Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Year two
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 17

Tak zase až tak moc vyprahlé to není, jen tohle bylo foceno na přímém poledním slunci, takže to tomu efektu vyprahlosti přidá. Ale je fakt, že zeminu jsem mohl pořešit líp no.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 10-07-2014 v 23:17 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 18




Zdareček,

Po týdnu a nějakých drobných se opět hlásím s reportem. Kytky konečně začaly trochu růst a mít se k světu! Tak sem jim zatnul tipec a pěkně je pozohýbal a zastřihl vršky, ať si moc nezvykají, teda vlastně naopak


Fotky:

Foto1: Euphoria
Foto2: Orange Bud
Foto3: Skunk1

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 16-07-2014 v 18:31 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 19




Díky vydatným dešťům a občasnému slunci jsem byl při předvčerejší návštěvě políčka velice mile překvapen Bylo tomu snad měsíc, co jsem byl kytky naposled zkontrolovat a za tu dobu, toho zvládly, holky moje, celkem dost

Teda ne že by dorůstaly nějakých závratných výšek, ale i tak ta největší může mít kolem 120cm a navíc se náádherně keřatí (to je slovo, které jsem teď vymyslel a znamená růst do tvaru keře )

Nicméně pár vrcholků jsem opět zastřihl, příště už nic střihat nebudu, jen pozalamuju větve, ať se udělají pěkné kolínka a jsou pak pěkné šišky

Jinak jsem moc spokojený, minulé balkonovky takových rozmerů rozhodně nedorůstaly.

Posuďte sami:

Foto1: Skaňour vypadá jako chobotnice a větve, které jsem pozohýbal důmyslným zařízením zvaným provaz & kameň, začínají ty kameny už nadzvihávat

Foto2: Orange Bud se mi líbí ze všech nejvíc, má krásné velké a zdravé listy, nikde žádné známky napadení parazity.

Foto3: Euphorka je pořád menšího vzrůstu, ale rozhodně se nezasekla a roste dál (odhaduju, že má nějakých 80cm)

Omlouvám se za kvalitu fotek, ale políčko je tak stísněné, že se nedá pořídit žádná rozumná a směrodatná fotografie

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 14-08-2014 v 14:56 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 20





Jsem debil, jsem karikatura growera, jsem imitace pěstitele.

Jinak si nedovedu představit, jak by se mi mohl povést TAKOVÝ fail. Když jsem se tento týden vydal na políčko, tak jsem se těšil na krásně vzrostlé samice s větvema jak násady od smetáku. Místo toho jsem našel u Euphorie 2 ze tří hlavních větví na zemi a u Skunka dokonce hned ta největší (hlavní) větev tamtéž.

Důvodem byla má hloupost a neumětelství, nechal jsem totiž již zohlé kytky pořád přivázané a zatížené kameny, tím pádem, jak větve rostly a mohutněly (a že jim to šlo!) a provázek zůstával na místě, tak došlo k zarostění provázku do větví a následnému veeeelice pomalému přeřezání (bože jak ta kytka musela trpět).

Poté, co jsem se vzpamatoval z hysterického záchvatu a zavolal Jirku ať mi dá nitrák, tak jsem poodvazoval zbylé šňůrky, pofotil a s povzdechem odešel.Jediný OB si roste celkem pěkně a už dosahuje výšky prsou průměrně zakrslého muže, jímž jsem (175 cm), jinak u Skunku je teda pryč hlavní větev, ale pořád má dost těch postranních, takže až taková katastrofa to nebude (ale i tak, chybí zhruba 35 procent rostliny), u euphorky je to celkem katastrofa, ale tak ta beztak moc dobře nerostla

Foto:
1)Průřez větví (podle letokruhů, odhaduju, že kytka má asi kolem 4 měsíců O_o )
2)Skunk po katastrofě
3)Nezdolný OB
4)Zostuzená Euphorie

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 29-08-2014 v 21:04 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 21






Takjo,

po zhruba dvou týdnech od posledního failu se kytky velice dobře zvetily (Skunk mě dokonce přerostl, Euphorka začala koncentrovat síly do růstu nových větví a vypadá taky poměrně pěkně).

Orange bud si jede pořád tu svou o přerušení růstu a začátku kvetení (viz foto), Skunk pořád ještě moc nekvete (ale blizny se už ukazují), za to roste jako ďas, čímž mi dává zapomenout na to, že přišla o hlavní větev....se ztrátou se totiž poprala ještě líp než Euphoria a jde to znát

Jediná Euphoria furt nekvete, ale byl jsem varován, že to není odrůda moc vhodná na out.

Fotky:
1)Kmen skunku
2)Skunk
3)Květ OB
4)OB
5)Euphoria

Někdy koncem týdne se vypravíme s kámošem na políčko znova a kytky poctíme větší péčí (vyvázání palic, začištění místa atd.), než při zběžné kontrole, kdy stihnu maximálně otrhat pár zbytečních listů.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 18-09-2014 v 13:39 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 22






Včera jsme byli s kámošem opět na fleku, takže tady je nějaký ten update.

O.B - Překřtil jsem ji na "dvě věže", vzhledem k dvěma vrcholkům, vévodícím jejímu vzhledu. Jak vidíte, jsou to celkem salámy, pevné, obsypané a voňavé....dávám jí ještě tak dva týdny a tím pádem jsem ji už nehnojil.

Euphoria - Zbrchala se krásně a dosahuje výšky zhruba něco přes metr, začala už konečně i nakvétat, tak jí držím palce, ať to stihne.

Skunk - Vrcholek má kolem 185cm, ale celkově kytka působí celkem rachiticky (sativa no), i když teda stonek a hlavní větve jsou pořádné klacky, nakvétání mi dělá trochu starosti, protože kytka začala poměrně pozdě a bojím se, aby to stihla, navíc jestli to stihne a porostou na ní podobné salámy, jako na OB, tak bude určitě třeba vyvázat, aby se nepolámala.


Foto:
1)OB - dvě věže
2)OB - jedna věž, detail
3)OB - celek
4)Euphoria
5)Skunk

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 03-10-2014 v 17:23 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 23



Orange bud setnut a pověšen na půdě k sušení. Palice jsou poměrně tvrdé, ale uvidíme, jak na tom budou po usušení, každopádně voní parádně a i nějaká ta kulička čarasu se při trimmingu vytvořila, akorát teda nevím o jak potentní vzorek se jedná, protože si momentálně dávám hulpauzu, aspoň si nebudu uhulovat sušiny

Foto1: Celkový záběr na sušinu
Foto2: Detail na tu lepší část úrody

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 09-10-2014 v 15:29 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0889110 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív