Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Greenhouseseeds zhodnotenie / hodnocení Arjan's Haze #3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Arjan's Haze #3 Příspěvek č. 49






Arjan's Haze #3 Pheno 3 Finale

Old Post 05-02-2011 v 01:17 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Arjan's Haze #3 Příspěvek č. 50





Arjan's Haze #3 a konec ....sory pheno 2 sem moc nefotil a snad sem neudělal moc zmatek v tech fotkách , kolik toho bylo to fakt nevim , pro mě dost , tohle jsou veškere fota sušiny a palic , smoke report dodělam zitra , tohle pisu uz druhou hodinu bez brka tak si musim dát pauzu ......UNDER CONSTRUCTION


Hlava ufff

EDIT : Jo druhou hodinu , sem začal v "Dnes v 00:46 AM" kua to jsou 4 hodiny bez brka OMFG , musim to rychle napravit

Naposledy upravil Hlava 05-02-2011 v 03:28 AM

Old Post 05-02-2011 v 01:24 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bender
Nový Člen

Karma uživatele Bender - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 51


Zdravím všechny!

Vrátím se k začátku tohoto článku. Moje zkušenost s GHS je následující.
Loni jsem jel Himalaya Gold venku na horách. Klíčivost normálka na vatě 5/5. Po zasazení do mixu substrátu pro bylinky a perlitu trošku pomalejší start, ale po měsíci se rozjely a byly na nich znát změny (pozitivní :-)) každý den. Když jim bylo 41 dní vypadaly takhle. No a pak jsem je odvezl na hory, kde jim bylo hezky do chvíle než začaly kvést a pak přišli srnky a měl jsem po kytkách. Nicméně, co se kytek jako takových týkalo, překypovali energií a zdravým vyrovnaným růstem.

Letos jsem si koupil Arjan's Haze #3 a výsledek??? Klíčivost 4/5 jedno semínko se vůbec neotevřelo. :-( Jedno semínko po zasazení do kokosu ani nevyjelo. Zbylá tři vypadala zprvu nadějně, leč po týdnu další dvě záhadně chcíply. Světlo ok, teplota ok, nepřelitý, nevysušený tak wtf??? Ta poslední se má k světu, ale obecně dost zklamání. Kdybych neměl loňskou zkušenost s těma fine Himalájema asi bych na GHS zanevřel. :-/

Když vidím vaše AH#3 říkám si, že v mém případě asi špatná náhoda. Všem co se pro tento konkrétní model rozhodnou přeju víc štěstí než jsem měl já. :-)

Přidat i když není z čeho!

Old Post 19-04-2011 v 15:21 PM
Bender je offline   Profil uživatele Bender   Find more posts by Bender   Foto galerie člena Bender   Click here to Send Bender a Private Message   Add Bender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Bender
Když vidím vaše AH#3 říkám si, že v mém případě asi špatná náhoda. Všem co se pro tento konkrétní model rozhodnou přeju víc štěstí než jsem měl já. :-)


No ja to sem dal sice ted , ale je to ze semínek co jsme objednavali ješte hromadně a pak jsme si je rozdělovali na karlaku v parku v roce 2007 , měli jsme jedno balení 10ks a jak to vypadá tak sem nej semínka vybral já To jsi objednaval začatkem roku 2010?? Čau Hlava

Old Post 19-04-2011 v 15:31 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bender
Nový Člen

Karma uživatele Bender - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 53

To jsem objednal cca před měsícem. Tzn. půlka března 2011.

Přidat i když není z čeho!

Old Post 19-04-2011 v 15:38 PM
Bender je offline   Profil uživatele Bender   Find more posts by Bender   Foto galerie člena Bender   Click here to Send Bender a Private Message   Add Bender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 54

AH3 som s akousi nádejou, že stihne dozrieť, pestoval minulý rok. Šlo iba o 1 fem. semínko, ale samozrejme, nedozrel. Možno budeš mať štastie na rýchlejšie phéno, ja som ho nemal a kosil som ho v polovicu novembra pod snehom. Výnos mizerný, vzdušné a riedke, prelistnatelé paličky. Dalo sa to očakávať. Stav - musím priznať, že stav ako taký sa mi páčil, energický, sativový, miestami paranoidný stav. Ale silou o ničom a množstvo potrebné k dosiahnutiu daného stavu sa mi zďaleka nepáčilo. Padol na hash.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 19-04-2011 v 16:05 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od Bender
To jsem objednal cca před měsícem. Tzn. půlka března 2011.


citace:
Původní příspěvek od Bender

Letos jsem si koupil Arjan's Haze #3


Jo sem přehlédl , jasně , no asi to s kvalitou šlo dost do kopru

Anonymer , no to neni moc model na ven do země , ja to rozjiždel venku a pak sem to schovával / zakrejval / a i posledních par tedjdnu to bylo pod lampama , pak když jsem z toho daval klony tak šli jen indor čau Hlava

Old Post 20-04-2011 v 21:34 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 56

Hlava:

Jó, to mi bolo jasné, pouze pokus s akousi nádejou, ako som písal. Ale na strane druhej, NLHazeSkunk, Haze-ové phéno kosené v rovnakom čase bolo kvalitatívne úplne inde, fajnovka.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 21-04-2011 v 18:18 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 57

Zdarec borci,mate niekto skusenost s GHS,konkretne Diamond Girl, Kalashnikova a The Church v outdoor prostredi? Dakujem

Old Post 06-05-2011 v 09:17 AM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 58

NE.

Old Post 06-05-2011 v 12:25 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
okoun
Nový Člen

Karma uživatele okoun - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 59

je jsem white shark a dost me zklamal nema to štavu.nedoporučuji


doporučuji buba kush pozor nachylna na stres.

Old Post 03-06-2011 v 09:36 AM
okoun je offline   Profil uživatele okoun   Find more posts by okoun   Foto galerie člena okoun   Click here to Send okoun a Private Message   Add okoun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od okoun
je jsem white shark a dost me zklamal nema to štavu.nedoporučuji


doporučuji buba kush pozor nachylna na stres.


...tak ses asi spatne staral
je to vice než dobry model!

Old Post 19-09-2011 v 18:10 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Green house seed flavour pie Příspěvek č. 61


Na netu jsem nasel tenhle kolac od GHS. Prijde mne to dobry napad. Nevi nekdo o necem podobnem od jinych seedbank?

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 09-12-2011 v 19:26 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 62

http://en.seedfinder.eu/database/

tady mas neco podobneho u kazde odrudy kterou si chces najit...

Old Post 09-12-2011 v 19:45 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahti
Nový Člen

Karma uživatele ahti - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 4  

Obecné White Widow/White Rhino GHS Příspěvek č. 63

Zdravim,
mate nekdo zkusenosti s WW nebo WR od Greenhouse Seeds? Predem diky za odpoved!

Old Post 31-03-2012 v 18:13 PM
ahti je offline   Profil uživatele ahti   Find more posts by ahti   Foto galerie člena ahti   Click here to Send ahti a Private Message   Add ahti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 64

WR-bomba oproti ww dela pekny central,i na out se mi osvedcil lip nez ww zalezi co chces a hlavne kam.peace

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 31-03-2012 v 18:53 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9479930 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív