Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Řezy Autofloewr odrůd - Wien
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Řezy Autofloewr odrůd - Wien Příspěvek č. 1

Zdarec... před časem jsem se setkal s nabídkou sazenic AF odrůd v obchodě Hanf-Hanf http://hanf-hanf.at/Automatik-Hanfstecklinge

Zajímalo by mě jestli má s těmito řezy někdo zkušenosti...

Old Post 13-04-2014 v 18:28 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 2

no v němčině zdatnej nejsem, ale rozhodně nejde o řízky (řízkovat automaty je nesmysl), ale nejspíš o sazeničky ze semen, tipoval bych feminizovanejch pro jednoduchost...
a teď otázka jestli to stojí za cestu do vídně semena seženeš i tady a když připočítáš cestu a všechno vyjde to podstatně levnějc, i výběr budeš mít lepší a zasadit to už neni moc problém

Old Post 13-04-2014 v 20:25 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

No přesně tak, kdyť to tam píšou. Prý si akorát zkrátíš 2týdny růstu. Ale jinak sází semínka a dělají sazeničky nic jiného.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 13-04-2014 v 20:33 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 4

Tak máš jistotu, že ti něco vyroste. U semen je to o klíčivosti a ne vždycky je 100%. To by byl jeden důvod, proč pořídit rovnou sazenici...

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 13-04-2014 v 23:02 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od koles
Tak máš jistotu, že ti něco vyroste. U semen je to o klíčivosti a ne vždycky je 100%. To by byl jeden důvod, proč pořídit rovnou sazenici...
No heleď jak se to veme. Já mám Vídeň skoro za rohem i přesto je to skoro 100km to mám 200 tam a z5 to máme za naftu 35 za litr, 7l na 100km to mám 490Kč za cestu. No a jeden ten řízek stojí něco kolem 9eur to je 250 za rostlinku.
Mě by se to možná i vyplatilo. Ale kdo je z vetší dálky tak je trochu nahranej a to riziko že nějaké semínko nevyklíčí se mu furt vyplatí víc.

A ještě jedna taková věc pokuď si nekoupíte aspoň 10 denní známku na dálnici (cca za 150Kč) a stopnou vás cajti tak tam musíte zaplatiti 3tis. Jinak bota a nikam se nehnete dokuť necvaknete.
Nám se z jedním kámošem cesta jednou docela prodražila a to jsem jeli cca pro 4klony.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 13-04-2014 v 23:28 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koro
Nový Člen

Karma uživatele koro - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 6

já si je v týdnu dovez (přímo ty od hanfa) a sem zvědavej... od každého 3 kusy.
Jedu automaty prvně, tak sem zvědavej... Sadím už skoro dvacet let, takže snad to dopadne, nějaký zkušenosti mám...

be happy

Old Post 17-04-2014 v 21:06 PM
koro je offline   Profil uživatele koro   Find more posts by koro   Foto galerie člena koro   Click here to Send koro a Private Message   Add koro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-04-2021 - Galerie autoflower odrůd. - 143 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7706230 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív