Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 54 55 56 57 58 »
Autor
Téma 
danieCZ
Nový Člen

Karma uživatele danieCZ - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 24  

Re: Re: Re: Vápník Příspěvek č. 881

citace:
Původní příspěvek od Mard


Asi jsem hloupej koláč, ale magnezit je uhličitan hořečnatý a tak nechápu jak s ním můžu napravit nedostatek vápníku v půdě?!? Stejně tak křemičitanem hořečnatým a superfosfátem s vápníkem neudělám lautr nic :-(


Je možný, že jsem hloupej já každopádně bych zmíněné věci zcela nezavrhoval... Například magnezit nebo jak si správně podotkl je uhličitan hořečnatý a jednou možností jeho vzniku je hydrotermální přeměna kdy se zatlačejí vápence a dolomitu za přínosu hořčíku a odnosu vápníku, kazdopádně obsahuje stopové prvky Ca, což pro naše potřeby zahradníků je ideální.. s tím křemičitanem máš pravdu, protože sem blbej já, měl sem na mysli křemičitan vápenatý(CaSiO3). Ten se v přírodě vyskytuje jako křída.

SMOKE WEED EVERYDAY!!! 👌👌🙆🌿
A KOMU SE NELENÍ, TOMU SE ZELENÍ 🐒

Old Post 09-06-2015 v 16:51 PM
danieCZ je offline   Profil uživatele danieCZ   Find more posts by danieCZ   Foto galerie člena danieCZ   Click here to Send danieCZ a Private Message   Add danieCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ghi16
Nový Člen

Karma uživatele ghi16 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 1  

Obecné kroutí se mi listy Příspěvek č. 882


zdravím vás prosím o radu z ničeho nic se mi začli kroutit listy nevím už co stím ta píší už sem

Old Post 10-06-2015 v 07:59 AM
ghi16 je offline   Profil uživatele ghi16   Find more posts by ghi16   Foto galerie člena ghi16   Click here to Send ghi16 a Private Message   Add ghi16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Re: kroutí se mi listy Příspěvek č. 883

citace:
Původní příspěvek od ghi16
zdravím vás prosím o radu z ničeho nic se mi začli kroutit listy nevím už co stím ta píší už sem


To kroucení listů může mít vic důvodů. Ale jak na to koukám nevím jestli je to tou fotkou nebo jen špatně vidim:-) ale mam pocit ze ti žloutnou listy ze vnitř k okraji, co by sedělo na problém přijímání živin z půdy ve spojitosti se špatným pH půdy. Vypadá to jako deficit železa nebo manganu ( možná MO). Ale nevím to foto je matoucí hod foto listů. Jestli sou ty listy opravdu nazloutle jak sem naznačoval tak bych zkusil upravit pH zalivky i když out nevím jestli to bude mít význam a nějaký přípravek s obsahem stopových prvků. ( používám vitalitikomplex od Agro.) ale sou i jiné.

ab imo pectore

Old Post 10-06-2015 v 10:42 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Re: kroutí se mi listy Příspěvek č. 884

citace:
Původní příspěvek od ghi16
zdravím vás prosím o radu z ničeho nic se mi začli kroutit listy nevím už co stím ta píší už sem


V čem to mas tam zasazený?? Má to dno nebo ne?? Kolik čepelí mas na nových listech??

ab imo pectore

Old Post 10-06-2015 v 10:45 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 885


Mám problém s flekatými listy na mých AF Magnumech od Buddha seeds... Rostou teď asi 23. den, jsou ve 20l kýblech v substrátu pro pelargonie namíchaným s perlitem a keramzitem. Hnojivo používám od Bio Nova Autoflower SuperMix, dávám jim dle návodu už maximalni davku 5 ml/l. Čím to je, je to zlý? Díky

Old Post 10-06-2015 v 11:36 AM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green ROX
Stálý Člen

Karma uživatele Green ROX - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 886

no substrát na pelargonie je sám o sobě dost osolený na hnojení je podle mě ještě dost času, otázka je jestli je vůbec potřeba, ale to není předmětem tohoto tématu takže to nebudu rozebírat dál. Možnost co mě napadá je ten keramzit namíchaný v půdě. je rozdíl pokud by byl pouze jako drenáž a pokud je rovnoměrně rozptýlen v celém objemu. jeho problém je ten že může snížit pH z čehož se potom odvíjí prakticky všechny problémy s výživou atd.

Old Post 10-06-2015 v 14:11 PM
Green ROX je offline   Profil uživatele Green ROX   Find more posts by Green ROX   Foto galerie člena Green ROX   Click here to Send Green ROX a Private Message   Add Green ROX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 887

Ok, takže přestanu hnojit a změřím Ph půdy, uvidím co se bude dít.

Old Post 10-06-2015 v 15:03 PM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 888



zdar,mam problem s žltnutím listov zo spodu rastlinky...nevie prosím vas volado čo s tým je alebo čo by to mohlo byť ?
Prosím rychlo o radu pretože začinaju žltnuť aj ostatné listy


Old Post 13-06-2015 v 08:58 AM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 889

citace:
Původní příspěvek od Liverone
zdar,mam problem s žltnutím listov zo spodu rastlinky...nevie prosím vas volado čo s tým je alebo čo by to mohlo byť ?
Prosím rychlo o radu pretože začinaju žltnuť aj ostatné listy


Čau

No jestli hnojis dostatečně tak má kytka problém to vstřebat tudíž nejspíš spatne pH. napadá mě ještě deficit železa, dusíku, neb hořčíku ale to jsou jenom domenky. Hodně nekvalitne foto na tom listu vůbec není vidět žilky, a na té druhé je vidět jak to žloutne hod lepší foto detail listů. Minimálně bych to prolil vodou s upraveným pH. Hoj peace.

ab imo pectore

Old Post 13-06-2015 v 10:42 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 890


Listy od středu světlejší. PH zálivky čas od času zkontroluji, snažím se udržovat mezi 5,6 až 6,0. Běžné růstové bezchlórové hnojivo 9-4-5.

Old Post 16-06-2015 v 11:57 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 891

http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html

Tady najdeš odpověď. Peace

ab imo pectore

Old Post 16-06-2015 v 19:50 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 892

Jackerspackleho řešič problémů s výživou rostlin ;-)

ab imo pectore

Old Post 16-06-2015 v 19:52 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 893


citace:
Původní příspěvek od HustoKrutas
Mám problém s flekatými listy na mých AF Magnumech od Buddha seeds... Rostou teď asi 23. den, jsou ve 20l kýblech v substrátu pro pelargonie namíchaným s perlitem a keramzitem. Hnojivo používám od Bio Nova Autoflower SuperMix, dávám jim dle návodu už maximalni davku 5 ml/l. Čím to je, je to zlý? Díky


Hoj
Mám stejného mrzacka a myslím ze to bude kvalitou semen. Hned vedle něj je další kytka v jednom kýblu a je v pohodě. Nejspíš s tom neuděláš nic.

ab imo pectore

Old Post 16-06-2015 v 19:58 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 894

citace:
Původní příspěvek od nice bloom


Hoj
Mám stejného mrzacka a myslím ze to bude kvalitou semen. Hned vedle něj je další kytka v jednom kýblu a je v pohodě. Nejspíš s tom neuděláš nic.


Je to Blueberry automat fair seeds ;-)

ab imo pectore

Old Post 16-06-2015 v 20:00 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 895



Kdo ví co by to mohlo být? Listy žloutnout na rostlinách odspodu, myslíte, že je to málo hnojené a chtělo by to přihnojit? DĚKUJU všem za rady!

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 17-06-2015 v 18:08 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 896

citace:
Původní příspěvek od AVICII
Kdo ví co by to mohlo být? Listy žloutnout na rostlinách odspodu, myslíte, že je to málo hnojené a chtělo by to přihnojit? DĚKUJU všem za rady!


Jestli si nehnojil tak určitě ji prihnoj.ty špatný listy bych odstranil. Peace

ab imo pectore

Old Post 17-06-2015 v 19:56 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 54 55 56 57 58 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7433390 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív