Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 56 57 58 59 60
Autor
Téma 
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 913



ještě doplnim další foto

Old Post 05-07-2015 v 12:51 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 914

citace:
Původní příspěvek od kwb
nevíte čím to je ? Začalo to zhruba před týdnem,nejdřív zloutnuti pak hnědé fleky atd viz fotky.

odrůda Green Crack (skunk 1 X Pure afghani ) indica dominant
zálivka obden při vedru i denne menším mnozstvim vždy večer když nesviti
hnojil sem alga grow i 5ml\l , cca týden nehnojim kvůli tem listum
půda - Zahr.substrat a perlit +keramzit na dně
ph podle akvarist.testu neutrální

všiml jsem si minimálního poctu malých musek proto jsem udělal postřik bioolem a i je ručně odstranil.v substrátu mi lezou v malém množství mravenci a kvílí podezření na smutnici (i když v substrátu jsou jen mravenci) dam par platku brambor jak sem četl na groweru zde.

problém je zatím ve spodní az střední části kytek.vetsi z nich je na tom lip.

taky mě napadla vysoká teplota v kyblich při těch vedrech teď ? diky za rady


Hoj kolego

Ph neutrál jelikož nepíšeš hodnotu je 7. Ty listy vypadají na deficit manganu,fosforu,nebo draslíku . Ph 7 mě nepřijde ideální kytka může mít problém přijmout živiny z půdy. Zkusil bych prolejt vodou s upraveným pH 6 -6,5 bez hnojky. Ty nejhorší listy otrhej. K těm smutnicim zkus prehrnout pudu a koukni nato jestli tam jsou larvy ( takové bílé housenky bývají ta 5mm dlouhé jsou dobře vidět) pokud tam budou a bude jich hodně tak ti nejspíš poziraji kořínky. s tou teplotou nevím taky jedu v kýblech 30litru sou tmavý a na sluníčku celý dny a no problém. Myslím ze kdyby se zaparili kořínky tak povadne celá kytka, no můžeš ty kýble obalit nakou svetlou nebo bilou textilii nebo igelitem ať na to tolik nepece. Nevím jestli ti to nak pomůže no přeju hodně zdaru ať se daří.GL peace.

ab imo pectore

Old Post 05-07-2015 v 16:52 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oksiik
Nový Člen

Karma uživatele oksiik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 915

Zdravím kto mi pomože aký je problém ??? hnojil som často kristalon kvet, a žihľavovy výluh ide oto či som to neprehnojil hhlavne som to dnes prelial vodou a mam to v plane robit az kym neuvidim dajake lepsie vysledky moj osobny nazor je prehnojenie.

http://s30.postimg.org/x1heahqr5/IM...0705_150250.jpg dakujem velmi pekne growering zdar

Old Post 06-07-2015 v 18:31 PM
oksiik je offline   Profil uživatele oksiik   Find more posts by oksiik   Foto galerie člena oksiik   Click here to Send oksiik a Private Message   Add oksiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunne
Stálý Člen

Karma uživatele Hunne - 87% PěstitelskáKarma uživatele Hunne - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 916



sehnal sem si lepsi fotak nevi nekdo cim to je mel jsem to na dvou kytkach ta jedna uz se ztoho dostala jede pekne ale jedna to ma furt odruda : Sweet afgan delicious fast verze hlina kompost hnojim to alga grow a fish mixem od biobizzu ph nwm . za kazdou radu dekuju

Old Post 06-07-2015 v 19:15 PM
Hunne je offline   Profil uživatele Hunne   Find more posts by Hunne   Foto galerie člena Hunne   Click here to Send Hunne a Private Message   Add Hunne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurkvic
Nový Člen

Karma uživatele jurkvic - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 26  

Obecné Má kytka takové zbarvení nebo ji něco chybí? ? :OOO Příspěvek č. 917

https://instagram.com/p/4xGOIjv1wZ/ ?????

Old Post 06-07-2015 v 20:03 PM
jurkvic je offline   Profil uživatele jurkvic   Find more posts by jurkvic   Foto galerie člena jurkvic   Click here to Send jurkvic a Private Message   Add jurkvic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K-Roc
Stálý Člen

Karma uživatele K-Roc - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 918

určitě nemá něco jí chybí a navíc je to tu od 18 blázne...

Old Post 06-07-2015 v 20:16 PM
K-Roc je offline   Profil uživatele K-Roc   Find more posts by K-Roc   Foto galerie člena K-Roc   Click here to Send K-Roc a Private Message   Add K-Roc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanyy
Stálý Člen

Karma uživatele sanyy - 90% PěstitelskáKarma uživatele sanyy - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 919



Prosím pomoc chybí tomu vapnik nebo je to plíseň bramborova? Nebo něco jiného? Mám 7 kytek dělá to jen jedna listy odchází od spodu nahoru a je to celkem rychlé :/ za každou radu děkuji

Sanyy

Old Post 07-07-2015 v 12:30 PM
sanyy je offline   Profil uživatele sanyy   Find more posts by sanyy   Foto galerie člena sanyy   Click here to Send sanyy a Private Message   Add sanyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Re: Má kytka takové zbarvení nebo ji něco chybí? ? :OOO Příspěvek č. 920

citace:
Původní příspěvek od jurkvic
https://instagram.com/p/4xGOIjv1wZ/ ?????


davat sem odkaz na svuj instagram? dobrej ulet) tady uz me nic neprekvapi

Old Post 07-07-2015 v 12:46 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 921

Čau growers

Můžete mě poradit čim to je? Kytky už kvetou a na více listech se mě objevují taková prázdná místa kde jakoby uschne kousek listů struktura listu je nepoškozená a průhledná , jsou to suchá mrtvá místa bez okousani , breberky tam také nevidím žádné ani vajíčka ani nic pod. Prosím poraďte děkuju GL.

ab imo pectore

Old Post 08-07-2015 v 17:47 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 922


citace:
Původní příspěvek od nice bloom
Čau growers

Můžete mě poradit čim to je? Kytky už kvetou a na více listech se mě objevují taková prázdná místa kde jakoby uschne kousek listů struktura listu je nepoškozená a průhledná , jsou to suchá mrtvá místa bez okousani , breberky tam také nevidím žádné ani vajíčka ani nic pod. Prosím poraďte děkuju GL.


Foto:

ab imo pectore

Old Post 08-07-2015 v 17:50 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MKweed
Nový Člen

Karma uživatele MKweed - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 923

nazdarek mam problem z kytkami, asi som to prehnojil ale neviem či to je nedostatok alebo prebytok dusíku alebo zlé PH, vopred dik za pomoc a ak by sa dalo nejaké rady ako to stimulovať alebo hádam to vo FAQ nájdem. peace

http://s21.postimg.org/4oj8snrqr/IMG_20150708_182855.jpg

http://s21.postimg.org/9kmvkcrw3/IMG_20150708_182903.jpg

http://s21.postimg.org/y4yuv2y43/IMG_20150708_182929.jpg

Old Post 08-07-2015 v 18:09 PM
MKweed je offline   Profil uživatele MKweed   Find more posts by MKweed   Foto galerie člena MKweed   Click here to Send MKweed a Private Message   Add MKweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MKweed
Nový Člen

Karma uživatele MKweed - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 924

http://postimg.org/image/4oj8snrqr/
http://postimg.org/image/9kmvkcrw3/
http://postimg.org/image/y4yuv2y43/

Old Post 08-07-2015 v 18:11 PM
MKweed je offline   Profil uživatele MKweed   Find more posts by MKweed   Foto galerie člena MKweed   Click here to Send MKweed a Private Message   Add MKweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckaaduck78
Nový Člen

Karma uživatele luckaaduck78 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 18  

Skvrny na lístech Příspěvek č. 925



Jedu HYDRO pseudo aero systém Amazon pro 16 kytek. Třetí týden v květu.
EC 1,5-1,6
PH 5,8-6
Bohužel v těchto vedrech teplota během svícení 29-30 stupnu. Teplota vody nepřesahla 25 stupnu. Chladím to petkama s ledem.
Na listech se mi objevily skrvny viz foto. Ne úplně na vsech ale je jich hodně takto napadených. Čím to může být?

Old Post 08-07-2015 v 18:54 PM
luckaaduck78 je offline   Profil uživatele luckaaduck78   Find more posts by luckaaduck78   Foto galerie člena luckaaduck78   Click here to Send luckaaduck78 a Private Message   Add luckaaduck78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckaaduck78
Nový Člen

Karma uživatele luckaaduck78 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 926

ještě bych dodal , že kromě skvrn na listek také usýchaji konečky listů což jde taky vidět na foto...

Old Post 08-07-2015 v 18:56 PM
luckaaduck78 je offline   Profil uživatele luckaaduck78   Find more posts by luckaaduck78   Foto galerie člena luckaaduck78   Click here to Send luckaaduck78 a Private Message   Add luckaaduck78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanyy
Stálý Člen

Karma uživatele sanyy - 90% PěstitelskáKarma uživatele sanyy - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 927



Prosím pomoc chybí tomu vapnik nebo je to plíseň bramborova? Nebo něco jiného? Mám 7 kytek dělá to jen jedna listy odchází od spodu nahoru a je to celkem rychlé :/ za každou radu děkuji jde to opravdu rychle do háje může mi někdo poradit? Ph nemám zmerene nemám čím

Sanyy

Old Post 08-07-2015 v 21:32 PM
sanyy je offline   Profil uživatele sanyy   Find more posts by sanyy   Foto galerie člena sanyy   Click here to Send sanyy a Private Message   Add sanyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckaaduck78
Nový Člen

Karma uživatele luckaaduck78 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 928

Tak co, poradil by mi někdo čím to může být???

Old Post 09-07-2015 v 13:53 PM
luckaaduck78 je offline   Profil uživatele luckaaduck78   Find more posts by luckaaduck78   Foto galerie člena luckaaduck78   Click here to Send luckaaduck78 a Private Message   Add luckaaduck78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 56 57 58 59 60  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0984330 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív