Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Critical + nevím si rady
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Obecné Critical + nevím si rady Příspěvek č. 1

Zdravím, chci se na něco zeptat, ve skříni mám Critical + od Dinafemu.Je to samonakvétačka.Mám ji už od cca. 15srpna a pořád mi roste.Je možné, že se v Dinafemu spletli a zabalili feminizovanou verzi namísto samonakvétačky?Paličky tam mám pouze 1-2mm a celkově kytka stále roste, už měla být " hotová "

Nevím si rady, co s tím.Mám ji nechat 24hodin ve tmě?Co myslíte....... ta kytka má už přes 1metr, což mi na popis samonakvétačky Critical + od Dinafemu nesedí.......
Nebo navrhujete něco jiného?Díky za jakoukoli radu.

Old Post 27-10-2014 v 08:06 AM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 2

Občas jsem ji nechal pod oknem, abych na ni nesvítil pouze 6500k růstovou sodíkovkou, jenže výsledek stejný...roste :-D Kdybych ji neprostříhnul listy.Byl by to opravdu obr.Sotva se mi vejde do skříně....

Old Post 27-10-2014 v 08:09 AM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 3

Jakou jedeš světelnou periodu? Pokud 18/6 nebo něco podobného na růst, tak přepni na 12/12.. evidentně se to samonakvétání nenastartovalo, tak je potřeba tomu trochu pomoct

Jo a nic jako "růstová sodíkovka" není Střídat často zdroje světla pro kytku taky neni úplně vhodný, akorát ji tím stresuješ.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 27-10-2014 v 08:58 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Upřimně mít ve skříni samonakvetačku je podle mě rouhání.
Od jednoho mého známého jsem slyšel že na kytky nemá čas tak si musí koupit auta aby se o ně nemusel tolik starat. Protože někde slyšel že potřebují málo všeho (hnojení, času atd.) nevím tedy zdroj, ale asi to byl taky pěkný expert.
V dnešní době kdy je vlastně skoro všechno feminizované je auto zbytečné a na prt to dávat do skříně. Nejen že má v sobě tak 20% plevele. Ale jak vidíš můžeš ti jednoduše přerůst nemůžeš nic kontrolovat atd. A někdy je horší že i když jí přepneš roste furt dál. Když jsem tohle zmámenu napsal nějak už mi nenapsal ani nevím proč.
A ještě jedna věc z těch všech vzorku auta co jsem ochutnal mi asi nejvíce chutnal "Polar Light 2". Všechny ostatní staly za prt.

Jo a jestli nemyslíš zářivku tak je to metalhalidová výbojka.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 27-10-2014 v 11:10 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 5

Samozřejmě myslím MH zářivku, mám to pod 150W takže mi to díru do kapsy neudělá.Myslíš tedy, že, pokud mám autoflowering, je zbytečný na ni svítit?Myslíš, že nebude velký rodíl mezi tím, když ji nechám u okna ( denní světlo ) a nebo ve skříni pod MH výbojkou?
Já jsem začátečník, proto výběr samonakvétačky.Na feminizovanou nemám nějak čas a hlavně výbavu, jěště nemám vše kompletně připraveno, samo, že bych chtěl přejít ze samonakvétaček.

Můj první samonakvétací model byl royal dwarf ...malý kytičky, úplně o ničem, ze 4 kytek jsem měl cca 10g :-D ale zase totál naivka, zemina o ničem a malý květináče.Tahle má druhá, má malinko přes metr, pidi paličky, ale chloupky nikde, prostě, jakoby se zarazil květ...... nevím, co myslíš, mám ji zkusit zavřít do tmy na 24hod? Poraď, díky.......nerad bych měl za pár dnů tady 2metrovou kytku, kdybych ji nesříhal listy, byl by to macek, ale zase listy....o ničem, aspoň teda pro mě......

Old Post 27-10-2014 v 19:18 PM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 6

Listy nestrihej, jsou pro kytku hodne dulezite z mnoha duvodu... Jinak velikost redukuj bud zastrihnutim a nebo ohybem.
Kazdopadne jak napsal Mr.Men, tak AF v indooru je blahovost

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 27-10-2014 v 19:43 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 7

Já zastříhnul jen ty veliké.Vždyť už se mi nevešla do skříně :-D
Taky si všímám, že samonakvétačka je zbytečnost...je z toho akorát velký hovno, jak tak koukám :-/ zbytečně vyhozený peníze za semínka.

Old Post 27-10-2014 v 21:19 PM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 8

super automat NA VEN je automazar od DP ten me opravdu chutna i stabilita je vcelku uchazejici viz trebas Semtex ve slunečnici.. jinak ja zas vetsinou cetl ze naopak automat potrebuje co nejdelsi svet. periodu (nic neprepinas a jede do rychlejc... ja jsem mel na testa nakej automat dal jsem to na 12/12 s rizkama a stalo za velky kulový,(ten automat) tak jestli neni naopak problem s tim svetlem. kolik tomu teda svitis?

Naposledy upravil Džejmsn 28-10-2014 v 12:07 PM

Old Post 28-10-2014 v 08:04 AM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 9

Dík za názor.... Já kvůli práci svítim cca stabilně 10hodin denně určitě, pak jej vytáhnu ze skříně a dám ho pod okno- v místnosti je teplo, takže tam není drastický pokles teploty.No a má světlo do cca 18ti hodin, pak se smívá a já domů z práce dorazim tak ve 21:30 ....... a kytka putuje znovu do skříně.
Takže od 22:00 do 8:00 je ve skříni, pak pod oknem a tedy spánek má cca 3hodiny.

já právě taky četl, že automat musí mít hafo světla.Četl jsem 20/4

Prostě od 15týho srpna kytka jenom roste, kdybych neuštípl ty největší listy, defakto je to ministrom.Minipaličky tam jsou, ale je vidět, že to nekvete, žádný chloupek, prostě nic..... Je možný, že když mě ráno vidí, je v takovým stresu, že ji to poznamenává na dlouho dobu :-) netuším, co se ji honí v kořenech :-)

Old Post 28-10-2014 v 16:27 PM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 10

zdur,ty samokvety nejsou stabilni,kazdy seminko kvete jinak,nektery zacnou kvist jak maji po 30cm vysky,a nektery vyjedou do metru a pul jak kdyby ani nevedeli ze sou ruderalis...a to se bavime o jednom vzorku...toho automazara co doporucuje kolega sem videl i kouril a musim rict ze je to fakt docela dobra samokvetka...ale kam se hrabe na normaly...geny u vsech automatu podle me nejsou moc dobry...nevidel sem za posledni dva roky jedinej model co by se at rustem nebo ucinkem jenom blizil ke klasickym semenum...pod tu 150ku bych ti doporucil ze dva snicle dobryho genu,a urcite tam bude vic jak tech 10g cos mel na samokvetech...

Old Post 01-11-2014 v 12:51 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-01-2010 - nevi si rady - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4957600 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív