Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zlaté papírky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
1filantrop1
Nový Člen

Karma uživatele 1filantrop1 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 24  

Pohodička Zlaté papírky Příspěvek č. 1


Zdarec,

Tak včera som mi kúpil zlaté papieriky z 24 karátového zlata http://bonggo.cz/index.php?id_produ...oduct&id_lang=2 . Bolo po výplate, tak prečo si nedopriať niečo extra Cena je šialená, 400 kč za 2 papieriky, ale zlato nikdy nebola lacná vec

Balilo sa mi v tom príšerne, papierik nebol prispôsobový, nepriľahol úplne k zmesi a to lepenie, to bola čistá tragédia. Nechcelo mi to vôbec lepiť, po olíznutí druhej strany už to konečne chytilo, takže som to odpálil. Nato, že to je zlato, horí to celkom dobre a hlavne postupne, ale tá chuť mi prišla veľmi zaujímavá. Nedá sa povedať, že by to bolo extra dobré, pretože som fajčil predsa len kov, ale neprišlo mi to ani nechutné. Máte niekto nejaké skúsenosti alebo rady ako vylepšiť takýto papierik?

Naposledy upravil 1filantrop1 17-07-2014 v 16:06 PM

Old Post 17-07-2014 v 14:00 PM
1filantrop1 je offline   Profil uživatele 1filantrop1   Find more posts by 1filantrop1   Foto galerie člena 1filantrop1   Click here to Send 1filantrop1 a Private Message   Add 1filantrop1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 2

Kde bereš jistotu že tam nějaký zlato je?Podle barvy?Podle popisu?Nebo tam byl punc?myslím že prodejem 2 se jich zaplatí 1000.Ale třeba to za ten pocit stálo...můžeš říkat: Joooo tak kluci hulil jsem ze zlatýho papírku.

Old Post 17-07-2014 v 16:55 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Zdravím, heleď je to opravdu zlato. Dostaneš k tomu certifikát že je to opravdu 24K zlato. A ano nekouříš přímo to zlato, ale je tam vrstva zlata na papírku. Když kouříš tak to zlato zůstane na popelu a pak v popelníku tak že pak i popelník vypadá luxusně.
Jinak kouřil jsem to do teď mám ještě schovaný jeden papírek. A popravdě mi strašně chutnal tak dobré brčko jsem neměl dlouho ve spojení s rolls filtrama a O.G. kush prostě božské.
Já jsem to balil v baličce na jointy od ZEN tak že žádný problém jsem z lepením neměl. Krásný brčko jsem umotal. Právě balit ručně bych se bál že bych něco zkurvil takhle to bylo jistější. Ono inu podělat papírek za dvě kilča není moc dobré.
Tak že všem doporučuji. Ale já osobně teď čekám na zlatého blunta.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 17-07-2014 v 22:09 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1filantrop1
Nový Člen

Karma uživatele 1filantrop1 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 4

Ako to kombinuješ s filtramy Rolls ? Prídu mi, že na tak krátky papierik sú celkom dlhé a keď z filtru vynechám polovicu, nemá učinok turbo na filtry, ktorý tam je (mám na mysli výrez do tvaru X)...

Old Post 24-07-2014 v 16:04 PM
1filantrop1 je offline   Profil uživatele 1filantrop1   Find more posts by 1filantrop1   Foto galerie člena 1filantrop1   Click here to Send 1filantrop1 a Private Message   Add 1filantrop1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5


citace:
Původní příspěvek od 1filantrop1
Ako to kombinuješ s filtramy Rolls ? Prídu mi, že na tak krátky papierik sú celkom dlhé a keď z filtru vynechám polovicu, nemá učinok turbo na filtry, ktorý tam je (mám na mysli výrez do tvaru X)...
No tak vím že rolls se balí v polovině. Čili ta půlka toho filtru čouhá ven. A to je tak akorát.
Tak jak to je na fotce.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 24-07-2014 v 17:02 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahodáč
Nový Člen

Karma uživatele Jahodáč - 67% PěstitelskáKarma uživatele Jahodáč - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 6

Wau to je paráda, hlavně se mi líbí jak to má Mr.MEN precizně ubalené, tak to má být!!!

Old Post 19-09-2014 v 23:18 PM
Jahodáč je offline   Profil uživatele Jahodáč   Find more posts by Jahodáč   Foto galerie člena Jahodáč   Click here to Send Jahodáč a Private Message   Add Jahodáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ak2249
Stálý Člen

Karma uživatele ak2249 - 8% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 7

:-D tak to je úlet...ale dobrej tip na silvestra nebo narozeniny když budou kulaté :-)

Old Post 02-10-2014 v 19:44 PM
ak2249 je offline   Profil uživatele ak2249   Find more posts by ak2249   Foto galerie člena ak2249   Click here to Send ak2249 a Private Message   Add ak2249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2010 - zábavné parky - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7031370 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív