Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Year two
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Year two Příspěvek č. 1



Hola!!

Po půlroční pauze, strávené intenzivním zbavováním se napěstěných zásob, jsem opět tu a připraven se s Váma podělit o mé letošní snažení.
Kdybych věděl, jak se pracuje s kódama, které mi umožní dát si do podpisu odkaz na můj pěst z minulého roku, tak to udělám, jenže to neumím a tak mi nezbývá Vám připomenout, své lonské snažení tady tímto vágním odkazem
http://grower.cz/forum/showthread.p...450#post1108450


Každopádně letos pěstuju poprvé z řízků (hate na no name nefeminizované semínka!!) a to od uživatele Kozzy, čímž bych mu chtěl znovu poděkovat za super jednání a kvalitu řeziva

Osazenstvo:
Skunk
Orange bud
Euphoria
Chronic

Jak vidíte na přiložené fotce, tak Skunk s Orangem dostávají své pověsti a rostou jak mléčnáky batolete. Horší je to s Euphorkou a Chronicem, ta první je celkem ošklivě popálená (aspon teda myslím, že ty poškozené listy jsou znakem popálení od slunce, pro jistotu příkládám druhou fotku s detailem) a ta druhá se pomalu zbrchává ze zlomeniny, kterou jsem jí způsobil svým neopatrným zacházením při zasazování.

Všechny holky půjdou na políčko, nejspíš v lese, kde jsem pěstoval minule, avšak je potřeba tam trochu upravit terén, protože je to pole na kopci a když prší, tak proud vody je schopný kytky vyhrabat. Tím pádem zvažuju zasazení do květníků a následné přenesení květníků na místo, ale na to je ještě čas, zatím nechávám kytky pořádně prokořenit prostory kelímku.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 27-05-2014 v 14:50 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 2

čau čau ty listy to mám taky, mněl sem pocit že je to z přehnojení no tak nwm.. každopádně ty kelímky by mněli bejt neprusvytný čet sem že to kořínky fakt nemaj rádi ATˇ roste zdar
ps: skunk 1 nebo skunk11 nebo prostě skunk?
mam taky tak abych mněl co porovnávat



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 27-05-2014 v 17:25 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 3

Díky za postřeh, hned ty kelímky jdu něčím obalit!! No, ten skanour snad jednička

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 27-05-2014 v 17:34 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 4

Kelímky určitě obal. Jinak bych je nechal tak max týden prokořenit pořádně a šup s nima na pole. Jak dlouho je máš v kelímkách?

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 27-05-2014 v 19:41 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 5


promiň za ty PMka, zobrazilo to nesmysly
Tak ti přiložím printscreen:

Tak snad ti to s tím odkazem na téma v podpisu pomůže

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 27-05-2014 v 20:13 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 6

Praseone: Kelímky jsem obalil bílým papírem, nevím sice, jak moc je to zatemní, ale aspoň to bude odrážet sluneční paprsky, které jsou na balkoně víc než ostré Jinak do hlíny pujdou, až se najde vhodné políčko, kámoš, co spolu sadíme je furt nespokojený s flekem v lese, protože tam je moc sucho a minule tam úroda nevyšla (jenom kvůli tomu, že sme neměli dostatečně upravený terén a při bouřkách nám ty kytky vyplavila voda). Ale jestli do dvou týdnů nic nenajde, tak je tam jdu zasadit

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 28-05-2014 v 09:20 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 7


Tento týden měly jít kytky do země, takže jsme s kámošema podnikli menší vycházku za účelem najítí slušného fleku, což se nakonec fakt povedlo a našli sme si celkem luxusní místo. Plán byl takový, že další den se tam vrátíme a zasadíme, no bohužel kámoše, šoféra rozbolel šíleně zub a nebyl schopen, takže se sazení odkládá až na další týden.

Taky jsem se rozhodl, že využiju nabídky dalšího kamaráda a jednu z kytek hodím k němu na zahradu, kde jsem měl 3 kytky i minulý rok, ale všechno to byli samci a jediná samice se oprcala. Ted si jen vybrat, jestli k němu hodím chronica, nebo euphorku.

FOTO: Kelímky jsem po upozornění zakryl, špičky kytek zastřihl, už jsou fakt docela velké (hlavně Skunk a OB) a nemůžu se dočkat, jak vystřelí, až jim pro kořeny poskytnu nekonečný prostor matky Země

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 06-06-2014 v 10:01 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 8




Dnešním dnem jsem vysázel všechny kytky ven. Chronika jsem hodil ke kámošovi na zahradu, akorát vlivem mé nepozorné péče během přepravy se spálily listy (hold než sem ji k němu dovezl, tak přebývala u tatíka doma na terase a tam to pekelně peklo, a jak se stěny přepravky orosily...no však to znáte)... celkově, když sem od kámoše odjížděl, tak sem si nebyl jistý, zda to holka vůbec zvládne

Každopádně Euphoria, Orange bud a Skunk byly zasazeny do našeho (mého a kámošova) nově objeveného fleku. Jsou to dva plácky uprostřed houští poblíž kolejí, kam se člověk musí prodrat skrze křoví, aby se tam vůbec dostal. Před náma na místě rostly kopřivy a bodláky, tudíž nečekám, že by tam kdokoliv lozil, z kolejí tam taky nejde vidět, takže snad je to cajk.

Hlína je částečně substrát, částečně koňské koblihy, částečně původní tmavá, poměrně písčitá půda a částečně hnědozem z nedalekého pole, tak jsem celkem zvědav Teď jen aby nám to neztláskaly srnky nebo slimejši.

Fotky:
1) Skunk
2)OB
3)Euphoria
(chronic sem nefotil, snad až za týden, pokud bude co ....)

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 09-06-2014 v 23:40 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 9

Vidíš, místo se vždy najde, ale nejlepší je to mít co nejdál od civilizace, pak máš velkou šanci že to nikdo nenajde a nikdy nevíš viď Každopádně nafoť flek, zajímá mě jakej je :-) Btw. to že ste minule neměli dobře připravenej flek a vyplavilo vám to blbý počasí, je vaše chyba, když už něco děláš tak to dělej pořádně :-)) Doufám že tenhle rok bude úspěšnější nežli minulej a zkus se příště trochu rozepsat, hnojky a tak, čau

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 10-06-2014 v 13:27 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 10

Jj daleko od civilizace je to nej, ale to bych musel být majitel auta. S těma hnojkama bych se rozepsal rád, bohužel letos jsem prokaučoval kopřivy a ted už žádné nerozkvetlé nenajdu, tudíž budu muset nějakou tu hnojku koupit, jinak na květ mám ještě odminula bohaté zásoby plagronu alga bloom.

Jinak tu chybu fakt uznávám, akorát nás prostě nenapadlo, že ta luxusní cestička, kterou sme přicházeli skrze křoví minule, nebyla vyšlapaná lesní zvěří, ale proražená proudem vody

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 10-06-2014 v 14:24 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 11

Tak to jo no jako nemusíš bejt majitel auta, třeba já mám políčka v lesní ohrádce a mám to přesně 2 km od nejbližší civilizace. Sice sem se tahal s nářadím, pytlema substrátu a teď ještě když budou sucha tak s kámošem tahat nespočetný litry vody, aby měli holky co pít. Ale tak je to outdoor a patří k tomu vše, včetně klíšťat. Já letos jedu tohle místo prvním rokem, ale je to mimo civilizaci, cesty tam nejsou, a pochybuju že by někdo lezl do ohrady plný malin, kopřiv a prasat Tak snad se to letos doklepe ke zdárnému konci

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 10-06-2014 v 14:42 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 12

No ono v okolí kde žiju je 2km od civilizace celkem zatěžko najít, to bych musel fakt jet někam dál. Mám prostě takový flek, abych se tam pohodlně dopravil MHDčkem a ze zastávky se ještě tak kilometr dva projdu ... fakt se nebojím, že by to kdokoliv našel Až teda na zvěř.

Jasně chápu, že někteří z vás se tu vyžívají v survivalist strategiích a v tom jak pro kytky položí, když ne život, tak alespoň pohodlí. Já tomu rozumím, mám to tak částečně taky, ale s letníma brigádama, vedrama, cvičením a kdoví čím musím tu vynaloženou energii tak nějak optimalizovat a ne ji veškerou vkládat jen do kytek To neznamená, že se k místečku nemusím prodírat bodláčím a keřema, akorát to hold není až tak mimo civilizaci

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 11-06-2014 v 13:11 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 13





Pěkný letní večer přeju, právě jsem se vrátil z pole a to, co napíšu, bude shrnovat to, co jsem tam viděl

Začněme Chronicem u kamaráda na zahrádce, chronicem, u kterého jsem pojebal převoz a nechal kytku v přepravce spálit na slunci. Po dvou týdnech už byly na kytce zelené jen spodní minilístky, zbytek seschlý. Status: K.I.A.

Na druhém políčku, to vypadá o poznání líp. Skunk, Orange Bud i Euphoria si vedou jakž takž, čekal jsem možná o trochu větší vzrůst, ale to je jen moje postižení, vždycky čekám až moc nereálné výsledky Nicméně kytky se parádně větví a až na pár žloutnoucích listů, vypadají celkem dobře. Rozhodně líp než kytky kámoše, co si je tam zasadil společně s mýma (má tam už dvě uvadlé)

Rozhodně je na čem zapracovat, přikládám i slíbené foto plácku. Je to tam ještě třeba trochu prosekat, chce to víc světla, na druhou stranu se člověk musí s tou mačetou krotit, protože od kolejí ho dělí jen třímetrová vrstva křovin a nechceme vypadat nápadně Mkay? Další věc je hlína, na fotkách to vypadá, že ty kytky snad pěstuju na kamení , ale to se jen zdá, kamení tam byla při kopání jam hromada, to jo, ale vybrali jsme ho, původní prašnou zeminu jsme smíchali se substrátem na pelargonie, kobilincema a nějakou hnědozemí s nedalekého pole (celkem punk, já vím)....no a to kamení na fotkách, je jen víceméně u vrchu

Přikládám fotky:

Fotka č.1: Chronic seschlý na troud
Fotka č.2: Euphoria výška kolem 20cm
Fotka č.3: Orange Bud 30cm, už se větví, má od něčeho prožrané listy, fotku hodím do outdooru
Fotka č.4: Skunk byl už od sazeničky ten největší sprinter mezi ostatníma , 35-40cm

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 24-06-2014 v 21:40 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 14



Fotka č.5: Políčko s Euphorií a Orangem a pár kamarádovýma kytkama (za těma keřema napravo, začíná po 2metrech neprostupné džungle násyp s kolejema, jinak to v prostřed, co vypadá jako velká kytky, je list z větve, co tam trčí do záběru ....kam se hrabe PS)

Fotka č.6: Vchod na políčko se Skunkem a jednou další kámošovou kytkou. Ten světlý bod nakonci průlezu už je políčko samotné, vevnitř se mi bohužel nepodařilo vzít nějaké odpovídající foto.,... příště

K oboum políčkům se přistupuje od kolejí, kdy se člověk protáhne skromnou porcí bodláčí a kopřiv a pak se pohybuje mezi keřema, ve kterých jsou políčka. Příště to tam ještě trochu upravíme a pak poskytnu kompletní a všeříkající foto.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 24-06-2014 v 21:50 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 15




Ahojahoj,

tento report bude spíš z nutnosti a narychlo. Fotky jsou z minulého týdne. Kytky moc neporostly, ale zase ani nejde říct, že by umíraly nebo se jim kdoví jak zle dařilo

Skunkovi jsem prostřihal okolí, protože byl zastiňován keřem a už to šlo vidět i na jeho tvaru, jak se plazil za sluncem. Zem v okolí stonku Euphorky a Orange jsem osázel kamenama (rozporuplná metoda to jest) a u zmíněných dvou jsem také otrhal nějaké listy na radu kámoše (tvrdí, že listy, které zpočátku slouží k výživě rostoucí větvičky, která roste mezi daným listem a stonkem, lze po plném vyvinutí větve, utrhnout...plné vyvinutí znamená, že větěv už bude mít vlastní listy) nevím, co si o tom myslet, tak jsem to zkusil jen na dvou kytkách.

V pondělí se budu vracet na místo činu, tak snad ne jako vrah

Foto1: Euphorka (pořád malinká a rozvětvená )
Foto2: Orange Bud
Foto3: SKunk

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 10-07-2014 v 21:14 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

To sis vybral pěkně vyprahlé místo.
Tam to budeš chodit často zalejvat.
Příště tomu dej větší péči a hlínu uprav a promýchej ji s perlitem nebo hydrogelem. Netkaná textilie taky není k zahození. Je to pár korun navíc ale ušetří to námahu s taháním vody k poli.

Old Post 10-07-2014 v 21:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9038580 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív