Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » "Zápach" při kvetení na balkoně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
colphan
Nový Člen

Karma uživatele colphan - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 25  

Dotaz "Zápach" při kvetení na balkoně Příspěvek č. 1

Zdravím milí Groweři,
letos mám v plánu rozjet svůj 2. grow. Rozhodl jsem se pěstovat na balkoně AF odrůdy, nejspíše 5 kusů.
Ovšem potřebuji poradit s volbou odrůdy.
Bydlím v paneláku, sousedi všude naokolo, takže potřebuji odrůdu, která při květu není moc cítit.
Nemáte někdo zkušenosti s nějakými odrůdami, které nemají silnou vůni při květu ?
Popřípadě naopak zkušenosti s nějakýma "smradlavkama" , kterým bych se měl vyhnout?
Předem děkuji za odpovědi a doufám, že toto téma v takové podobě tady už není.

Old Post 22-03-2014 v 12:52 PM
colphan je offline   Profil uživatele colphan   Find more posts by colphan   Foto galerie člena colphan   Click here to Send colphan a Private Message   Add colphan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 2

co jsem měl já AF tak nikdy nebyl zápach cítit do vedlejšího okna (stejný byt).. toho bych se moc nebál.. spíš bych řešil co sousedi nad tebou.. protože když se lehce vyhneš z balónu či lodžije tak vidíš na patro pod tebou..

ale určitě to někdo poradí jakou odrůdu zvolit která nebude tolika vonět..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 22-03-2014 v 14:58 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Tomsio
spíš bych řešil co sousedi nad tebou.. protože když se lehce vyhneš z balónu či lodžije tak vidíš na patro pod tebou..


Tak nevim. Pokud nemáš kytky nacpaný uplně u mříží, nebo u té stěny, tak by se musel soused sakra vyklonit, aby něco viděl. Stačí, nebudou uplně vystrčené.

Za sebe Ti mohu doporučit Sweet Special od Sweet Seeds, to skoro cítit není a dále pak Deimos od Buddha Seeds.
Co bych rozhodně nedoporučoval, je AF Northern Lights od RQS. To je smradu jak v Cařihradu.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 22-03-2014 v 15:10 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 4

Red Dwarfu sa vyhni od buddhy je to skunk, takze sa vyznacuje silnou skunkovou aromou.
Naopak od Pyramid seeds som sa este nestretol s aromatickymi odrodami. Auto Anubis nie je v podsatte ani citit, tak isto Auto Supe Hash, ktory ma iba jemnu zivicovu vonu a vobec to nesmrdi ako ganja. Takze za seba ti jednoznacne odporucam Super Hash.

Old Post 22-03-2014 v 15:55 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
colphan
Nový Člen

Karma uživatele colphan - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 5

Když se sousedi nahoře nahnou, tak to uvidí bez problémů, ale minulý rok jsem tam měl taky 2 kytky a nikdo neřekl ani půl slova.
Teď se mi líbily nejvíce semena od Barney farm, a to AF Sweet Tooth, AF Critical Rapido , AF Tangelo Rapido nebo Little Cheese. Pokud někdo nemá zkušenosti s těmahle... Jinak díky za odpovědi

Old Post 22-03-2014 v 16:51 PM
colphan je offline   Profil uživatele colphan   Find more posts by colphan   Foto galerie člena colphan   Click here to Send colphan a Private Message   Add colphan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 6

Hele já bych se smradem ani tak nezabejval,dneska už pěstuje každej,spíš bych řešil to aby to nikdo neviděl... Já bych ti doporučil FASTbud od sweetseed,fakt malí květinky,sice teda voní jako sv*** ale nikdo to neuvidí

.

Old Post 22-03-2014 v 21:03 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 7

podobnej problem. minulej rok jsem jel prvni pest, autoflower taiga a tundra od dutch passion a smrdela nam tim pulka bytu. manzelka je alergicka, takze trochu nadavala...

Old Post 23-03-2014 v 07:29 AM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
colphan
Nový Člen

Karma uživatele colphan - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 8

Právě, že sousedům nevadí když to tam uvidí, ovšem jestli jim to bude smrdět do oken tak to budou určitě nabručení

Old Post 23-03-2014 v 09:20 AM
colphan je offline   Profil uživatele colphan   Find more posts by colphan   Foto galerie člena colphan   Click here to Send colphan a Private Message   Add colphan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od colphan
Právě, že sousedům nevadí když to tam uvidí, ovšem jestli jim to bude smrdět do oken tak to budou určitě nabručení



Ja jsem teda udelal jedno reseni a to, ze jsem koupil semena sativ, co by snad meli kvest az koncem srpna, zacatek zari. Byt mame k jizni strane, takze vsichni nasi sousedi i my pres cele leto musime vetrat, aby jsme nezhebli vedrem...Pocitam teda s tim, ze pozndni modely budou smrdet az koncem zari, kdy uz se moc nevetra. Mam terasu, ze bych mohl bez problemu pestovat desitky kytek, ale problem je v tom smradu :-(

No, a asi nakoupim jeste nejaky autoflower podle zde zminenych typu...

Naposledy upravil teomax 23-03-2014 v 09:49 AM

Old Post 23-03-2014 v 09:36 AM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8648160 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív