Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Domácí bongo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 17

Kostička: No každý den nehulím z bongu. Bong vytahuji jen když se sejde více lidí. Nevím co máš tedy za matroš ty že musíš hulit 5g denně. Ale ten můj OG kush je přes bong docela velký zabiják.
Jinak soli použiji vždycky abych to dá se říct ucpal. A lihu už nemusím použít tolik cca dohromady asi 60ml. Přes noc prokapává celým bongem a krásně čistí.
A jinak je to sklo a sklo opravdu žádné pachy nepohlcuje. Tak že nepoznáš že to bylo čištěno lihem (je to technický líh) jinak jsem čistil lékařským benzínem a efekt stejný akorát jsem za čistění dal docela o hodně více peněz.
Vyzkoušeno už tisíckrát na hromadu dýmek bongů. A žádná vůně po lihu se nikdy neobjevila.
A jinak jsem to kdysi zkoušel čistit přímo nějakým sajrajtem na bong. Máš pravdu že to tolik nesmrdělo. Ale taky vůbec nečistilo. Tak že jsem zůstal u lihu.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 05-06-2014 v 17:38 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Kostička
Methodius,

Já přeš to palil několik let 5g deně a bonga sem nečistil, ale rovnou vyhazoval.



Ber to v míru, snažím se poradit.

kdyz na to nikd ma tak proc ne vit ale cos delal o vikendu kdyz byly gshopy zavreny? si v sobotu rano zahodil bong a pak si musel hulit brka ne??

Old Post 05-06-2014 v 18:10 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Atronautr,

zkus vyhulit přes bong 5g deně a sem zvědavý jak to budeš po měsíci čili 150g čistit viď. Já měl gramy z ulice, takže ti asi nemusim vysvětlovat, kolik to měsíčně stálo a že pár stovek za bong mi bylo uprdele. Hulil sem 15 let s takovou spotřebou, že mě nedoženeš ani do konce života. Teď už přes půl roku nehulim a po tom co jsem vykašlaval za bordel už ani nikdy nebudu. Dá si někdo koláčky?

Old Post 05-06-2014 v 18:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Kostička
Atronautr,
zkus vyhulit přes bong 5g deně a sem zvědavý jak to budeš po měsíci čili 150g čistit viď. Já měl gramy z ulice, takže ti asi nemusim vysvětlovat, kolik to měsíčně stálo a že pár stovek za bong mi bylo uprdele. Hulil sem 15 let s takovou spotřebou, že mě nedoženeš ani do konce života. Teď už přes půl roku nehulim a po tom co jsem vykašlaval za bordel už ani nikdy nebudu. Dá si někdo koláčky?
No nechtěl bych s tebou hulit. Ten bong musel smrdět jak hovno. Asi jsem jiný labužník protože na čistotu já dbám u svého náčiní. Chutná to hned jinak.
Ale čistil jsem možná i horší, ale dýmku normální lžičku. A byla doslova černá i když byla z čirého skla. Tak že i když je špína zažraná jde to

Jinak nevím no. Bong bych asi v životě nevyhodil. To je jak rouhačství pro huliče.

Old Post 06-06-2014 v 01:12 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Naposledy upravil 06-06-2014 v 08:25 AM

Old Post 06-06-2014 v 07:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Host
Atronautr,

zkus vyhulit přes bong 5g deně a sem zvědavý jak to budeš po měsíci čili 150g čistit viď. Já měl gramy z ulice, takže ti asi nemusim vysvětlovat, kolik to měsíčně stálo a že pár stovek za bong mi bylo uprdele. Hulil sem 15 let s takovou spotřebou, že mě nedoženeš ani do konce života. Teď už přes půl roku nehulim a po tom co jsem vykašlaval za bordel už ani nikdy nebudu. Dá si někdo koláčky?


borce kdybis sis to precetl tak jsem se patal jesli si o vikendu hulil brka a nebo kde si shanel bongy jesli si to z toho nepochopil.... ps: sem si este rikal ze to klidne mozny je proc taky ne zejo.... ale po tom cos ted napsal si myslim ze je celkem jasny ze tu o cerveny karkulce znas taky dobre
jinak par bongu uz sem taky znicil vyhodil rozebral ale samy domo robo a nebo ty akrylovy sracky ale az kdyz byly rozbity proc bych je vyhazoval? I kdyz z nich nehulim ale ty bongy sem sy koupil protoze se mi libily na co bych si taky kupolval nejaky hnusny zejo.. tak si je pak proste necham ne jinak znam lidi co jedou tezce bongy 99,9% z nich uz ma nikolik let ten samej a nedaj na nej dopusti a ver ze obcas pres takovej bong projede i treba 30G za den....

Old Post 06-06-2014 v 23:11 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6992810 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív