Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » První grow 2014
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
stalada
Stálý Člen

Karma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 65

to víš že jo.namrskej to tam ono to nějak dopadne.mě kvete jen diesel a ten je zrovna nic moc ale afghan kusch už taky vystrkuje chloupky ale když si vemu do hlavy to že květ trvá dva měsíce a víc tak mám strach že to bude jako minulej rok.buď to nedozraje nebo to zplesnivy.

box.120x120x200třetí kolo...;-)

Old Post 20-08-2014 v 08:29 AM
stalada je offline   Profil uživatele stalada   Find more posts by stalada   Foto galerie člena stalada   Click here to Send stalada a Private Message   Add stalada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 66




Tak po dlouhý době aktualizace ale nějak nic nestíhám...
Takže situace se má tak že kytky kvetou a vypadají i pěkně jen mám ten pocit že už to nestihnou Někde jsem objevil i náznak nejspíš plísně ale mohl jsem se plést... Kytky už jsou pořádně veliký tak uvidíme co z toho bude A když nic mám i tak radost že to pěkně kvete a je to nádherná rostlina..Tak se lidi mějte a za nějakou dobu o sobě dám zase vědět.
PS:Připomínky nebo otázky klidně pište rád podebatuju

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 02-10-2014 v 17:00 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 67

Co myslíte? Je tam možnost že to dojede? Asi tomu nemám dávat velkou pravděpodobnost že ?

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 03-10-2014 v 10:25 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stalada
Stálý Člen

Karma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 68

čau mám úplně to samé.občas někde ta plíseň.holky to letos nestihnou.

box.120x120x200třetí kolo...;-)

Old Post 04-10-2014 v 13:58 PM
stalada je offline   Profil uživatele stalada   Find more posts by stalada   Foto galerie člena stalada   Click here to Send stalada a Private Message   Add stalada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 69



Vyhazoval jsem dnes z bedny zeminu No vypadla na mě tahle krása

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 01-11-2014 v 11:32 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-07-2017 - První grow 2k17 - 28 odpovědí
14-07-2016 - skromný grow 2016 - 7 odpovědí
22-02-2017 - Zahradní gRow 2016 - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4895190 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív