Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 57 58 59 60
Autor
Téma 
sanyy
Stálý Člen

Karma uživatele sanyy - 90% PěstitelskáKarma uživatele sanyy - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 929

citace:
Původní příspěvek od lhttps://www.semena-marihuany.cz/cs/blog luckaaduck78
Tak co, poradil by mi někdo čím to může být???

Mrkni sem třeba ti to pomůže
https://www.semena-marihuany.cz/cs/...estovani-konopi

Sanyy

Old Post 09-07-2015 v 19:29 PM
sanyy je offline   Profil uživatele sanyy   Find more posts by sanyy   Foto galerie člena sanyy   Click here to Send sanyy a Private Message   Add sanyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakstra
Stálý Člen

Karma uživatele breakstra - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 30  

nemos, hmyz, plíseň, nevim? Příspěvek č. 930

Čaute growři chci slyšet váš názor na mojí kytičku, jsou jí 3 tejdny, a začaly se jí dělat takový bílý tečky, podle mě je to plíseň kořenová ale nevim, budu rád za vaše dpovědi: posílám odkaz foto, bo sem neumim vložit fotku, je to tu docela nepřehledný, tak dík a zatim čus
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.ne...893&oe=55A12BB3

Old Post 10-07-2015 v 09:06 AM
breakstra je offline   Profil uživatele breakstra   Find more posts by breakstra   Foto galerie člena breakstra   Click here to Send breakstra a Private Message   Add breakstra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurkvic
Nový Člen

Karma uživatele jurkvic - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 26  

Pomooc má kytka takové zbarvení nebo ji něco chybí? ? Příspěvek č. 931

Prosím o radu už ji zežloutlo docela i z běhalo celé horní patro mám listy otrhat?

Naposledy upravil jurkvic 10-07-2015 v 19:22 PM

Old Post 10-07-2015 v 10:41 AM
jurkvic je offline   Profil uživatele jurkvic   Find more posts by jurkvic   Foto galerie člena jurkvic   Click here to Send jurkvic a Private Message   Add jurkvic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mighterko
Nový Člen

Karma uživatele Mighterko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 932


Ja taky juknete na to

Old Post 10-07-2015 v 11:19 AM
Mighterko je offline   Profil uživatele Mighterko   Find more posts by Mighterko   Foto galerie člena Mighterko   Click here to Send Mighterko a Private Message   Add Mighterko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Re: Pomooc má kytka takové zbarvení nebo ji něco chybí? ? Příspěvek č. 933

citace:
Původní příspěvek od jurkvic
https://instagram.com/p/4xGOIjv1wZ/ ???? Prosím o radu už ji zežloutlo celé horní patro mám listy otrhat?


Deficit železa nejspíš, přidej stopové prvky do zalivky, osobně používám vitalitikomplex, GL peace

ab imo pectore

Old Post 10-07-2015 v 11:26 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 934

citace:
Původní příspěvek od Mighterko
Ja taky juknete na to




Hoj

Se koukni zespodu listu jestli tam nemáš naky breberky nebo vajíčka.

ab imo pectore

Old Post 10-07-2015 v 11:27 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 935

citace:
Původní příspěvek od nice bloom
Čau growers

Můžete mě poradit čim to je? Kytky už kvetou a na více listech se mě objevují taková prázdná místa kde jakoby uschne kousek listů struktura listu je nepoškozená a průhledná , jsou to suchá mrtvá místa bez okousani , breberky tam také nevidím žádné ani vajíčka ani nic pod. Prosím poraďte děkuju GL.


Tak si teda odpovím sám jelikož je tady mrtvo! Je to pidalka podzimni prozatím sem striknul přípravkem rock EFFECT a vypadá ze jim přestalo chutnat :-) každopádně sem objednal přípravek dimlin 48 Sc 25 ml.

ab imo pectore

Old Post 10-07-2015 v 11:41 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Re: nemos, hmyz, plíseň, nevim? Příspěvek č. 936

citace:
Původní příspěvek od breakstra
Čaute growři chci slyšet váš názor na mojí kytičku, jsou jí 3 tejdny, a začaly se jí dělat takový bílý tečky, podle mě je to plíseň kořenová ale nevim, budu rád za vaše dpovědi: posílám odkaz foto, bo sem neumim vložit fotku, je to tu docela nepřehledný, tak dík a zatim čus
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.ne...893&oe=55A12BB3


Takhle to u mě dopadne, když zaleju kytky tak, že jsou kapičky na listech a svítí slunce.

Old Post 10-07-2015 v 19:35 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Thom@s_
Nový Člen

Karma uživatele _Thom@s_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Usychajici listy - proc? Příspěvek č. 937

Cau groweri, zacali mi na kytkach zesychat listy a netusim proc. Zalivam akorat,hnojit nehnojim,takze prehnojenim to neni,nevi nekdo?
http://tinypic.com/view.php?pic=27yzf9c8#.VaFHmFRuvJs

Old Post 11-07-2015 v 17:50 PM
_Thom@s_ je offline   Profil uživatele _Thom@s_   Find more posts by _Thom@s_   Foto galerie člena _Thom@s_   Click here to Send _Thom@s_ a Private Message   Add _Thom@s_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rooftop
Stálý Člen

Karma uživatele Rooftop - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rooftop - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 62  

Dotaz Pomoc - vybledlé rostliny, spálené listy Příspěvek č. 938


Zdravím celé osazenstvo groweru, chci se na vas obratit s timto problemem. Na fotkach to mozna nebude uplne patrne, ale zacal jsem pozorovat, ze v poslednich dnech maji kytyk stale bledší zelenou barvu a na dvou z sesti se zacinaji na listech obevovat stopy jakoby po spaleni. Tipuju to na nejaky nedostatek prvku, ci spatne Ph, ale nikdy jsem nic podobneho neresil, tak bych rad znal vase nazory. Jinak co se tyce substratu apod., tak si kytky rostou v 25l kyblech, substrat: mix ze zahradnickeho sub., kokosu, vermikompostu a perlitu. Hnojim Fish mixem jednou tydne. Budu rad za kazdou radu!
R.

Naposledy upravil Rooftop 13-07-2015 v 14:31 PM

Old Post 13-07-2015 v 14:09 PM
Rooftop je offline   Profil uživatele Rooftop   Find more posts by Rooftop   Foto galerie člena Rooftop   Click here to Send Rooftop a Private Message   Add Rooftop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rooftop
Stálý Člen

Karma uživatele Rooftop - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rooftop - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 939



Tady je jeste par fotek

Old Post 13-07-2015 v 14:32 PM
Rooftop je offline   Profil uživatele Rooftop   Find more posts by Rooftop   Foto galerie člena Rooftop   Click here to Send Rooftop a Private Message   Add Rooftop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 940

Zdravim, nemuze to byt tema cernejma kvetnikama?...Znas to, kdyz je vedro a pari slunce tak ty koreny dostavaj strasny coudy, coz se hned projevi na listech. Stalo se mi neco podobnyho ale v mnohem drastictejsi forme. Musel jsem kytku hodit na 3 dny na JIPku do stínu, a ted uz se to lepsi. Samozrejme to muze byt neco uplne jinyho ale ty kvetinace bych stejne radsi necim prikryl. Mej se faaajn ;-)

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 13-07-2015 v 18:01 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Earli
Nový Člen

Karma uživatele Earli - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 2  

Nažloutlé a usychajicí listy prosím o radu Příspěvek č. 941



Potřeboval bych poradit čím to je a jestli se to dá nějak zastavit je to na matech AM. od dutch passionu cca 20 dnu do konce growu outdoor

Naposledy upravil Earli 13-07-2015 v 22:44 PM

Old Post 13-07-2015 v 18:08 PM
Earli je offline   Profil uživatele Earli   Find more posts by Earli   Foto galerie člena Earli   Click here to Send Earli a Private Message   Add Earli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archee
Nový Člen

Karma uživatele Archee - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 942


Ahoj, prosím mohli byste mi poradit?
Od minulého týdne se mi u jedné rostlinky začaly tvořit hnědé skvrnky na krajích listů. Nevíte čím by to mohlo být?

Pěstuju to na balkoně, přelitá by neměla být, přehnojené to nemá být čím. Není to nějaká plíseň, parazit, nebo nedostatek živin?

Děkuju moc za odpověď

Ničí čin se neztrácí a vždy ke svému pánovi se vrací.

Old Post 14-07-2015 v 07:17 AM
Archee je offline   Profil uživatele Archee   Find more posts by Archee   Foto galerie člena Archee   Click here to Send Archee a Private Message   Add Archee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 943

citace:
Původní příspěvek od Archee
Pěstuju to na balkoně, přelitá by neměla být, přehnojené to nemá být čím. Není to nějaká plíseň, parazit, nebo nedostatek živin?

Děkuju moc za odpověď


Přehnojené to nemá být čím - to je nejspíš ten problém. Potřebuje to trochu hnojiva :-)

Old Post 14-07-2015 v 07:52 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archee
Nový Člen

Karma uživatele Archee - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 944

citace:
Původní příspěvek od Mard


Přehnojené to nemá být čím - to je nejspíš ten problém. Potřebuje to trochu hnojiva :-)


Děkuju moc. Doufal jsem v podobnou odpověď s hnojivem jsem chtěl být opatrný, takže jsem jel do teď z absolutního minima. Když tam dám trochu NPK pro růst, tak by to mohlo stačit?

Ničí čin se neztrácí a vždy ke svému pánovi se vrací.

Old Post 14-07-2015 v 08:39 AM
Archee je offline   Profil uživatele Archee   Find more posts by Archee   Foto galerie člena Archee   Click here to Send Archee a Private Message   Add Archee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 57 58 59 60  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1941110 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív