Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Auto Skunk v přírodě
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Obecné Auto Skunk v přírodě Příspěvek č. 1

Zdravím vás, chtěl bych prezentovat svůj počin s 5 kousky Sweet Skunk Auto od Sweet seeds. Semínka jsem objednával přes 5 seeds. cz a jsou feminizovaná. Je to Early Skunk elite clone X auto Critical Mass

Dával jsem je klíčit ve středu na večer a klubou se hezky, s klíčkem se už objevily tři semena(pátek) a jedno už puklo. Na poslední ještě čekám, pak je posadím do domácího kompostu a postavím někam do stínu. Klíčil jsem je na ubrouscích s dešťovkou v malém kelímku na poličce ještě s uzávěrem.

Chci je dát až trochu vyrostou ven na jižní stranu do křoví, kde jsou místa, kam je možný zasadit ale chce to dost citu, lidi tam taky chodí. Už jsem si vykopal jámu, né moc velkou, ale měla by stačit zatím na dvě kytky, pokusím se ji ještě rozšířit, protože nechci jet bush, ale aby měly každá kytka pěkně místečko kde může rozhodit postranní větvičky a né jet jen na centrál.

zatím s auto nemám žádné zkušenosti, ale už jsem něco načet v vlákně o nich tady na groweru.
Jednu si nechám u sebe, kdyby náhodou chtěl někdo kytky vzít a zkusím možná kontrolováné opylení, abych měl dalších 5 semen, i když už budou regulérní

Políčko si připravím na dno trochu králičího hnoje, do kterého už se pustily žížaly a pod rajčatama se osvědčuje parádně, na to smíchám náš kompost s trochou písku ze skal, které vyrostly nedaleko a včera jsem si všimnul, že v okolí je nějaký ten písek z nich a nakonec budu hnojit v růstu nejspíš kopřivy a v květu, když bude potřeba, tak nějaký kostival na fosfor, samozřejmě čaje.

Dík za sledování,

zm

Old Post 13-06-2014 v 07:42 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 2

Skvělej výběr genetiky, určitě jeden z nejlepších automatů co se týče poměru cena/výkon ja sem ho nejel ale mel sem ho na očích u kamose na balkone po celou dobu :-) kterej ho valí druhym rokem..

Old Post 13-06-2014 v 09:03 AM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

semenáčky Příspěvek č. 3






Tak, je čas na update.

Semínka klíčila strašně pomalu, respektive se klubala dlouho a tak jsem různě přesazoval páč se mi stále zdálo, že maj moc těžké médium. Díky tomu se mi jedno zatoulalo, ale vylezlo z květináče se zbylou hlínou, nakonec. Dneska jsem ho našel Jinak klíčivost 100% a kytky už jsou ve finálním květináči. Do přírody nepůjdou, rostou fakt moc pomalu a nedali by to bez mý péče. Bohužel, políčko je i moc prošlapáno a chodit to tam zalívat by nebylo možné, navíc ten poměr cena/ výkon je takhle nízký a nemuselo by se zadařit vůbec. Takže budou na zahradě.. !!

nějaký fotky:

1)klubající se 5. autoskunk, uhnila mu kořenova špička, takže mu to trvá, ale dává to
- je přesně v prostředku

2)příprava na přesazení, dovnitř šel králičinec do kterého se už pustily žížalky

3)klubající se 'ztracený' prcek autoskunk, vyrost trochu stranou květináče ale to neva..

4)vpředu autoskunky, dál kříženci od místního člena

5) obálka na semena se zkumavkou, která ani nešla odlepit


pak jsem to ještě zalil a malinko přikurtoval k vázacímu drátku zapíchlímu do země u každý

Naposledy upravil zelenymuz 22-06-2014 v 14:00 PM

Old Post 22-06-2014 v 13:41 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

reguláry Příspěvek č. 4


Pro zpestření moje favoritky Early Girl/LR/Shaman. Zatím spokojenost, klíčivost vysoká ale některým bylo třeba pomoct rupnutím obalu..pak byla blížící se 100% néli 100%.

ZAPOMNĚL JSEM PODĚKOVAT, DÍKY (SEMÍNKA)

Naposledy upravil zelenymuz 24-06-2014 v 23:21 PM

Old Post 23-06-2014 v 10:26 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 5



Hoj. Myslím, si že právě začíná kvetení, 9.7 začínám počítat sám jsem zvědav jak to půjde. Počasí jsme myslím docela vychytali, kytky vyrostli poměrně dost, i když samosebou mohly i více

jsou to ještě bejbátka moje

Naposledy upravil zelenymuz 09-07-2014 v 21:04 PM

Old Post 09-07-2014 v 20:04 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od suares
Skvělej výběr genetiky, určitě jeden z nejlepších automatů co se týče poměru cena/výkon ja sem ho nejel ale mel sem ho na očích u kamose na balkone po celou dobu :-) kterej ho valí druhym rokem..


díky, díky

už mi to mutuje snad tam bude nějaká shortovina

zm

Old Post 09-07-2014 v 22:01 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od zelenymuz


díky, díky

už mi to mutuje snad tam bude nějaká shortovina

zm


nevim minulej rok pěkný kytky na kazdych tak 20 - 30 g skvělýho paliva letos zatim taky vypadaj slušně.. asi si měl smůlu na semena

Old Post 09-07-2014 v 22:51 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Organika Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od suares


nevim minulej rok pěkný kytky na kazdych tak 20 - 30 g skvělýho paliva letos zatim taky vypadaj slušně.. asi si měl smůlu na semena


tývogo, už jsem se lekl, že mi sem přišel na kytky nějaký "kanibal" suarés

né, samozřejmě máš pravdu. Kytky jsou maličkaté a počasí už to teď moc nevylepší. Předpokládám do pěti gé na těch větších. Z fotek to neni poznat, ale opravdu zaseklá je jen ta v pravo v řadě po třech. Další 4 už jsou jakž-takž. Dostali přihnojeno kopřivo-vrbovim výluhem a měřil jsem i pH zdrojovky (dešťovky) a sedí. Babča říkala, že ten výluh páchne nějak kysele, ale zředil jsem ho 1:2 a myslim nebyl tak silnej, uvidíme jestli to na ně zabere.

peace všem

Old Post 10-07-2014 v 09:26 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Organika 14+- den květu automatů Příspěvek č. 9





Kytky nám jedou dobře, budou potřebovat už trochu přihnojit akorát. Obtáh jsem je netkanou textilkou, jestli to něčemu pomůže?? Shamany už zatemňuju a mám 1 samce na fotce, zbytek samičky (3). Ty jedou parádně,ještě sem dám fotky z políčka až se tam dobelhám. Zatemňovaný kytky jsou v týhle fázi asi týden max. U automatů si nemůžu být jist, na můj pohled se to zdá o něco pokročilejší fáze květu, takže 14 dní.

1)Samec ShamanX










2)Samička ShamanX













3)detail jediného samce Sh.X















4)autíčka

Naposledy upravil zelenymuz 17-07-2014 v 15:32 PM

Old Post 17-07-2014 v 15:16 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 10



16.den

Sweet Skunk Auto..Sweet seeds

Naposledy upravil zelenymuz 19-07-2014 v 17:31 PM

Old Post 19-07-2014 v 17:12 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 11




Čau.Po přihnojení situace vypadá takto: "Skunkovější jedinec je zároveň ten nejzakrslejší, s těch čtyř slušnějších kytek. 3 kytky jsou jedno feno a na nejmenšího prcka se ještě čeká. Fotil jsem jen to zajímavé. Zástupce 1-fenotypu a 2-fenotypu, skunkového..tam už začíná úchvatná vůně splynutí několika typických skunkovitých podtónů čárná ostružina, čokolády a kakaa s přismahlou cibulí v trochu sladším hávu a i kořenitá lehce zemitá. 1-fenotyp je zkrátka jenom silná kořenitá vůně, která přebíjí svěží a jinak nevýraznou vůni stonků s nevyvinutýmy květy, dávám za 3 známku ale v kouři třeba ještě překvapí--bude silnější"

Hnojivo jedu univerzál 8-8-8 NPK, asi bych neměnil ale vadí mi hodně moc dusíku v něm, přejdu na biobizz, možná koupím PK 13/14

den je 24.

1.feno 1
2.feno 2

Old Post 24-07-2014 v 08:00 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 12

Zdravím, jak vysoký a starý máš ty sweety? Kdy ti alespoň předběžně přepli na květ? Koupil jsem si je letos taky, a jsou hrozně zakrslý, první týden se mi skoro nechtěli hnout.. za chvilku budou měsíc starý a maj stěží 17 cm :/

jinak gl

Muj prvni out - 2011

Old Post 24-07-2014 v 17:56 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 13

od 15 až po skoro 40 cm. Chce to solit (hnojit), jinak prostě nerostou. Přepli před 20-24 dny ale ten skunkovej 1.fenotyp se mi zdá víc rozvynutej nebo vůbec rychlejší

Old Post 24-07-2014 v 19:13 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

27. den květu Příspěvek č. 14




Zdravím komunitu. Vzal jsem foťák a udělal zas pár fotek. Ráno bylo hnojení plnou dávkou 8-8-8 univerzálním hnojivem. Bohužel už si na to kytky zvykly a chtěj víc. V tom vidim prostor pro větší květináč příště nebo už lepší substrát. Kompost a hnůj jim ještě samotný nestačí. Naproti tomu ani mix zahradního substrátu z pytle a s pískem se nezdá jako dostačující. Třeba to guáno by mi pomohlo.

Vůně jinak libí, to 1. feno je trochu fádní, ale u jednotlivejch kytek už jsou znát rozdíly..připomíná mi to trochu JH, chuť měl úžasnou po medu, ale vůně taky nic moc.

Teď k fotkám, je to jenom skunk-2 feno a je i vidět poměr vůči ostatním kytkám. Jedna z nejmenších kytek co jsem kdy měl a i jsem se trochu bál, jestli nakyne. To už se trochu děje, ale fotky jsou stejnak jenom pro zábavu

první fotku doporučuji zvětšit

Old Post 27-07-2014 v 18:17 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

foto up. Příspěvek č. 15






Ahoj. Tentokrát jsem to chtěl nafotit pěkně, tak doufám,že se mi to podařilo. Jestli jo, nechám na vás všech co to tady sledujete. Zvětšujte na plnou velikost.-)

Sweet Skunk 2,3..4,5
ShamanX..foto 1

Old Post 29-07-2014 v 10:10 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 16

Dík všem za karmy, jinak měl jsem jednoho nebo dva hermáče na ShamanX což je smůla. Na podzim, jestli bude byt tak bych chtěl indoor. Semena už mám připravena a jestli bude možný pořešit něco od jinud, třeba mandala tak budu taky rád. Mám sourcollision a a ssh/SC. Tak snad..

Old Post 30-07-2014 v 17:41 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2596970 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív