jak?PH a EC? a měří se ph a ec ph metrem který koupit?Prostě už mě to extrémně sere jako jedna z mála věcí v životě tak do toho klidně nainvestuju a udělam max pro to aby to dopadlo.

Old Post 01-04-2015 v 15:00 PM
afrojack je offline   Profil uživatele afrojack   Find more posts by afrojack   Foto galerie člena afrojack   Click here to Send afrojack a Private Message   Add afrojack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 10

No nejdulezitejsi je vyladit teploty a vymenu vzduchu. Druhe kolo sem prve nemel dobrej odtah a palice byly ridsi kytky byly divne atd.. Teplotu sem mel bohuzel pres den i 33-34 stupnu kvuli leta. Uz tedka v lete nepestuju mam spatne byt a nejsem to schopeni uvetrat ani pres tah kolem 400m3. Pokud pak neprehanis hnojiva ani jima moc nesetirs mel bys vzdy vypestovat slusnejsi kousky. Kdyz budes mit vychytany prostredi zbyva uz pak jen genetickej material. Muzes se mrknout treba na powerplanty od barta pekna selekce krasna sklizen. Proste najit si tu nekoho z whitelistu o kom lide pisi odbre a od nej si brat rizezky.

Kvalita predevsim!

Old Post 01-04-2015 v 15:06 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 11

1.Odtah(nejlíp netočit ho v místnosti a odvádět na půdu nebo z okna prostě kamkoliv aby se nevracel z5 ke kytkám a zároveň uchladil ,ale zase nepřechladil teploty)
2.Přítah(může být pasiv ,ale aktivní je lepší také nejlépe z okna...Já to přivádím z půdy jsou tak skoro venkovní podmínky)
3. Teploty( klasika 20-30 den(optimal 24-25) noc 18-22 (nejlíp těch 20)
4.Vlhkost (60-80% růst (optimal 80%), začátek květu tak 60% a v květu už klidně i 40%)
5.Ph ( 2. nejdůležitější věc po čerstvém vzduchu podle mě hlína cca 6,2, coco 5,8 cca)
-radím ti si koupim digital ph metr , kapky jsou nahovno (odzkoušeno a po koupy digital už nechci nic jiného)
6.EC ( neměřím , jedu Metrop hnojiva dle tabulky a spokojenost nadevše)
7. Strain( nejlíp základí vzorky jako třeba Nortern Lights,Chronic, White widow, Jack Herrer) rozhodně normaly, žádný Autoflowery.. U normálů můžeš regulovat výšku,šířku a nejsou tak náchylné na stresy podle mě.
Rozhodně jestly stim chceš pohnout pročti FAQ nebo projíždej fórum každej den 2h jak jsem to dělal já a postupem času nabereš takové informace že těch 0,6g/watt aspoň dáš a pak můžeš to dolazovat vychytávat... Mohl bych psát dál co a jak by jsi měl dělat ,ale myslim že na foru toho je dost.. Tady máš aspoň zaklad Peace ať to roste!

Old Post 16-04-2015 v 21:15 PM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 12

Podle důležitosti dle mě:
1) znat mistni FAQ skoro naspaměť - je tam spoustu odp. na tvoje otázky
2) genetika - to je základ úspěchu takže pro začátčníka určitě řezy (od člena na bile listine nebo s karmou - at je jistota - zkuseny matkar ti poradi nenarocny model)
3) světlo - mas HPS takže dobry
4) Výměna vzduchu - kolik m3/h je ve faq - vzduch se musi měnit (+ sráží to teplotu)
5) PH - na malou skříň se vyplatí koupit jednu "lightmix" hlínu z g shopu za 300 a ne tu z Obi.. Já měřim kapkama za 50 Kč a ph v odstate vodě snižuju octem skoro zadarmo. (PH by mělo oscilovat kolem 6. Ne být pořád stejné takže drobná nepřesnost kapek podle mě nevadí.) Občas taky změřit PH vody co vyteče do podtácku po zalití a pokud bude mimo meze tak udělat proplach čistou vodou ve sprše.
6) Teplota - Snažit se větrákama, popř. zvlhčovačkou či přítahem od okna, (topenim) dostat co nejblíž hodnotě kolem 25C ve dne a v noci k hodnotě 20C

7) nestarat se o to moc - dodrzovat teploty, ph, hnojit mene nez vice, pořádně zalít a nechat proschout (skoro) do sucha a pak teprve zalít i kdyby to trvalo víc dní. Neuškubnout ani list. A ve fázi růstu pořádně vyplnit prostor a dostat všechny vrcholy do jedné roviny - ohýbání, zaštipování aby světlo pokudmožno nikde nesvítilo přímo na dno skříně nějakou dírou mezi listy.
Projdi si pár temat kde se lidem podaril dobrej vysledek a vsimej si na cem vsem si dali oproti tvejm predchozim kolum zalezet. Pak to udelej stejně.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 17-04-2015 v 07:58 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
salamist&
Stálý Člen

Karma uživatele salamist& - 95% PěstitelskáKarma uživatele salamist& - 95% PěstitelskáKarma uživatele salamist& - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 208  

Příspěvek č. 13

AHoj Groweři...potřeboval bych poradit...mám hnojky od Jungle Juice, hnojim dle tabulky od Jungle...kazdou zalivku jsem o pul miliku přidal (na doporučení tady) a teď to důležité...když jsem přepl, tak je tam teď: při růstu bylo 3,96 ml na 10/l ... jak jsem přidával...jsem teď 6,1ml / 15l....teď po přepnutí by to mělo být: 3,9 ml / 10l....a mě jde o to....jestli mam rovnou z těch 6,1ml skočit na 3,9ml (10l) - jedu 15l) nebo taky postupně snižovat (6,1 -> 6,0 -> 5,9)
popř jak?....EC nemam...PH býva kolem 6,2...

predem moc díky...

obrázky + další info najdete: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=7

příspěvek č. 108

info o boxu atd...strana 1...(starší příspevek)

Old Post 20-05-2015 v 18:33 PM
salamist& je offline   Profil uživatele salamist&   Find more posts by salamist&   Foto galerie člena salamist&   Click here to Send salamist& a Private Message   Add salamist& to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 14

Myslim že hlavni problem jsi mel v ph. Pestoval jsem jako ty, jen v satni skrini a vypestoval stejně hovno jako ty. Pak jsem koupil PH kapky a nestacil jsem se divit. Mel jsem PH vody kolem 8,5! Takze i přes to že jsem je hnojil tak rostliny nebyli schopne vstrebavat ziviny a mel jsem z toho takove chciplinky. Jinak kdyz pestujes v hline mas nakou odolnejsi genetiku tak to roste jako koprivy. Hlina ti dovoli udelat spoustu chyb. (Prehnojeni, sucho,preliti a jine...) a kytky to zvladnou. Ani nepotrebujes hnojky za 1000kc z growu. Nekolik let jsem v hline pestoval jen na krystalonu. At to roste...

Old Post 15-07-2015 v 10:55 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2018 - Rada teploty v boxu - 6 odpovědí
25-09-2017 - Rada s počtem holek - 30 odpovědí
18-12-2005 - rada prosím - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0519190 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív