Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Greenhouseseeds zhodnotenie / hodnocení Arjan's Haze #3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
ahti
Nový Člen

Karma uživatele ahti - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 65

Dekuji chci to zkusit indoor..

Old Post 31-03-2012 v 19:04 PM
ahti je offline   Profil uživatele ahti   Find more posts by ahti   Foto galerie člena ahti   Click here to Send ahti a Private Message   Add ahti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KrávaBětka
Stálý Člen

Karma uživatele KrávaBětka - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 66

Ani jedno jsem nepestocal ale oboje kouril a reknu ti ze to stalo zato Jak ww tak wr.

Domov je tam, kde máš kytky...
Zubatá si už brousí kosu!

Old Post 31-03-2012 v 19:55 PM
KrávaBětka je offline   Profil uživatele KrávaBětka   Find more posts by KrávaBětka   Foto galerie člena KrávaBětka   Click here to Send KrávaBětka a Private Message   Add KrávaBětka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 67

klasické modely, které měl snad každý, ale když už je chceš, tak si pořiď pravý originál od shantiho z Mr. NICE seeds.. Za dobrou cenu dostaneš 18 stabilnách semen..
JInak WW = Black Widow
WR = Medicine man

Old Post 31-03-2012 v 20:13 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahti
Nový Člen

Karma uživatele ahti - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 68

Diky pratele hm, ja jsem ale myslel, ze pravy WW a WR jsou od Greenshouse Seeds.. vlastne cely White family.

Old Post 01-04-2012 v 14:32 PM
ahti je offline   Profil uživatele ahti   Find more posts by ahti   Foto galerie člena ahti   Click here to Send ahti a Private Message   Add ahti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 69

no protože v greenhouse seeds byl hlavní breeder Shanti, který z tama odešel a vzal si své původní matky.. no a teď GHS prodává kdoví jaké šmejdy co jim tam zbyly po jeho odchodu...
GHS bych nechtěl ani zadarmo!!!

Old Post 01-04-2012 v 19:38 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70

protože si lempl ..... ghs sou nejlepší co mužeš dostat

Old Post 06-04-2012 v 05:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od jarmil194
protože si lempl ..... ghs sou nejlepší co mužeš dostat

ty je snad prodáváš, jinak bys nikdy nenapsal takovou blbost..
GHS je skoro to nejhorší co se dá koupit! prodávají jen F2 po Shantim, kradou názvy jako Chemdog, Trainwreck, kdy přitom tyto modely s originálem nemají nic společného.. Navíc to kolikrát včechno zhermí. Si od nich nečo odpěstuj nebo si přečti snad na každém fóru nam netu, že je absolutní ztráta času od nich pěstovat hermíci, ubohé kopie Shantiho origináních genetik..

Naposledy upravil NORM 06-04-2012 v 08:08 AM

Old Post 06-04-2012 v 06:43 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el_castillo
Stálý Člen

Karma uživatele el_castillo - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 72

No jenom malá poznámka k Mr Nice x GHS.
Od GHS sem měl sativa mix s nev.haze, arj.haze, ssh, arjansstrawb.haze a este jedna věc, kterou si nepamatuju. vyklíčily jenom nevils haze, arjans haze, super silver haze. Kytky si krásně venku rostly, v poho sem si je řízkoval (fem. semena) a na konci září šly ty klony s ukázanym pohlaví do skříně. Vyrostly z toho poměrně slušný kytky, ale na nevils haze sem neměl nervy a tak šla s ostatníma po vánocích pod kosu. Po ca 90 dnech květu... Nejlepší z nich byla ssh, příjemný kouření na procházky a urovnávání myšlenek. pálky velký jak krabičky vod cigár všechny. 30g kytka bylo normální. Čekal bych ale víc pryskyřice.
Někdy v lednu sem si řek, že musim přece vyzkoušet Shantibabovy modely, když sou všude tak vychvalovaný....
...Naskytla se možnost jet z klonů od jednoho týpka tady Shark shock (great white shark), nakonec dvě phena z 8 kytek. Jedna byla taková nesourodá indika s obrovskýma širokýma listama, která pouštěla patra jak se jí zachtělo, ale dával sem do ní určitý naděje. Druhý pheno byly kytky jak z časáku, který se po přepnutí během 14 dnů vytáhly o 50 cm a udělaly nádherný symetrický stromy. Fakt radost pohledět. Bohužel po těch 14 dnech sem si je chtěl vyfotit a při bedlivějšim pohledu sem našel na obou phenech koule - takže hermouši.
Nicméně už bylo pozdě, protože na Mr. Nice sem předtim vsadil asi 1500kč a pořídil si jejich nejlíp hodnocenou NL5xAfghan, kterou sem chtěl na matku. Takže průběh klíčení v poho Z 18 fazolí vyjelo 15 kousků, z toho 3 byly takový divný a během 14 dní to nedaly.Tzn 12 kytek sem dojel do fáze zaštípnutí a braní prvních klonů k zakořenění, s kterym nebyl žádnej problém. Chytly se v poho všechny. Kytky sem pak hodil na 12/12 a z těch 12 kytek bylo 7 samců, takže mi zůstalo 5 samic. Si řikám ok to de, mezi nima byly 3 co vyklíčily nejdřív, něco z toho vyberu. Tak se holky ukažte...:-). Jenomže po 14 dnech (v ten den co sem šel fotit Sharky) sem se na ně po šoku s Sharkama taky pořádně podíval a našel na 2 taky koule. Od tý doby uběhly 2 tejdny a na zbývajících 3 samicích se taky objevily koule. Takže NASRAT.
Co s tim? Každej píše jak je Mr. Nice super a shantibaba jednička,ale mě teda příde po mojí zkušenosti že je na tom nakonec ten Arjan nejspíš líp i s tim co předvádí.
Takový shrnutí z tohodle souboje: Mr. Nice = loterie
Arjan = z femek ti vyrostou celkem stabilní samice, kvalita předčitelná

PS: v tý době co sem si vsadil na Mr. Nice sem si koupil taky SSH za asi 2500,-, protože mě pár lidí přesvědčovalo že tu SSH co sem odjel od GHS dá ve všech ohledech. Mám trochu obavu ji vůbec zasadit a srát se s tim zase půl roku a zjisti že sem si za 2500,- koupil trochu samčího pylu...

temny hvozd

Old Post 08-04-2012 v 22:59 PM
el_castillo je offline   Profil uživatele el_castillo   Find more posts by el_castillo   Foto galerie člena el_castillo   Click here to Send el_castillo a Private Message   Add el_castillo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 73

nemas rozhozeny spinacky? ta chyba se mi zda u tebe totiz
navic jak chces srovnavat GHS venku a Mr.Nice indoor?

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 09-04-2012 v 00:13 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el_castillo
Stálý Člen

Karma uživatele el_castillo - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 74

Spatne sem to tam napsal asi, ty kytky od ghs rostly venku, nařezal sem z nich klony a ty po nejaký dobe soupnul dovnitr. Byly to femky a zádnej problém s nima nebyl.
Spínacky rozhozený nemám :-), s northern lights a nebulou problém není. Srovnávám jenom co rostlo uvnitř.

temny hvozd

Old Post 09-04-2012 v 13:10 PM
el_castillo je offline   Profil uživatele el_castillo   Find more posts by el_castillo   Foto galerie člena el_castillo   Click here to Send el_castillo a Private Message   Add el_castillo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 75

U každý seedbanky jsou dobrý i špatný zkušenosti,jak je vidět i se slavným Shantim i u zatracovanýho Aryana..Podle mě v posl. době má v genetikách úplně největší bordel Dutch Passion..I když i od nich mám dobrej strain,Power Plant..
Není prostě nad vlastní zkušenost,ať už špatnou nebo dobrou..,je třeba počítat vždy s obojím..

Old Post 06-07-2012 v 19:10 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 76

Před měsicem a půl jsem zasadil od GHS jejich rasta pack ---2 x Church ,2 x A.M.S & 1 x Big Bang --- 2 x A.M.S mi vůbec nevyjeli a včera 10 dní po přepnutí oba The Church ...ukazali koule... nevim zda to je hermo jebka spíš to vypadá stavbou na plnohodnotne samce ...nevim..mrzí mě to nebot na kostel sem se těšil ..zbejvá už jen Big Bang. Každopědně u mne další banka s kterou nechci už nic mít ....po Low Seeds a Barney Farm.

Old Post 11-07-2012 v 22:26 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cuba
Stálý Člen

Karma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele Cuba - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 39  

Arjan´s Haze 3 Green House Seeds Příspěvek č. 77



Tady Vám přidávám pár fotek s touto v celku povedenou genetikou.. Bylo to vypěstováno tři roky na zpátek.. Těžko říct jak na tom jsou s kvalitou teď..

Všechna semínka bez problému vyklíčila.. Bylo to pěsotávno v hlíně pod HPS 400W a po 45. dnu růstu přepnuto na květ. Setnuto po 89. dnu květu.. Možná by snesly ještě o 3-7 dní dýl..

Byla to kvalitní odrůda která se lehce pěstovala.. S výnosem jsem byl taky spokojen, pocukrování palic průměrné a i high byl průměrný s rychlým celebrálním dlouhotrvajícím účinkem než-li vykydlostí.

Chuť byla hodně nasládlá a ovocná, s jemným ocasem koření.

Při růstu a květu kytky moc nesmrděly.. Z mé zkušenosti můžu doporučit a tady nějaké fotky těsně před kosou..

Naposledy upravil Cuba 16-07-2012 v 02:54 AM

Old Post 14-07-2012 v 16:32 PM
Cuba je offline   Profil uživatele Cuba   Find more posts by Cuba   Foto galerie člena Cuba   Click here to Send Cuba a Private Message   Add Cuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jam
Nový Člen

Karma uživatele Jam - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 78

mel jsem moznost osobne poznat Arjana a velmi dobre znam i shantibabu a Howarda Markse,ne ze bych se snima jednou setkal,podal jim ruku a konec,proste sem si snima neco prozil...rikam to hlavne kvuli to ze Scoot byval jeste s Nevilem vlastnik green house...kdyz odesel tak si samozrejme naky svoje odrudy odnesli a Arjan udelal hned story ze mu ukradli genetiku a dalsi sracky...Franco je ten borec, ale Arjan urcite ne...Kdyz muj znamej,prijel poprve do amsterdamu tak v tu dobu byl Arjan uplne neznamej typek,pozval ho k sobe do growroomu a pta se ho co na to rika a ten muj znamej se na to podival pak se podival na nej jen a rika mu:,,Arjane,vzdyt tady mas sami hermafrodity a Arjan prej cumel jen jak pica...tohle je true story

Old Post 22-02-2013 v 23:31 PM
Jam je offline   Profil uživatele Jam   Find more posts by Jam   Foto galerie člena Jam   Click here to Send Jam a Private Message   Add Jam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 79

Zdar takže s GHS mám takovou zkušenost že jje pro mě těžky myslet si neco konkrétního "špatná dobrá banka "Mno Jel sem od nich Jack Herer fem. 5 semen Outdoor 1. Vyklíčili jen dvě 2. Rustovej potencial uplně k smíchu 3. Totální seno

Ale !!!! zas sem měl možnost vypěstit od nich SSH od kámoše sem dostal klon kterej dovez z Vídně (podle mě vyselektovaná matka ) a to byl uplnej skvost luxus paldy luxus chuť luxusní učinek totál rostřel nechápal sem tu sílu na venek nevídanej.

No moje zhrnutí k závěru myslím že se dá od GHS vypěstit dobry zelí ale je to o štěstí serou na kvalitu a valej to na kvantitu a zisk z prodeje mno za sebe už od nich nic nevezmu !!!!

Street Smoker

Old Post 13-07-2014 v 18:12 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1511020 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív