Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Greenhouseseeds zhodnotenie / hodnocení Arjan's Haze #3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 1




tak navrhujem tymto prispevkom premenovanie tejto témy na ,,,,greenhouseseeds zhodnotenie,,,, a presunutie do odrôd a šlachtenia,,, očo mi ide: kedže nás je tak vela mohli by sme tu spraviŤ niečo ako hodnotenie tejto seedsbanky pre novačikov a zaroveň aj pre tých čo by si chceli objednať a majú pochybnosti kedže o tejto seedsbanke sa dosť polemizuje a na začiatok 3 fotos prvé dve su arjan haze 3 kde už od začitku vidno sativa uzke listy jako sa na sativy patrí a 3 je len tak porovnanie medzi sativa a indika génom pre začitočníkov... tak čo pomôžete mi vytvoriť myslím že celkom objektívne zhodnotenie zopár modelov od tejto banky??..inak ja všetko čo od nich mám pôjdem out tak si myslím že bude dosť náročné z arjana vypestovať solidne hulenie ale o to to bude zaujimavejšie...tu je odkaz na našu objednávku: http://grower.cz/forum/showthread.p...&highlight=haze

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Naposledy upravil gona 01-06-2007 v 13:37 PM

Old Post 01-06-2007 v 13:21 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 2





tak ja vam budem ukazovať uŽ len arjan haze 3 pretoZě ostatne HG a EN mi zožrali slizaci.

tak tu je arjan haze budem ju tu volať "hejzy" pretoZě meno Arjan sa mi fakt zhnusilo,,jako vraví svaha vetvoň to bude takže som spoko že nebudem mať na mojom oblubenom strome sativové "vytiahla"

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 19-06-2007 v 17:48 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

hejzy Příspěvek č. 3





very nice cannabiss sativa

inak je vidno rozdielnosť phenotypov medzi mojou hejzy a svahovou: moja ma listy viac uŽžšie zato svahova vyzera viac indika pheno,..takže stabilita asi nič moc...

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Naposledy upravil gona 01-07-2007 v 17:39 PM

Old Post 01-07-2007 v 17:33 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 4



Tak toto je muj letošní rok v počátcích (a plný chyb) ve předo AH3 a z lonska BM. Arjan jsou ty dvě ve předu.

Nikdo není dokonalí/ý

Old Post 12-07-2007 v 23:51 PM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 5



citace:
Původní příspěvek od Svahadji
Nikdo jinej se nepochlubí?


Tak tady
AH3 - foto 1,
El Nino - foto 2

obě cca 8 týden růstu,
mno nevím jestli je to ke chlubení

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 15-07-2007 v 18:47 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Svahadji
nějak začíná přerůstat..


Taky bych chtěl mít takové starosti , jede ti fakt pekelně.

To moje AH se teď taky konečně trochu pohnulo, včera jsem ho navíc i s kýblem šoupnul do urychlovače/skleníku tak uvidíme.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 20-07-2007 v 10:35 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 7

Arjan hovoril, ze ked zacne kvitnut nevyrastie uz ani centimetr, tak ti len ostava dufat ze je to pravda

Old Post 20-07-2007 v 17:07 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

El Nino Příspěvek č. 8





Nazdar, chcel som sem hodit uz kompletny serial, ale dnes rano sa vsetko zmenilo, ked som nasiel tuto krasavicu totalne znicenu a zlomenu. Ukazem vam par fotiek ako sa jej darilo v raste, strasne ma mrzi, ze to nieje zakoncene palicami...

Old Post 24-07-2007 v 09:41 AM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 9

oTis: co se jí stalo chudákovi? Divočáci nebo něco, někdo jinej?

balkon2007 WS,BUS,KM,AK47 | outdoor2007 6řezů, 25semínek
balkon2008 SS,AH3 | outdoor2008 SS,AH3
balkon2009 NYCD,JH

Old Post 24-07-2007 v 12:29 PM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 10

...pravdepodobne nejaka zver, na druhu stranu je to lepsie nez corky.

Old Post 24-07-2007 v 12:33 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 11




Pěkný den pánove
Moje AH3 ještě nekvete ale už jsem to podruhý podpořl něčím nakwět.. dnes poprvní holubincema.. snad to pomůže. Jinak jsem udělal snad poslední prořez. Píšu "snad" pač jsem to omidlil docela fest, asi mě moc za to napochválíte.. ale nenechám to z plesniwět.. kdyby tam nějaký ty šišky narostli..
Lonský BlluBerry kwete sporadicky....

Old Post 06-08-2007 v 10:21 AM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 12


ach jo...

Old Post 06-08-2007 v 10:25 AM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 13





Nazdar Všem!
Takže jr to par týdnu co mě začalo AH 3 kewst je to podívaná... a myslím že se to ještě pořádně rozjede.... snad bude teplej podzim... foto mám jen u arjana, ale berry me začala jedna trochu cca týden a "bablgam" se taky ukazuje... jinak zbytek ještě nic.
Jo a mám tam na jedný halouzce nějaký nažloutlí listy.... poradíte mě někdo co s tím dělat nebo nedělat.....

Old Post 02-09-2007 v 13:04 PM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 14

tak to maš štasie mne AH3 ešte ani naznak

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 02-09-2007 v 17:10 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od gona
tak to maš štasie mne AH3 ešte ani naznak


Tak to jsme na tom stejně, jinak El Nino je tak v 1 týdnu.

citace:
Původní příspěvek Svahadji
.. mě už to 3 týdny vypadá úplně stejně a nehejbe se to..


.... zrovna včera jsem si při pohledu na to své AH říkal, jaký už musíš mít pálky, no tak to teda čumim.
Jak dlouho ho už vlastně zatemňuješ - cca 40 dní?

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 03-09-2007 v 07:19 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 16

Já vám nevim, ale asi se něco posralo. PPP, WW, ICE, PCM, Sadhu - všechny tyhle princezny už aspoň nějak kvetou, i když žádná sláva, ale AH3 si prostě roste a roste a ROSTE, už se mi pomalu nechce vejít do skleníku a má zatim vyhozený preflovers. Naštěstí to není pořádný chlap z gulemi...
Jak jste na tom vy? Všem už kvete a nebo v tom nejsem sám?

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 13-09-2007 v 17:27 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8097680 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív