Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Co2-boost-buddy-bag
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Chemie Co2-boost-buddy-bag Příspěvek č. 1

Máte s tím někdo zkušenosti???Nemám finance na nějaké nákladné investice......a potřebuju dostat ke kytkám více co2

tak co myslíte, že toto??

Old Post 07-10-2014 v 11:11 AM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Tak by mě to zajímalo. Já zatím dával do pet lahve jen kvasnice s cukrem.
A taky docela pohoda ale taky jsem koukal po tomhle pytli.


A tady ho mají dokonce za 320Kč. > http://www.okzahradnik.cz/CO2-Boost-Buddy-Bag-d759.htm Asi zkusím teď mám rozjeté kolo tak by to bylo akorát abych to tam šoupnul. Za takovou cenu to vyzkouším.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 07-10-2014 v 11:58 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 3



Když se člověk zamyslí kolik asi stovek metrů krychlovejch projde slušně dimenzovanou vzduchotechnikou pěstírny za jednu rundu dojde mu, že dvoukilovej pytlíček leštěnýho prdu mu nepomůže.

Pokud nemáš finance, tak si to nekupuj. Pokud máš jakýkoliv problémy rozhodně nejsou způsobený absencí CO2, viz stovky úspěšnejch growů zde provedených při atmosferický koncentraci... Nebál bych se říct na základě prastarý tuzemský snaze ojebat fyziku do prdele, nesčetněkrát manifestovanou některými členy tohoto fóra, že tvoje problémy vyřeší upgrade vzduchotechniky...

Mr Men:

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 07-10-2014 v 18:05 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r


Když se člověk zamyslí kolik asi stovek metrů krychlovejch projde slušně dimenzovanou vzduchotechnikou pěstírny za jednu rundu dojde mu, že dvoukilovej pytlíček leštěnýho prdu mu nepomůže.

Pokud nemáš finance, tak si to nekupuj. Pokud máš jakýkoliv problémy rozhodně nejsou způsobený absencí CO2, viz stovky úspěšnejch growů zde provedených při atmosferický koncentraci... Nebál bych se říct na základě prastarý tuzemský snaze ojebat fyziku do prdele, nesčetněkrát manifestovanou některými členy tohoto fóra, že tvoje problémy vyřeší upgrade vzduchotechniky...

Mr Men:

No heleď mám jeden takoví menší problém a to je zima. Pokuď v zimě chci pěstovat a nechci furt topit pánu bohu do oken tak nemůžu moc větrat. Osobně nevětrám v zimě vůbec. Koupil jsem si odvlhčovačku 10l/den abych neměl prales v pokoji. Nemám bohužel propanbutanové topení který by vyřešil otázku CO2. Tak jsem používal zatím ty kvasnice.
Poslední 2 kola si nestěžuji na množství sklizeného produktu. Ale větral jsem. Bylo teplo.
Podle mě v uzavřené místnosti cca 50m2 CO2 vysají přes světlo kytky velmi rychle a když není přísun čerstvého vzduchu tak toho CO2 bych řekl že je velmi málo.
Tím pádem chci zkusit toto. Řekl bych že za tu cenu to docela jde.
Vím že bomba s ventilem a kontrolou CO2 u kytek by bylo velmi zajímavější. Ale to je cca za 5tis. Coš se mi nějak dávat nechce.
Podle mě hlavně u nás podceňujeme přísun CO2. Ale také je pravda že když dostatečně větráš tak se bez toho dá obejít. Toť můj názor.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 07-10-2014 v 18:54 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 5

CO2 je v amaterskem indooru velky nesmysl...
Jestli nevetras, tak si bez 2x za den sednout za kytkama na 10minut a budes tam mit tolik céóčka, ze to kytky ani nespotrebujou...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 07-10-2014 v 19:06 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od fedousek
CO2 je v amaterskem indooru velky nesmysl...
Jestli nevetras, tak si bez 2x za den sednout za kytkama na 10minut a budes tam mit tolik céóčka, ze to kytky ani nespotrebujou...

A co tohle > https://www.youtube.com/watch?v=zr_XMtDbb88 https://www.youtube.com/watch?v=Hj9aEvh6_eo někdo na tom dokonce rozjíždí i byznys.
Bohužel nemám nějaké informace kolik spotřebuje kytky o velikosti třeba 50cm za den CO2. Ale řekl bych že 2x za den když s kytkama prohodíš pár slov neuděláš tolik CO2 co potřebují podle mě. edit: (když budeš zpívat z plna hrdla uděláš za hodinu asi 26,6g CO2) Není to úplně zanedbatelné číslo.
Nebo máš nějaké přesnější informace?
Co vím o profesionálních uzavřených pěstírnách vetšinou tam mají tolik CO2 že musí vyvětrat než jdou dovnitř jinak by se udusili. Tak že to že tam přijdu zadýchat 2x denně to podle mě asi nepomůže.

edit: Průměrná koncentrace CO2 v ovzduší je všude jina nejvíce je ho ve městech průměrně cca 450ppm. Kdybych větral nemusím to řešit. Žiji ve městě. Ale jinak kytky snesou až 1000ppm. Nad tuto hodnotu se může růst zastavit.
Nejlepší je používat nějaký CO2 boost ve spojení z hydrem tam jim nic nebrání dýchat jak potřebují. Ale bohužel kolik vydýchá rostlina za určitou dobu jsem se bohužel nedozvěděl.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 07-10-2014 v 19:42 PM

Old Post 07-10-2014 v 19:22 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 7

Prumerny clovek vyprodukuje vice jak 1kg za den CO2. Podle proporci cloveka o treba 1,5kg za den.
Kytce staci 5g na hodinu... Ale sakozrejme pouze po dobu svitu, coz je 18,nebo 12 hodin.
V mem predchozim prispevku sem to myslel obrazne...
Kazdopadne si to klidne spocitej a uvidis, ze trocha casu u kytek ti bude stacit... a ani ty 3 stovky za tu blaznivinu bych neutracel...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 07-10-2014 v 19:53 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 8

Já v místnosti, kde mám kytky ve skříni, žiju....takže tam, si myslím, vydejchám dost co2....pro ty 3 kytky.......já musím vyřešit trochu líp to větrání.Páč, když otevřu skříň.Je tam víc než 30 stupínků.... sice kytky v pohybu.Ale vedro jak na sahaře.

Preostě mi nechtějí růst.... dal bych si facku nejraději.Ale tak otázka 30minut práce, větráčku mám celkem dost.Jenže nemám co zasadit.Mě prostě ne a ne a nevyklíčit semínka :-(
Nemám chuť utrácet za další starý a hluchý semínka.

Old Post 07-10-2014 v 21:29 PM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 9

Strašně se mi líbí ta představa, že místnost je něco jako akvárium, kde se donekonečna a beze ztrát bude zvyšovat obsah nějakýho z plynů tvořící vzduch...

Tyvole, jaktože jako nevybuchujou ty skleníky, když je v některý z fází fotosyntézy kytky zaplní kyslíkem?!

Strašně rád bych ji sdílel, ale přijde mi vysoce úsměvná.

26.6 gramů CO2 není zanedbatelný číslo v kontextu pěstírny metr na metr na metr vosumdesát, ze který vyhání vzduch tak na 250m3/h zregulovanej větrák?

Doprdelevolelidi...



EDIT: Mr.MEN: když sem viděl kolik bůstrů, vodiček, dochucovačů a turbovačů používáš na jednu rundu, u který ještě v mezičase 2x změníš sodu - protože lumeny pyčo- je asi zbytečný tvrdit ti, že je nesmysl o tomhle uvažovat. Evidentně je to koníček a placebo je někdy fakt účinná věc...

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Naposledy upravil Stoned_r41d3r 07-10-2014 v 23:05 PM

Old Post 07-10-2014 v 22:48 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 10

ja som dlhu dobu vobec ani nemal vetranie, len som mal pootvoreny jeden otvor, ktory vedie vedla rusnej cesty (a teda dostatok co2 - ale nebol tam aktivny pritah). nemal som pocit, ze by ani po 3 mesiacoch bez aktivneho vetrania bol problem s CO2.

teraz planujem zakupit kurenie na plynove flase, takze bude tam aj generovane CO2. vetraky pojdu len cez dennu fazu a v noci to odpojim, kedze ide zima. nasavanie som uz prepol na vstup z vnutra budovy, vonku je uz zima (mam moznost nasavat z vnutra budovy, aj z vonku).

Old Post 07-10-2014 v 23:18 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
EDIT: Mr.MEN: když sem viděl kolik bůstrů, vodiček, dochucovačů a turbovačů používáš na jednu rundu, u který ještě v mezičase 2x změníš sodu - protože lumeny pyčo- je asi zbytečný tvrdit ti, že je nesmysl o tomhle uvažovat. Evidentně je to koníček a placebo je někdy fakt účinná věc...
Ty jo co do mě frčíš.
Lampu měním proto že jsem jednu dostal omylem a zadara asi bych to jinak nedělal. A suma sumárum mi pak vydrží na hodně kol.
No vodiček mám taky hodně. Ale věřím Big Mikovi že si z nás nedělá prdel a každá ta vodička k něčemu je. Taky jsem nikdy neměl tak dobrou sklizeň.
A asi jsem nikdy neviděl u žádných hnojiv že se s tím pěstují Guinessovi rekordy >>> https://www.youtube.com/watch?v=9w4mjBKApHg

A jinak CO2 se podle mě používá zcela normálně když nemáš dobré větrání. Já v té místností totiš nemám jen skříň, ale mátky, klony dokonce i byliny (bazlaka, pažitka, petržel), kaktusy atd. Mám zelenej celý pokoj. Tak že tak nebo tak bych řekl že to někdo spotřebuje.
Ale možná někdy do budoucna koupím měřič CO2 a měřič lumenů. Abych furt jen nekecal do vzduchu. A měl přesná čísla. Potom bych asi mohl říct jo pomáhá nebo ne a je to na hovno. Jak tu píšeš ty.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 08-10-2014 v 11:16 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3845070 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív