Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Halucinace z 5. patra • 400W HPS • EBB & FLOW
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Hydroponie Halucinace z 5. patra • 400W HPS • EBB & FLOW Příspěvek č. 1


Zdravím vás všechny po velmi dlouhé odmlce.
Pár kol jsem sice po svém posledním zde publikovaném odjel, ale bohužel jsem nepokládal za důležité je zde zaznamenávat. Dnes mě to dost mrzí, protože na to, že si můžete kdykoliv připomenout své pěstitelské počiny, to zas taková práce není a navíc se člověk nejvíce poučí z vlastních chyb .
Rozhodl jsem se na základě pozorování ostatních vláken pro systém přílivu živného roztoku na napouštěcí stůl opatřený inertním substrátem a následném odlivu (flood and drain a.k.a. ebb and flow). Velký dík za inspiraci a rady při sestavování systému patří členu "prashiwa".
To byl stručný úvod a teď již něco zajímavého k setupu:

    Genetika
  • 14 ks Critical
  • 16 ks Mazar
    (velmi za ně a za lidovou cenu děkuji členu "Franta")

    Stan
  • Homebox White L 100×100×200 cm

    Světlo
  • stínidlo Waveflector XL
  • cooltube 125 mm
  • Sylvania SHP-T GroXpress 250W (dual spectrum) - růst
  • Sylvania SHP-T Super 400W - květ
    (napájené z klasických elektromagnetických předřadníků)

    Klima
  • Ruck RK 125L (350 m3/h) (combiflex před a sonoflex za odtahem)
  • triakový regulátor otáček pro odtah (skládačka z gme.cz za hubičku, funguje skvěle)
  • Prima Klima pachový filtr coco (240 m3/h)
  • Hurricane klipsňák na ofuk
  • zvlhčovačka Solac Mr. Pin 3,5 l

    Zavlažovací systém
  • napouštěcí vana Duma 100×75×7,5 cm + šroubení
  • čerpadlo Hailea HX 2500 (1000 l/h)
  • vzduchová pumpa 2vývodová (4,5 l/h) + vzduchovací opony

    Pěstební substrát
  • Plagron Euro Pebbles
  • Agra-wool kostky 7,5×7,5 cm
  • netkaná textilie položená na dně napouštěcí vany

    Výživa
  • GH Flora Nova Grow
  • GH Flora Nova Bloom
  • GH Diamond Nectar
  • GH Ripen
  • GH BM (Trichoderma Harzianum)
  • AH Enzymes +
  • AH Growth/bloom Excellarator

    Úprava vody
  • GH pH Down Dry
  • Hanna HI98128 (pH + Temp) metr
  • EC metr (noname)
Proplachování keramzitu od prachu bylo nekonečné. Kdyby se mimo jiné tak pěkně esteticky nehodil k hydru, jeho použití bych si rozmyslel . Pár dnů před přesazením jsem srovnával hodnoty pH a EC, aby nedocházelo k tak velkému výkyvu hned od začátku.
Plán je takový, že se chystám přepnout již velmi brzo a rostliny celkově formovat nízké za účelem co nejmenší potřeby prostřihávat spodky.
Zavlažovací cyklus nastavím, jakmile rostliny začnou pořádně pít. Zatím bohatě stačí 2 krátké zálivky denně.
Na aktualizace se můžete těšit zhruba každý týden. Budu rád za vaše případné nápady, rady a připomínky.
STAY TUNED...

Old Post 26-01-2016 v 08:20 AM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 2

No podivejme to vypada zase na dalsi pekny seriali s popisky tak drzim palce at ti to hezky roste a samozrejme budu sledovat

Kvalita predevsim!

Old Post 26-01-2016 v 08:30 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Upozornění Up #1 Příspěvek č. 3

Foto je ze 4. dne od přesazení. Kvalita nic moc, je to foceno provizorně starým telefonem za spuštěného sodíku přes sluneční brýle...
Asi vás zajímají nějaké ty hodnoty

    Rostliny
  • výška: 15 cm

    Klima
  • teplota: den 23°C / noc 22°C
  • vlhkost: den 75-79% / noc 55-60%

    Roztok
  • GH Flora Nova Grow
  • GH Diamond Nectar
  • pH: 5,5 - 6
  • EC: 0,5
  • teplota: 22,7°C
citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
No podivejme...
Zdarec, teda to je rychlost ! Taky budu sledovat

Naposledy upravil Hardy 27-01-2016 v 19:20 PM

Old Post 26-01-2016 v 08:54 AM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 4

Nooo konečně tu zas někdo ukáže pěst alá EBB FLOW. Nad vanou přemýšlím už pekelnou dobu a Prashiwák je velkou inspirací. Budu sledovat a těšit se. Ať se daří

Old Post 26-01-2016 v 09:47 AM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Upozornění Up #2 Příspěvek č. 5




Dnes je to 10. den a už mám námět na úpravu pro příště .

    Rostliny
  • Z vrchu kostek vyrůstá spoustu kořínku přímo na světlo, ale zatím vypadají zdravě. Příště to určitě zasypu více, aby byly i tyto kořínky zakryty před světlem a přitom s dostatkem čerstvého vzduchu.
  • Nainstalována podpůrná síť. Po přepnutí čekám, že to vypukne, takže budu ohýbat, co půjde .
  • Zaštípnuty vrcholky, aby se podpořil růst postraních větví

    Roztok
  • Zavlažuji stále cca 2 minuty / 1-2× za den. Za ten týden ubylo 12 litrů. Před pár dny jsem snížil lampu a přijde mi, že voda mizí rychleji.
  • EC zvýšeno na 0,8.

Naposledy upravil Hardy 02-02-2016 v 10:13 AM

Old Post 01-02-2016 v 23:44 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Re: Up #2 Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Hardy [/i]
Z vrchu kostek vyrůstá spoustu kořínku přímo na světlo, ale zatím vypadají zdravě. Příště to určitě zasypu více, aby byly i tyto kořínky zakryty před světlem a přitom s dostatkem čerstvého vzduchu.


Zdravím ,tě určitě to chce více zasypat. Možná bych neotálel a dosypal bych to klidně hned. ty kořínky ti uschnou ty nemají budoucnost na přímém světle a nebudu se zmiňovat ani o to, že se ti budou tvořit řasy na kostkách.

Jinak v takovém počtu a zaplnění místa bych ani neštípal a spíše bych dříve přepínal. Ale to si udělej jak chceš.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 02-02-2016 v 12:52 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 7

Presne tak.Ja bych to dosypal co nejdriv.Oni treba muzou vypadat zdrave.Ale ver ze jim bez svetla bude lip.A mozna bych uz prepnul,bejt tebou.Aby ti ty kytky pak nerozlozily box .Mas to zatim moc pekne.Budu sledovat K +

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 02-02-2016 v 13:16 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trichome
Stálý Člen

Karma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 8

čus, pár mých poznatků jedu taky chvíli EBB :-) ze začátku jsem plnou vanu hydrotonu + velký kostky + dole geotextilie - plná vana zbytečná mám to ted asi jako ty a roste to stejně možná líp - kostky rychlejc proschnou...kořeny stejně pak nejsou v celym prostoru a takhle je dole jen silnější vrstva a nemusíš ani napouštět pak tak vysoko a každej den dolejvat vodu aby ti to bralo čerpadlo a nejelo na sucho... kostky můžeš zakrejt vystříhanejma čtverečkama folie, nehledě na to že práce s tou hromadou hydrotonu po každym kole je na palici, textilie je tam taky zbytečná kořeny se do toho akorát zamrdaj a pak to z toho dostávat je taky na palici :-) navíc bez ní to zase rychlejc prosychá...vyplejtat při tomhle počtu asi neni třeba ale jako opora síť dobrá...a už bych pomalu přepínal :-)

Old Post 02-02-2016 v 20:44 PM
Trichome je offline   Profil uživatele Trichome   Find more posts by Trichome   Foto galerie člena Trichome   Click here to Send Trichome a Private Message   Add Trichome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Trichome
čus, pár mých poznatků jedu taky chvíli EBB :-) ze začátku jsem plnou vanu hydrotonu + velký kostky + dole geotextilie - plná vana zbytečná mám to ted asi jako ty a roste to stejně možná líp - kostky rychlejc proschnou..


Ano sohlasim s tebou lepsi nez, dosypavat tak to cele prikryt, nebo min prace nastrihat ctverecky folie, aby zakrily koreny a kostky.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 02-02-2016 v 21:04 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 10


Áno, lenže vyššia hrana znamená viac vzduchu vytlačeného a následne nasatého. A to je čaro tohto systému a nie automatická závlaha... Ani táto hrana nestačí.. chce to aspon 15 cm a viac. to množstvo vody a sranie s keramzitom je síce nevýhoda systému ale ked s každým napustením natiahneš čerstvy luft ku korenom tak to frčí parádne a skoro bezúdržbovo.
inak som to skúsil bez velkých rw kociek a pohoda, tiež to ide.závlaha tak 6-7x za den-viac vzduchu

Riešil som to obdobne, 90 L kalfasom


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Naposledy upravil Samulele 02-02-2016 v 21:22 PM

Old Post 02-02-2016 v 21:11 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 11

Ano v tomto mnonzatvi bude muset zaplavovat casteji nez ty. Ale poroste mu to taky, ale tim ze tam toho ma min tam spis ti bude chtit prikryt.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 02-02-2016 v 21:27 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trichome
Stálý Člen

Karma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 12

tak na 4 kytky OK ale na 30 to by muselo bejt kurva keramzitu + nádrž jak hovado :-)kdysi jsem to chtěl jet taky v květníchách je tam výhoda manipulace,ale všechny vany dělaj prostě takhle nízký a mít v květináčích jen na dně je na prd, takhle se vytvoří dole pěkněj koberec a rozleze se to po celý ploše a i když jsem tam měl toho keramzitu 2x tolik, tak v tý vrchní vrstvě bylo stejně jen minimum kořenu a většinovej bal byl tak 2 cm - prostě tam kde se nejdýl drží voda...s tim vzduchem máš pravdu čim víc tim líp, ale zatím rozdíl nepozoruju....

Old Post 02-02-2016 v 21:57 PM
Trichome je offline   Profil uživatele Trichome   Find more posts by Trichome   Foto galerie člena Trichome   Click here to Send Trichome a Private Message   Add Trichome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 13

Ja treba ted jedu system "srat ma vsehno"

Zakryta Duma vana. Zadnej keramzit ani folie. Jen naprosto jednoduchej ebb and flow co se cca 7 krat za den zapne. Vetsi kytky jsem nikdy nemel. Taky jsem pred tim pouzival hydroton. Ale zda se ze to jde i mez nej.

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 03-02-2016 v 06:30 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 14

Hydroton drzi kytku a vlhko u korenu tim jak voda odpadne dostane se kyslik ke kořenum.Poroste to vdycky kdyz to bude mit prostredi vodu-hnoje/kyslik/svetlo. Jen nesmi uschnout koreny. Ano min keramzitu nez v kvetniku staci protoze koreny maji prostor do sirky jelikoz v kvetniku maji omezeny prostor proto je lepsi kdyz je zasypan az do plna. nft coz je hodne podobne taky rostou koreny po dnu s tim ze textilka drzi vlkost a vzduch se dodava primo ke korenum. Pofacha mun to dobre trebas i bez zakriti jen otazka kolik tam ma cm vrstvu aby se netvotili rasy a nevadilo to korenum. Sam kdyz byly kosky obnazene tvorili se na nich rasy. Jinak ty bocni koreny nemaji ani viznam i v nft vetsinou uschnou.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 04-02-2016 v 10:29 AM

Old Post 03-02-2016 v 20:38 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Up #3 Příspěvek č. 15


Jsem mile překvapen, že vás moje vlákno přimělo k diskuzi .
Přináším vám report z 5. dne květu.
Po 12 dnech růstu jsem se rozhodl, že je ten pravý čas přepnout na květ. Poslední 18ti hodinový den jsem nezaléval, aby systém řádně proschnul a rostlinky si mohly se změnou světelného cyklu nasát čerstvý roztok.

    Rostliny
  • Ořezány spodní výhonky
  • výška: 22 cm

    Roztok
  • GH Flora Nova Grow 1/2
  • GH Flora Nova Bloom 1/2
  • GH Diamond Nectar
  • pH: 5,7 - 6,1
  • EC: 1,15
Co se týče té debaty o keramzitu, přikláním se k názoru Trichoma. Dle mého názoru se navíc za pár dnů vytvoří stín listím, a tak již nebudou kořínky vystaveny přímému světlu.
Příště kostky zakryji, ale pouze vertikální strany, abych nepřišel o výměnu vzduchu ze shora.

Old Post 08-02-2016 v 20:07 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Upozornění Up #4 Příspěvek č. 16


Čágoš, mám pro vás již čtvrtou aktualizačku mého projektu!
Foto je z 12. dne květu. Před 2 dny se objevily první květy, takže jsem vyměnil výbojku za 400W sodík.
Našel jsem při pravidelných návštěvách smutnice, ale nejspíše se nejedná o velký problém, protože během týdnu jsem zabil jen tři. Nicméně jsem vyvěsil lepové desky a preventivně přidal do zálivky bio insekticid proti larvám smutnic, kdyby náhodou.

    Rostliny
  • Znovu ořezány spodní větve a květy
  • výška: 28 cm

    Klima
  • teplota: den 26°C / noc 21°C
  • vlhkost: den 60% / noc 50%

    Roztok
  • GH Flora Nova Bloom
  • AH Enzymes +
  • AH Growth/bloom Excellarator
  • Gnat off 1ml/l
  • pH: 5,5 - 6,0
  • EC: 1,45
  • nastaven zalévací cyklus 2× denně po dobu 1 minuty

Naposledy upravil Hardy 17-02-2016 v 08:29 AM

Old Post 16-02-2016 v 17:38 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4942200 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív