Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Prosím o pomoc - zneškodnění falešných lístků
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Prosím o pomoc - zneškodnění falešných lístků Příspěvek č. 1

Zdravím, potřeboval bych poradit, před týden jsem dal do země automat Magnum od budha seeds - vylezl stonek s falešnými lístky a hned první den když jsem se šel podívat jestli je venku byl 1 falešný lístek pryč ( ukousnutý - pachatel neznámý - možná pták) za týden poté co jsem ho šel opět zkontrolovat a to už byl týden chráněn uřízlou pet lahví byl ukousnutý i druhý falešný lístek, zůstal pouze stonek 3cm bez lístků stonek vypadá zdravě, ale nemá žádný lístky. Otázka tedy zní vyrazí nové? nebo je vše ztraceno???
Předem díky za jakoukoliv pomoc.

Old Post 19-05-2014 v 16:18 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 2

Pokud je to doopravdy jenom stonek tak je bohužel vše ztraceno!

Old Post 19-05-2014 v 17:49 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Tak že za prvé si udělal velkou chybu tím že takovou malou rostlinku si dal už ven. Tak že tvoje chyba. Měl si předpěstovat doma tak aspoň do 5 patra stačilo by i méně.
A za druhé jsou to děložní listy a ne "falešné" takové pojmenovaní jsem ještě neslyšel.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 19-05-2014 v 18:42 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 4

Mr.MEN nedělej mu v tom hokej předpěstovat automat do 5 patra a pak přesazovat je kravina! Času dost, koupit nové semena a zasadit třeba až začátkem června!

Old Post 19-05-2014 v 19:05 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 5

Pohoda chybami se člověk učí příště chvilku počkám než ho dám rovnou do země. Ohledně automatů jsem chtěl postupovat takto a nevystavovat zbytečnému přesazování asi tak. Mám od kamaráda který kříží další semena taky automaty Haze X Durban takže s těmi to udělám už trochu jinak jsou to ale Regulary takže vytřídím samce a pak je šoupnu na místečko... Nevíte někde za jak dlouho je možné poznat pohlaví u automatů v tomhle konrétním případě? Díky
PS: já říkám "falešné" vím že jsou děložní, ale každý si přeci může říkat to svoje...

Old Post 19-05-2014 v 19:15 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

brujeria: To není žádný hokej kámo. Myslíš že taky nepěstuji automaty? A taky je předpěstován pod zářivkou a tam je 5 patro tak do + - 2 týdnů. Tak že podle mě akorát aby si to šoupl ven.
Podle mě je takoví nej začátek. Mají už rozvinutý kořenoví bal. Krásný malé kytky. Nikdy mi neumřeli.

PS: no říkat si může každý co chce. Ale vetšinou je jen jedna věc správně.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 19-05-2014 v 19:19 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 7

Kytky určitě neumřou ale dal bych ruku do ohně za to že se sníží výnos! To přesazení každopádně možné je ale nemyslím si že je to ideální u těch automatů je znát každý den!
Vše je nejvíc závislé na individuálních podmínkách bude velký rozdíl pokud je přesadíš do kvalitního substrátu než když je šoupneš někam do kukuřice!

Old Post 20-05-2014 v 12:24 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 8

Zdar, jednou se mi stalo, že ze země vyrostl jen stonek bez děložních lístků. Nechal jsem to být a po čase se stonek zazelenal a udělala se na něm malá bambulka, ze které pak vylezly lístky. Byly to kulaté jednolisty s vroubkama, takový mix mezi děložníma a 1. patrem. Mám to i nafocený někde v "second season". Takže příroda si poradí i s tím. Co se týče automatů, nemám zkušenosti, ale výnos se asi sníží, to jo. Je jen na tobě kolik máš místa a jestli se s mrzáčkem chceš zabývat, spíš jen tak pro zábavu, nebo ze zvědavosti. Vyhodit se to dá vždycky.

p.s. Jestli ho nevyhodíš, tak pak nafoť, zajímalo by mě to ;-)

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 21-05-2014 v 10:46 AM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 9

OK podrobím ho testu.... Dám mu měsíc.... pak jde z kola ven

Old Post 21-05-2014 v 18:59 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4301660 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív