Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » neustale klesani PH v NFT
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

neustale klesani PH v NFT Příspěvek č. 1



AHoj,

jedu prvni kolo testovaciho NFT. Hnojky Metrop... Pred par dnama jsem meril po case PH a nabehlo mi 3,9
EC mam tak pod 1 (0,9 apod)

PH reguluju HESInama (PH+, PH-)

Hydroton napufrovanej samozrejme

Tak jsem komplet vymenil roztok, dolil hnoje, nastavil na PH 6...

Dva dny potom PH opet kolem 4,4...

Kytky krasne zeleny, na nekterejch starsich listech jakoby hnedy fleky, ale jen na nekterejch. Jinak to jede celkem dost, takze nechapu tu pricinu neustaleho klesani PH, ze zacatku se mi to nestavalo, kdyz jeste nemeli prorostle koreny.

Je to celkem oser kazdej den kontrolovat a je to v rozporu s moji ideou, ze o NFT se clovek min stara

Co jsem nejspis neudelal dobre (dle prispevku o podobnem tematu), je to ze
voda v nadrzi sla rovnou z kohoutku a do ni hnoje a pak PH-

Muze to mi az takovej vliv? Nebo je to jen malo odstate a promichane?

Paradox je z kytky vypadaj takhle:





Diky za rady...

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Naposledy upravil sirup 16-04-2014 v 18:14 PM

Old Post 16-04-2014 v 17:42 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 2

jo má to určitě vliv , nech vodu s hnojivem odstát nějakou dobu, ale řeší se to tu pořád dokola a nedáte si říct :-) jak dlouho si pufroval hydroton?

Old Post 16-04-2014 v 19:54 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 3

cca 3 dny

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 16-04-2014 v 20:05 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 4

mozna zkusit jiny pripravek na snizeny ph , uz jsem to tu psal, osvedcena je klasicka kyselina fosforecna

Old Post 16-04-2014 v 21:42 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 5

ta je mam dojem i hlavni slozkou hesi PH minus...

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 17-04-2014 v 09:13 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 6

ohrievas roztok, alebo ho mas bez topitka? mne velmi kolisalo ph, ked bola voda studena. ako som z 15l dal 2l prevarit v kanvici a pridal, kolisanie prestalo.

rovnako ked som mal slaby akumulator, tak hodnoty mi behali.

inak ja mam s Jungle in da box opacny problem. namiesam 5,8 a na druhy den mam 6,2 az 6,4. aj ked to nie je az taky problem, ako mas ty.

z miklolabu mi povedali, ze by potrebovali rozbor vody, aby mi vedlei poradit, co to moze robit.

Old Post 17-04-2014 v 11:55 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 7

vodu jsem nemeril, v pokoji mam kolem 20ti takze voda tak neco pod...zmerim a zjistim, mozna mam i nejaky akvarijni teplatko...

Jinak nemam JIDB ale Metrop...

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 17-04-2014 v 12:27 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 8

Čau, jel jsem taky metropy v hydru a měl jsem úplně stejnej problém. Zvyš EC tak na 1,3-1,4 a mělo by se to srovnat. Příčina byla kupodivu právě v nízkém EC, které mi snižovalo pH na podobný hodnoty jako tobě. Myslím, že bys tady někde na fóru našel moje vlákno, kde jsem to řešil.

Já s tím mám problémy ještě teď v počátcích růstu, kdy nehnojím tolik (hlavně podle rozpisu na Fullwater), ale hned jak kytky trochu povyrostou, EC okamžitě zvyšuju nad 1.

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 26-04-2014 v 08:39 AM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 9

Souhlasím, dělá to nízké EC.. kytkám to nestačí PH se snižuje.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 02-05-2014 v 13:00 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 10

musím taky souhlasit, stalo se mi to i u JIDB, PH - AH...
a bylo to způsobeno tím, že asi 3 týdny se roztok jen dolíval..ze začátku vše o.k. ale s postupem času se PH neustále čím dál více zvyšovalo a stále častěji upravovalo (bylo to na růstu, kyselina dusičná-dusík) i když se čím dál častěji doléval/upravoval roztok..a to sem jim i docela solil...po kompletní výměně nového roztoku zase vše o.k. i proto doporučuji po max. 2 týdnech vyměnit komplet roztok...
Tak ať se zelení

Legalize It!

Old Post 05-05-2014 v 22:31 PM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 11

ja to zas robim tak, ze kazdy 2-3 kybel dam vyssiu koncentraciu roztoku, aby sa spriemerovala hodnota v celkovej zalievke. momentalne mi ale nefunguje PH meter, takze neviem ako sa to vyvija. PH- davam podla toho, co som vysledoval, ked ph meter fungoval.

Old Post 06-05-2014 v 11:27 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4292360 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív