Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Rajčata hydroponie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Hydroponie Rajčata hydroponie Příspěvek č. 1

Zdravím pánové,

mám takovou nekonopnou otázku. Nikde jsem to bohužel úplně přesně nenašel.
Mám hodně polo vysvícených BLUE kompaktních zářivek, a prázdný stan.
Mám v plánu pěstovat rajčata v bubbleru ve stanu. A nevím jestli nemám na květ použít i RED kompaktní zuřivkou a zkombinovat to s BLUE.
Protože rajče plodí vlastně už skoro od léta na podzim. A spektrum které je až na podzim venku obsahuje spíš červené spektrum na jaře a v létě modré.
Tak se chci zeptat jestli nemůžu použít jen modré spektrum na celí cyklus. Jestli s tím máte někdo zkušenosti.

Dík za odpověď.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-03-2015 v 22:44 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 2

-nemám s tím osobní zkušenost-

Rajčata by měla mít v podstatě dost podobný nároky na světlo jako konopí, tedy vysoká intenzita a hodně červený barvy na květ a plod. Takže já bych tam určitě červenou foukl až to začne kvést. Dokonce bych řekl, že by jich měla být většina.

a.

Old Post 04-03-2015 v 08:44 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Díky, no heleď. Rajčata budou asi zabírat nejvíce místa. Ale budu tam mít i hromadu bylinek možná i chilli a normální papriky. Coš se dá říct že všechny jsou tak na stejné brdo. Mám zatím 1x 125W BLUE a tedy dokoupím ještě RED 125W Dohromady na to tedy budu svítit 250W BLUE i RED. Tak snad to bude na všechno stačit. Uvidíme když tak bych tam dal ještě další 125W BLUE.

Ale kdyby jste měli někdo zkušenosti s pěstováním rajčat nebo paprik pod umělým osvětlením ozvěte se.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 04-03-2015 v 13:27 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 4

U tech paprik to musis taky prosvitit jinak to bude spatne dozravat,volilbych papricky mensiho vzrustu a hlavne musis opilovavat rucne steteckem .jinak to nebude zadna slava.rajcata nevim ty jsem nejel.



Old Post 04-03-2015 v 13:58 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5

Počítám s menšími paprikami spíš ozdobných. Ale uvidíme když tak je šoupnu ven. Jinak kdybych tam měl větrák tak taky musím frčet štětečkem? Na druhou stranu jich tam nebudu mít moc tak to moc času nezabare.

Old Post 04-03-2015 v 18:19 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9614450 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív