Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 4x600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 17

No já s takovýmhle setupem s willmou bych udělal tak 2,7Kg podle toho co s tím chceš dělat. Dalo by se to spotřebovat i pro vlastní spotřebu. Pokuď je někdo nemocný tak fenixovi slzy spolikaj hodně.
Ale já mám 500g cca na 4 - 5 měsíců pro vlastní potřebu.
Nevím čoveče 2 a půl kilča už se špatně okecává pro vlastní potřebu pokuď tedy nemáš rakovinu.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-12-2014 v 10:28 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 18

Mr nic v zlom, ale sfajcit 4g kazdy den mi nepride realne. tolko som nefajcil ani v casoch, ked som dymil ako tovarensky komin. mam pocit, ze vela ludi tu moralizuje, ale sami robia to iste. ruku na srdce, kto z vas nepredal ani jeden gram v zivote?

Old Post 03-12-2014 v 10:48 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 19

Sry, jsem to vlastně nedokončil mám to pro vlastní potřebu. Ale nemám těch 500g v surovém stavu. Já z toho dělám i BHO haš to taky něco spolkne. Pak z toho vařím máslo GHI. A teď nedávno jsem dělal i mast. A máš pravdu tu mast jsem potom prodával. Nedávno mě napadlo že bych třeba ze 100g bych mohl udělat Fénixovi slzy. Při další sklizni.
No heleď za těch x let co pěstuji je to asi blbé říkat že jsem něco neprodal. Ale pří mé wataží 400 se vždycky vymluvím na vlastní potřebu. I při návštěvě panu v černém.
A to je to kam jsem mířil. Když k tobě někdo přijde a máš tam skoro malou místnost s 4x600W tak to bije do očí nezlob se na mě.

Old Post 03-12-2014 v 11:50 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 20

to je jasne, ze 4*600 nevykeca na vlastnu spotrebu. my by sme nemali riesit, co kto s vysledkom robi, ale mali by sme si navzajom radit, pomahat, odovzdavat skusenosti.

mi to pride, ako ked Hlava moralizoval a mazal kazdeho, co i len naznacil, ze nieco preda a pritom mal v profile, ze ide 15 kw... nechcem sa stavat do pozicie, ze to je dobre a to zle. je na kazdom z nas, aby zvazil riziko, ktore plynie z jeho konicka.

ja osobne som zastancom toho, ze ked su zle zakony, ktore su robene proti ludom, tak ich netreba dodrziavat. pokial clovek poctivo pracuje a neojebava zakaznikov, nech im kludne predava aj ilegalne psie hovna, ak bude mat kupcov, co ich od neho kupia za ponukutu cenu.

stat je prave najvacsi pokrytec. legalne predava horsie drogy (alkohol a tabak), ale vadi mu trava...

Old Post 03-12-2014 v 12:02 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 21

Kuci nevim no ale dam klidne pet i vic g denne kdyz je co vzdyt ti mas deset cigaratek pi pulgramu a ti nejni zas tokik me osibne vydrzi pulkylo tak cca na 2 mesice jen na zhuk pro mne . . .

Old Post 03-12-2014 v 12:21 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 22

je to vidět podle těch chyb v textu .............. sorry ale 4x600 opravdu neni pro vlastní potřebu

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 03-12-2014 v 12:35 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Astronautr
Kuci nevim no ale dam klidne pet i vic g denne kdyz je co vzdyt ti mas deset cigaratek pi pulgramu a ti nejni zas tokik me osibne vydrzi pulkylo tak cca na 2 mesice jen na zhuk pro mne . . .


citace:
Původní příspěvek od sWei
je to vidět podle těch chyb v textu

lol

Old Post 03-12-2014 v 12:55 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 24

No pozor ono kdyz se clovek rozkuri a ma treba jen jeden model tak to pak nabira pekelnych obratek. Ale myslim ze 5g na den je ostrejsi no ))

Kvalita predevsim!

Old Post 03-12-2014 v 14:11 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 25

taky sem kourival burecka denne, to sem byl jeste ve forme

live fast, die young

Old Post 03-12-2014 v 16:10 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 26

jako myslym si spis vim ze sou lidi ktery spotrebujou minimalne 2x tolik akorat fizl kterej si od vas da dva prdy a bude se hyhnat este u vecere vam to asi neuveri mno...
no ale co tady sleduju monitoring tak tipek s 16x 600w dostal "jen" podminku tusim ze na 5 let ale podminku a jeho syn co tam byval s mim rekl ze to nevedel a nedostal ani pokutu este kradly nejaky auta pro to na ne prisly ale na to meli jenej soud i trest

Old Post 03-12-2014 v 17:09 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 27

Jejda klid. Nechtěl jsem to tady takhle rozjed. Ať si kouří kdo che kolik chce.
Grower podle mě je o tom radit těm co chcou pěstovat dobrou weed pro sebe dejme tomu pro své nejbližší nějaký cannabis club.
Bohužel radil jsem znáním i když jsem věděl že to mají na kšeft. Postavil jsem hodně stanů, ale vetšinou 2x600W. Bohužel co jsem si tak všimnut vždycky když je zaměr z toho mít co nejvíc a už od začatku říkat že z toho bude mít tolik a tolik X peněz. Tak to vždycky skončili hnusnou trávou.
Je to prostě tak i když jsem jim vysvětloval donekonečna co mají dodržovat atd. Tak vetšina kšeftařů na to stejně sere. Neberou to jako koníček, ale jako kšeft. A řekl bych že to na kvalitě výsledného produktu jde poznat ať mi někdo říká co chce.
To co někdo dokázal vypěstovat z mích vlastních klonů to jsem snad ani na grower neviděl. Chcípaka z jedno cípím listem. To jsem měl už chuť brečet jak mám rád ty kytičky.

A nebo opravdu si počkat až to tady jednou bude legální a udělat si rovnou firmu. A dodávat do lékáren a obchodů. Kde se už bude pohlížet na úplně jiné priority než jsou zrovna finance.

Old Post 03-12-2014 v 18:44 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od C21H30O2
to je jasne, ze 4*600 nevykeca na vlastnu spotrebu. my by sme nemali riesit, co kto s vysledkom robi, ale mali by sme si navzajom radit, pomahat, odovzdavat skusenosti.

mi to pride, ako ked Hlava moralizoval a mazal kazdeho, co i len naznacil, ze nieco preda a pritom mal v profile, ze ide 15 kw... nechcem sa stavat do pozicie, ze to je dobre a to zle. je na kazdom z nas, aby zvazil riziko, ktore plynie z jeho konicka.

ja osobne som zastancom toho, ze ked su zle zakony, ktore su robene proti ludom, tak ich netreba dodrziavat. pokial clovek poctivo pracuje a neojebava zakaznikov, nech im kludne predava aj ilegalne psie hovna, ak bude mat kupcov, co ich od neho kupia za ponukutu cenu.

stat je prave najvacsi pokrytec. legalne predava horsie drogy (alkohol a tabak), ale vadi mu trava...
Podívej Hlavu nech ležet v klidu, ten toho udělal pro lidi asi tolik, že se to nedá všechno ani vystopovat.
Ehm... respektive, je potřeba z tohoto tématu dělat TABU.
Jinak to teď prostě nejde, tak to vidim já.
A samozřejmě jsem nikdy nic nikomu neprodal, stejně jako většina zdejších.

And I'm stoned!

Old Post 04-12-2014 v 12:48 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Astronautr
jako myslym si spis vim ze sou lidi ktery spotrebujou minimalne 2x tolik akorat fizl kterej si od vas da dva prdy a bude se hyhnat este u vecere vam to asi neuveri mno...

Tohle je tady moc krásnej příklad... Je to holá pravda...
Ta tolerance u pravidelných huličů... do prdele práce... ta je kurva vysoko.
A pak se lidi divej, že kluk odnaproti měl hodinu hlavu mezi koleny a rozdýchaval stav, který si chvílemi myslel, že ani nepřežije... ( A tenhle kluk byl syn fízla )
Lidi by si měli dávat na tohle bacha, čím kvalitnější travka, tím míň a opatrněji je jí potřeba kouřit.. Nebo ne? Navíc z chronickýho se díky kvalitní travce změní frajer na příležitostnýho... protože mu ten jeden joint vystačí na celej den:-D
Možná se to někomu bude zdát divný, ale opak je pravdou!
Jedním slovem TOLERANCE. Dvěma, TOLERANCE ORGANISMU.
Jinak určitě jste si všichni všimli, že travka začíná být na ulici daleko kvalitnější nebo ne? Vetnamci už asi jedou OG Kushe :-D Takže tohle téma je aktuální ne jenom na pol. stanici, ale i mezi námi zkouřenci:-)

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 04-12-2014 v 13:08 PM

Old Post 04-12-2014 v 12:54 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šplecho
Stálý Člen

Karma uživatele Šplecho - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 30

Hele hele kukám že sa to tu rozbehlo,jedine čo vám k tomu poviem že hlavne mi ide kvalitu lebo toto čo niekedy dostávam od tých takzvaných "Obchodníkov" tak z množstva toho všetkého by som povedal že 1 možno 2 sú na tom tak že dá povedať že kvalitka, ale ostatné no radšej sa nevyjadrujem,taký hnoj... A kvantita je taký bonus len,za to že si pojdem 4 x 600w ma tu nemusíte zjesť, mne to tak vyhovuje,lebo to nemusím hrotiť celý rok a stačí 1 2 krát a je mi hej a mimochodom si nezakladám len na jednej odrode napríklad mazar čo si idú všetci a nonstop _O_O_ niekedy len pozerám že či sa tu objaví niečo iné.A či fajčím veľa ??? Dalo by sa povedať že 1g za týždeň a to si myslím že nie je veľa ale taká norma až minimum.

Old Post 04-12-2014 v 17:39 PM
Šplecho je offline   Profil uživatele Šplecho   Find more posts by Šplecho   Foto galerie člena Šplecho   Click here to Send Šplecho a Private Message   Add Šplecho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 31

chci 4* 600w a vyhulym 1g za tejden a pojedu to 2x do roka pro osobni spotrebu
kazdej kdo umi pocitat si spocita ze za rok vyhulis podle toho co pises 52G i kdybys to zaúalil jen jednou do roka tak co budes delat s tim zbytkem prosimte? nebo pod 4*600w sklidis 60G a budes mit este na 8 tejdnu pro rezervu? nechtel jsi nahodou napsat 4*60W?? to uz by jaks taks sedelo ale i tak je to mozna moc.

Old Post 13-12-2014 v 01:20 AM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 32

rekl bych ze to je tak akorat horni hranice tech 2,8kW, vic bych uz nezapojoval, kazdopadne kdyz tu elektrinu budes platit a celej barak nebude smrdet, tak se provaru nemusis bat...kazdopadne 5000,- za elektrinu mesicne je docela dost, tak s tim pocitej a zvedni si zalohy...
mimochodem k te spotrebe - nekdo proste nehuli sam, s tim pocitejte... ja treba denne ubalim min. 3 gramy ale cely je sam nezhulim, pomaha mi s tim pritelkyne a kamaradi, ktery samozrejme zhulim a nic po nich nechci, ovsem kdybych si tu travu mel kupovat na ulici tak se mi to prodrazi jako krava, to je porad lepsi platit trosku drazsi elektrinu nez denne prohulit travu za cca 500,- (priblizna cena na ulici za 3g)

Old Post 13-12-2014 v 13:45 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-07-2017 - 400 - 0 odpovědí
22-01-2015 - 6xlsd 600w - 1 odpovědí
30-11-2012 - BOX a 600W - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8216630 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív