Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Ganja leze ne mozek???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Gorgano
Nový Člen

Karma uživatele Gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 25 

Nápad Ganja leze ne mozek??? Příspěvek č. 1

Czus huliči...!!Chci se zeptat, hulim asi rok a nechce se mi prestavat!!Stojim ale pred velkym rozhodnutim!!!Bud bejt zhulenej a vymáslenej, nebo bejt zdravej a úspěsnej!!!A tak se ptam, leze ganja na mozek????Urcite jste videli samotare, ale ja takhle dopadnout nechci!!!V zari mam nastoupit na gympl, a bojim se ze huleni a uceni nejde moc dohromady....Dik za vse cest!!!GORGANO

Žiju jak žiju a nikdo mě nezmění...!

Old Post 25-06-2003 v 21:14 PM
Gorgano je offline   Profil uživatele Gorgano   Find more posts by Gorgano   Foto galerie člena Gorgano   Click here to Send Gorgano a Private Message   Add Gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hashlerka
Nový Člen

Karma uživatele hashlerka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 2

No jasný, že to dohromady jde!!! Navíc na gymplu hulení asi neunikneš) (pokud se teda zase nebudeš ňák extra snažit
I když před maturou to asi pak chce menší pohov - znáš to s tou krátkodobou pamětí..

Old Post 25-06-2003 v 23:31 PM
hashlerka je offline   Profil uživatele hashlerka   Find more posts by hashlerka   Foto galerie člena hashlerka   Click here to Send hashlerka a Private Message   Add hashlerka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorgano
Nový Člen

Karma uživatele Gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 25 

Hukot! Příspěvek č. 3

A kdyz uz jsme u tohoho, mívate taky obcas druhej den jakoby opici???Ja jsem se tudle tak zpraskal, a druhej den jsem mel problem se soustredenim a byl jsem prej nejakej jetej!!!Proste vymáslení se asi nevyhnu.......

Žiju jak žiju a nikdo mě nezmění...!

Old Post 26-06-2003 v 13:22 PM
Gorgano je offline   Profil uživatele Gorgano   Find more posts by Gorgano   Foto galerie člena Gorgano   Click here to Send Gorgano a Private Message   Add Gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nacochatu
Nový Člen

Karma uživatele nacochatu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 4

souhlasim s BohouRem uz jen proto ze mam podobnou zkusenost. taky hulim zhruba 2 roky celkem festovne. na karieru jsem se taky vykaslal. je to tu o vlastnim zivote a ne o tom nekomu slouzit a ja chci zit cim dal tim vic.
a co se huleni tyce, tak jako pracujici v praci nehulim. je fakt lepsi si pekne v klidu odpoledne nebo na vecer ubalit a zahulit, nez se zhulit hned rano a pak bejt pul dne ve stresu. se skolou to bude podobny ale s tim zkusenost nemam, protoze jako skolou povinny jsem nehulil a uprimne receno jsem rad.

Old Post 26-06-2003 v 14:08 PM
nacochatu je offline   Profil uživatele nacochatu   Find more posts by nacochatu   Foto galerie člena nacochatu   Click here to Send nacochatu a Private Message   Add nacochatu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pako
Stálý Člen

Karma uživatele Pako - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 5

2 Gargono:

A cobys chte jako slyset ze mas hulit o sto set a nic ti to smozeckem neudela?

Ja hulim fest us skoro 3 roky a myslim si ze me to tak nejak ovlivnilo ale ne zas tak moc kdys, si dam pauzu treba na tejden tak pak zacnu uplne jinak uvazoavt.
Vratim se zpatky do realu a to je fakt HNUS a tak si toho spicka zase dam ale hulit ve skole nebo pred skolou je shit prece jenom do skoli chodis prota abyses tam neco naucil a nee abys tam sedel a cumel ja pul prdele z krovi.
Na brcko si musis udelat cas a ten stav vychutanvat od zacatku do konce je nahovno si zahulit a pak ses stresovat co si zapomel nakoupit atd...

Old Post 26-06-2003 v 16:08 PM
Pako je offline   Profil uživatele Pako   Find more posts by Pako   Foto galerie člena Pako   Click here to Send Pako a Private Message   Add Pako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 6

"ZDRAVEJ A ÚSPĚŠNEJ" no tak to seru , to je jak z reklamy na tipickej prototip konzumentního člověka v dnešní prachama posedlý konzumentní společnosti!!!!!!!§§§ fuck it

škola a hulení se moc nevylučuje, jen musíš vědět kde jsou tvoje hranice, je jasný, že když budeš ve škole dávat každej den 3 brka skéra, tak se asi k maturitě nedopracuješ, je to jen na tobě, a neni to o tom, že když hulíš tak budeš blbej!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 26-06-2003 v 16:12 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorgano
Nový Člen

Karma uživatele Gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 7

Nono...pockat, kdo tu rikal, ze hulim pred skolou....na to fakt nemam nervy ani ja...ja myslel jestli kdyz budu hulit dejme tomu 1-2x tejdne, jestli me to ovlivni navzdycky...nebo jestli se me nic nestane...ale to je ale asi u kazdyho jiny co...nemam pravdu???

Žiju jak žiju a nikdo mě nezmění...!

Old Post 26-06-2003 v 21:16 PM
Gorgano je offline   Profil uživatele Gorgano   Find more posts by Gorgano   Foto galerie člena Gorgano   Click here to Send Gorgano a Private Message   Add Gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pako
Stálý Člen

Karma uživatele Pako - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 8

Tak jestli si budes davat brcko timhle zpusobem tak to natobe ani nikdo nepozna ale as se ti THC dostane pod kuyi tak to brko si budes davat castejc

Old Post 26-06-2003 v 21:32 PM
Pako je offline   Profil uživatele Pako   Find more posts by Pako   Foto galerie člena Pako   Click here to Send Pako a Private Message   Add Pako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brunclo
Nový Člen

Karma uživatele Brunclo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 9

Ak budes hulit 1-2x tyzdenne tak si na tom dost dobre. Nic sa ti nestane ale ako si napisal zavisi to od konkretnej osoby.
Napr. mam kamosov na gymply, kt. hulia asi tak 3x do dna a su uplne vymlety. Ja napr. som na VS (aj kamarat) a zvladame to v pohode, dokonca som hulil jedno skuskove obdobie co je tak 1+1/2 mesiaca a zvladal som to v pohode, ale hulil som az vecer po uceni.
Co sa tyka opice, to su normalne abstinecne priznaky z hulenia, ty hulis rok ja uz 4 a rano to "dost" citim som taky akoby spomaleny, a nic sa mi nechce a neviem sa sustredit. Najlesi liek: dat si na par dni pauzu, povedzme tyzden a da sa aj potom cosika naucit.

Kolko mas rokov ze ides iba na gympel?
To su roky kde sa mozes najviac pokazit, ale na to prides sam, a vsetko zavisi len od teba.

PS: nehul casto, "leze to na mozog"
alebo akoby kamarat povedal a snim sa stotoznujem: "Milujem drogy (Marihuanu), ale mam ich plne zuby!"

Old Post 28-06-2003 v 10:42 AM
Brunclo je offline   Profil uživatele Brunclo   Find more posts by Brunclo   Foto galerie člena Brunclo   Click here to Send Brunclo a Private Message   Add Brunclo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorgano
Nový Člen

Karma uživatele Gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 10

No bude mi 16....ale myslim ze to hulenitrochu omezim, jelikož to asi nikam nevede a navíc já jsem celkem spolecenskej tvor, a tak mi nedela problemy se zasmat a pobavit i bez ganjy...diky moc

Žiju jak žiju a nikdo mě nezmění...!

Old Post 29-06-2003 v 10:47 AM
Gorgano je offline   Profil uživatele Gorgano   Find more posts by Gorgano   Foto galerie člena Gorgano   Click here to Send Gorgano a Private Message   Add Gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

nazdárek, takže já chodím taky na gympl, momentálně půjdu do septimy, hulím skoro jen o víkendu (o prázdninách mnohem častěji). No jestli chceš, aby ti šlo líp se učit, tak samozřejmě hulení omez. Osobně vím, že když sem tak dva týdny nehulil, tak mně to všechno lezlo daleko líp do hlavy. No ale přestávat kvůli tomu fakt nemusíš! zdarec

Old Post 29-06-2003 v 14:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vsvadlenka
Stálý Člen

Karma uživatele vsvadlenka - 38% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 12

Je to jako s jinejma dobrejma věcma - nepřehánět a je to pak v pohodě.

Old Post 29-06-2003 v 21:03 PM
vsvadlenka je offline   Profil uživatele vsvadlenka   Find more posts by vsvadlenka   Foto galerie člena vsvadlenka   Click here to Send vsvadlenka a Private Message   Add vsvadlenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten co moc hulí
Stálý Člen

Karma uživatele ten co moc hulí - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 13

Ja abych rekl pravdu me hrozne bavi ucit se zhulenej treba nedavno musel sem se nechta preskouset na cely pololeti to vite zameskane hodiny tak sedim v parku se sesitem a vubec se mi do toho nechce rikam si toho je hafo no co umatam jointa a uvidim byl sem fakt nervozni takz sem ubalil hodne velky johna dohulim vezmu sesit a za 3 hodky sem to jakztakz mel dal sem dalsiho a naucil sem se to....druhej den sem si to akorat zopakoval a hadejte co sem dostal s preskouseni 2 ale stejne mi ten zmrd dal za 4 na viso kvuli jiz zminovanym zameskanym hodinam takze me to de....

Old Post 29-06-2003 v 21:42 PM
ten co moc hulí je offline   Profil uživatele ten co moc hulí   Find more posts by ten co moc hulí   Foto galerie člena ten co moc hulí   Click here to Send ten co moc hulí a Private Message   Add ten co moc hulí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Hulim už rok a zatim v poho. Sice trochu zapomínam, ale to sem zapomínal eště před tim, než sem začal hulit. Když už to zapomínání začíná nabejvat na intenzitě, tak na tejden vysadim a klídek.

Old Post 05-07-2003 v 19:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 15

Zalezi na osobnosti cloweka...typek co si strilel pernik nejakou dobu udelal tedka maturitu (he?)
...jestli chces bejt "zdravej a uspesnejj" tak nehul ve skole...po prvaku sem si rek koncim s blantama ve skole (takze si dam tak 1 za tejden) no a ted me vyhodili ...

Old Post 05-07-2003 v 19:25 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 16

tak chlapce, esli des na gympl, tak podobny plany zahod... teda aspon esli des na statni, na soukromych vetsinou nehuli - ja chodim na jeden brnenskej a hulise o sto pero - i kdyz ja napr sem oproti zakladce spotrebu omezil - tam sme hulili z nudy, ale zase sme sportovali takze to nevadi a ted uy hulime zas "na vyssi urovni". ale jakmile zacnes zit "studentskej zivot" (starky, pivo za trinact, faja v kapse -ze co kdybys nekoho potkal-holky, patecni vecery po hospudkach, vikendy v prirode, koncerty, chaty, ... kurva ja tohle miluju!!!!!!) tak ses obrazne receno "v prdeli" ale zas na gymplu potkas mezi hulicama jen inteligentni lidi, to znam, a nikdo z nich neni tak vymastenej, takze se neboj ze tak skoncis, to tam nikdo nedovoli.
oton: 1000% souhlas - zrovna ted sem se o tom s kamoskou na chate bavili, jak ji matka nadava ze nema "ty cile, nema vytceny ty cile" hahahahaha. studovani je od toho abys uzil odchazejici detsvi a oddalil nadchazejici "dospelost". makat a uspesit budes po zbytek zivota -
sakra vaz si toho gymplu kdyz se dostanes mezi dobry lidi tak je to skvelej zivot, ja tam poznal tolik skvelejch lidi ze kdybych byl nekde jinde tak sem asi uplne v prdeli - ale skveli lidi sou vsude. ale ja je mam desne rad. sere ze to desne utika...
sory ze melu kraviny, to v posledni dobe furt ) a to od chaty nehulim - tak sem motal ostopéro )) uz umim motat brcka, sakra kdyz to porovnam s tim jak levej sem byl driv... jo gympl nauci (ne dejepis, spis huleni)
mejte se

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 05-07-2003 v 20:00 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2575120 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív