Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » První grow 2014
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 33




Tak to vypadá že kytka se z toho dostane a dneska jsem udělal tu bednu kam jsem dal všechny tři
Nacpal jsem tam 80l substrátu takže to teď prostě musí růst

Old Post 11-07-2014 v 17:45 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 34

Zdar!

Klid, kytky jsou v pohode. Ty kytky se po odstraneni podpor nepostavi a nezpevni za den ani za dva... Jak jsem psal, kdyz uz si od mala zvykly na podporu bude cim dal tezsi tu podporu ostranit. Zkus ji treba zkratit, privazat kytku jenom v pulce,nechat to tyden, dva, a pak ji dat pryc uplne..

A z toho truhliku dej ty klacky hned, protoze se bude za 2 tydny opakovat to, co resis s ted s tema velkyma...

Peace! :c)

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 12-07-2014 v 09:58 AM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 35

Ahoj tak teda dobrá dám to jen do půlky aby se víc hejbali Jinak tyhle tři co jsou v tom truhlíku tak to jsou ty z květináčů mám jen 3 kytky ti ostatní jsou nějací mrzáci co jsou furt malinký

Old Post 12-07-2014 v 10:30 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 36



Nějaká výbava kdyby náhodou

Old Post 14-07-2014 v 17:40 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M'kay
Nový Člen

Karma uživatele M'kay - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 37

[účet odstraněn]

Old Post 17-07-2014 v 12:51 PM
M'kay je offline   Profil uživatele M'kay   Find more posts by M'kay   Foto galerie člena M'kay   Click here to Send M'kay a Private Message   Add M'kay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 38

Ne to je jen nádoba V tom je kristalické hnojivo

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 18-07-2014 v 15:49 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 39

Hlavně že jsem si v hlavě říkal musím to tam dopsat nebo si budou myslet že tam leju bůh ví co

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 18-07-2014 v 15:56 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 40

Tak nemám foťák segra si ho pujčila na dovolenou a já nemám jak fotit kytky vypadaj uplně jinak Rostou nádherně a jsou zdravé... zkusil jsem je nařízkovat a až ukážou pohlaví tak uvidíme jak na tom jsme doma se mi už delší dobu válí fungl novej komplet lampy 250W tak bych udělal pár řezů skříň a nějakej ten indoor by mohl začít

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 26-07-2014 v 08:21 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 41

Ale spíš jsem si jen řízkování chtěl vyzkoušet takže jsem zvědavej

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 26-07-2014 v 08:24 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 42




Tak mám problém nevíte od čeho to muže být ? Nemám teď foťák má ho segra fotil jsem to notebookem Takže kdo bude vědět ať radí
Jinak kytky už jsou nádherný... U dvou jsem si z 80 procent jistý že jsou to samičky Už přihnojuju Advanced nutrients kytky to baštěj jak divý krásně po tom rostou.

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 29-07-2014 v 12:48 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stalada
Stálý Člen

Karma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 43

zdarma to na kytka venku taky,prohlizim to každý den i v noci ale nikdy sem tam nic nevidel jen jednou a to byla cerno-oranzova beruška.

box.120x120x200třetí kolo...;-)

Old Post 29-07-2014 v 14:33 PM
stalada je offline   Profil uživatele stalada   Find more posts by stalada   Foto galerie člena stalada   Click here to Send stalada a Private Message   Add stalada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stalada
Stálý Člen

Karma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 44

sorry za ty chyby mám na picu telefon

box.120x120x200třetí kolo...;-)

Old Post 29-07-2014 v 14:36 PM
stalada je offline   Profil uživatele stalada   Find more posts by stalada   Foto galerie člena stalada   Click here to Send stalada a Private Message   Add stalada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 45

V pohodě já to dneska postříkal prostředkem Fast M ale bylo ho tam málo tak jen sprcha ze shora Nevím jestli to pak ještě stříknout například Mospilanem s kterym vím že zlikviduje prakticky cokoliv Tak snad poraděj moudřejší.

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 29-07-2014 v 15:04 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 46

Nejaka housenka ti uždibla z listu. To se snad tolik nestalo :-)

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 29-07-2014 v 20:11 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 47

To není problém jednoho listu jinak by mi to bylo putná.. No nechám to být

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 29-07-2014 v 21:26 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 48






¨Takže dostal se mi do ruky foťák ale né můj takže jsem nemohl vyfotit pestíky co lezou abych si byl jistej za týden budu mít svuj tak dodám Fotek jsem udělal víc jinak dvakrát týdně přihnojuju ANT sensi grow ph perfect a holky to žerou a jsou po tom nádherný nemužu tomu hnojivu vytknout vubec nic spokojenost maximál Jinak výška se pohybuje kolem 80 cm... Byla tu bouřka a když jsem před pár dněma přišel na zahradu byly ohlé ale celkem se mi to líbilo a vyřešil se prostor tak jsem je tak přivázal a je jim tak i líp Příroda si poradila Jinak tři mrzáky co jsem měl v pařníku jsem tam dal taky a rostou taky krásně tak je jich tam 6 Jinak ostříhal jsem pár spodních větviček slabejch namočil jsem je do stimulátoru a zasadil už se chytli a rostou sice zatím nejsou uplně při životě ale ono to pujde Fuj to jsem se rozepal
Tak fotky :

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Naposledy upravil KALAJDY 03-08-2014 v 12:08 PM

Old Post 03-08-2014 v 11:46 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-07-2017 - První grow 2k17 - 28 odpovědí
14-07-2016 - skromný grow 2016 - 7 odpovědí
22-02-2017 - Zahradní gRow 2016 - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6508850 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív