Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 55 56 57 58 59 »
Autor
Téma 
noproblemo.
Nový Člen

Karma uživatele noproblemo. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 0  

Dotaz Díry v listech - Příčina a co s tím? Příspěvek č. 897


Zdravím, groweři. Může mi někdo z vás říct, co za tohle může? A jak tomu zabránit? :/ Díky!

Old Post 27-06-2015 v 15:09 PM
noproblemo. je offline   Profil uživatele noproblemo.   Find more posts by noproblemo.   Foto galerie člena noproblemo.   Click here to Send noproblemo. a Private Message   Add noproblemo. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 898

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=25483

Hoj možná tady najdeš odpověď.

ab imo pectore

Old Post 27-06-2015 v 15:13 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noproblemo.
Nový Člen

Karma uživatele noproblemo. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 899

Díky!!

Old Post 27-06-2015 v 15:18 PM
noproblemo. je offline   Profil uživatele noproblemo.   Find more posts by noproblemo.   Foto galerie člena noproblemo.   Click here to Send noproblemo. a Private Message   Add noproblemo. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunne
Stálý Člen

Karma uživatele Hunne - 87% PěstitelskáKarma uživatele Hunne - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 24  

problem s listama Příspěvek č. 900



mam problem s listama uz to trva asi 2 tydny zloutnou vrchni listy a jen konce a pak se na tom udelaji i hnede tecky rust se zastavil odruda sweet afgan delicious fast verze
hlina kompost hnojim biobizzem grow ph nwm nemam zadnej meric.

za kvalitu fotek se omlouvam foceno mobilem

Old Post 27-06-2015 v 18:33 PM
Hunne je offline   Profil uživatele Hunne   Find more posts by Hunne   Foto galerie člena Hunne   Click here to Send Hunne a Private Message   Add Hunne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunne
Stálý Člen

Karma uživatele Hunne - 87% PěstitelskáKarma uživatele Hunne - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 901



jeste mam dalsi kytku ktera je jakasi spatna ale myslim se ze na to mel vliv phytamin ktery sem pouzil a spalil listy ale divne je ze to neudelalo i u ostatnich.

Old Post 27-06-2015 v 18:40 PM
Hunne je offline   Profil uživatele Hunne   Find more posts by Hunne   Foto galerie člena Hunne   Click here to Send Hunne a Private Message   Add Hunne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 902

citace:
Původní příspěvek od Hunne
jeste mam dalsi kytku ktera je jakasi spatna ale myslim se ze na to mel vliv phytamin ktery sem pouzil a spalil listy ale divne je ze to neudelalo i u ostatnich.


Přihnojit víc a nake stopové prvky by to chtělo ale zkus pátrat jestli chceš přesně vědet co ji chybí. GL peace

ab imo pectore

Old Post 27-06-2015 v 21:11 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Re: problem s listama Příspěvek č. 903

citace:
Původní příspěvek od Hunne
mam problem s listama uz to trva asi 2 tydny zloutnou vrchni listy a jen konce a pak se na tom udelaji i hnede tecky rust se zastavil odruda sweet afgan delicious fast verze
hlina kompost hnojim biobizzem grow ph nwm nemam zadnej meric.

za kvalitu fotek se omlouvam foceno mobilem



Tahle mě příde spálená hnijkou ale jen malinko

ab imo pectore

Old Post 27-06-2015 v 21:12 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Ola Příspěvek č. 904



1: Ahoj chlapi, neviem ci si to namyslam ale mam pocit, ze vrchne listy trochu zltnu. Je to v substrate Kekkilla, ktory ma byt predhnojeny + som pridal asi 30g Hostickeho granulovaneho hnojiva na 20l substratu. Je to ak47 auto od Natural seeds. Bol by som rad keby sa niekto aspon jednou vetou vyjadril, ci mam robit poplach. Za tyzden od presadenia spravili pomerne velky pokrok(a to bolo fakt hnusne), takze nemam pocit, ze by boli pribrzdene. Dakujem moc

2: Toto je nejaky posuk, uz od semienka bol nespokojny, pritom mal take iste podmienky ako 35 dalsich. Neviem ci sa jedna o nejaku geneticku porochu, alebo som nieco omylom pokazil.

http://imageshack.cz/images/2015/06/30/20150628_124734.jpg

http://imageshack.cz/images/2015/06/30/20150628_124936.jpg

Old Post 30-06-2015 v 10:31 AM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bihary
Nový Člen

Karma uživatele Bihary - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 905

Basteleeeero - kytka má špatný chlorofil nebo byla zakrytá, můj typ

Old Post 30-06-2015 v 19:04 PM
Bihary je offline   Profil uživatele Bihary   Find more posts by Bihary   Foto galerie člena Bihary   Click here to Send Bihary a Private Message   Add Bihary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 906

citace:
Původní příspěvek od Bihary
Basteleeeero - kytka má špatný chlorofil nebo byla zakrytá, můj typ


Aspon si to skusil, dakujem

Old Post 01-07-2015 v 20:06 PM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green ROX
Stálý Člen

Karma uživatele Green ROX - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 907



ahoj lidi, mám problém s listama na automazarovi (7. týden) problém začal na velkých spodních listech a teď je to tak na celé rostlině myslím tím ve všech částech....takto poškozených zhruba 10% listů s poměrně rychlým zhoršováním. hnojení plagron alga bloom 1x týdně cca 3 litry na kytku ( kytka cca 100 cm výška 70 šířka) napadl mě deficit dusíku případně stopových prvků zejména manganu??? jaký máte názor? díky

Old Post 03-07-2015 v 19:55 PM
Green ROX je offline   Profil uživatele Green ROX   Find more posts by Green ROX   Foto galerie člena Green ROX   Click here to Send Green ROX a Private Message   Add Green ROX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 908

citace:
Původní příspěvek od Green ROX
ahoj lidi, mám problém s listama na automazarovi (7. týden) problém začal na velkých spodních listech a teď je to tak na celé rostlině myslím tím ve všech částech....takto poškozených zhruba 10% listů s poměrně rychlým zhoršováním. hnojení plagron alga bloom 1x týdně cca 3 litry na kytku ( kytka cca 100 cm výška 70 šířka) napadl mě deficit dusíku případně stopových prvků zejména manganu??? jaký máte názor? díky


Podla FAQ by som to tiez videl na ten mangan. Odkial mas vodu? Urcite si skontroluj ph zalievky

Old Post 04-07-2015 v 07:18 AM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green ROX
Stálý Člen

Karma uživatele Green ROX - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 909

voda je ze studny, pH 6,5 cca.....zkusím zaexperimentovat....zvláštní je že 4 automaty (taky automazar) které jsou ve stejné hlíně (zahradní subrstrát) to nedělají...

Old Post 04-07-2015 v 11:14 AM
Green ROX je offline   Profil uživatele Green ROX   Find more posts by Green ROX   Foto galerie člena Green ROX   Click here to Send Green ROX a Private Message   Add Green ROX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 910

citace:
Původní příspěvek od Green ROX
ahoj lidi, mám problém s listama na automazarovi (7. týden) problém začal na velkých spodních listech a teď je to tak na celé rostlině myslím tím ve všech částech....takto poškozených zhruba 10% listů s poměrně rychlým zhoršováním. hnojení plagron alga bloom 1x týdně cca 3 litry na kytku ( kytka cca 100 cm výška 70 šířka) napadl mě deficit dusíku případně stopových prvků zejména manganu??? jaký máte názor? díky



Hoj

Jak píše kolega víš, určitě stopové prvky. Já používám vitalitikomplex od Agro. Mohu jen doporučit ;-) GL peace

ab imo pectore

Old Post 04-07-2015 v 11:36 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green ROX
Stálý Člen

Karma uživatele Green ROX - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 911

dík za tip už jsem zkusil něco po domácku, pokud neuvidím markantní zlepšení do 2 dnů tak půjdu po tom vitalitikomplexu )

Old Post 04-07-2015 v 12:05 PM
Green ROX je offline   Profil uživatele Green ROX   Find more posts by Green ROX   Foto galerie člena Green ROX   Click here to Send Green ROX a Private Message   Add Green ROX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 912



nevíte čím to je ? Začalo to zhruba před týdnem,nejdřív zloutnuti pak hnědé fleky atd viz fotky.

odrůda Green Crack (skunk 1 X Pure afghani ) indica dominant
zálivka obden při vedru i denne menším mnozstvim vždy večer když nesviti
hnojil sem alga grow i 5ml\l , cca týden nehnojim kvůli tem listum
půda - Zahr.substrat a perlit +keramzit na dně
ph podle akvarist.testu neutrální

všiml jsem si minimálního poctu malých musek proto jsem udělal postřik bioolem a i je ručně odstranil.v substrátu mi lezou v malém množství mravenci a kvílí podezření na smutnici (i když v substrátu jsou jen mravenci) dam par platku brambor jak sem četl na groweru zde.

problém je zatím ve spodní az střední části kytek.vetsi z nich je na tom lip.

taky mě napadla vysoká teplota v kyblich při těch vedrech teď ? diky za rady

Old Post 05-07-2015 v 12:42 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 55 56 57 58 59 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9482010 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív