Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Pandora 2013 prosím o radu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Pacient24
Nový Člen

Karma uživatele Pacient24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 18  

Hlína Pandora 2013 prosím o radu Příspěvek č. 1






zdravím growery a growerky, letos jsem sadil poprvé kvůli zdravotním potížím a jedna je Pandora od Paradise seeds. Dneska když jsem přišel na zahradu tak mě polilo horko, skoro po třech měsících co krásně rostla až na jednu potyčku se slepicema, přišla o jednu nejnižší větev, byla v pohodě a teď přes noc jí většina chloupků na vrchu naždý větve zrezla a hodně listů zhnědlo, ty velký listy by mě tolik nepolekali ale zhnědlo i pár maličkých lístků v květenství, proto se ptám jestli to třeba není plíseň, nebo jestli jenom zbytečně plašim a mam to za chvilku sklidit? kdyžtak je to v hlíně na zahradě s trochou substrátu pro obyč květiny, na růst nehnojeno, na květ 3 zálivky atami bloom-c za dva týdny. pomóóóóc prosííím

Old Post 14-07-2013 v 18:27 PM
Pacient24 je offline   Profil uživatele Pacient24   Find more posts by Pacient24   Foto galerie člena Pacient24   Click here to Send Pacient24 a Private Message   Add Pacient24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Vzdyt to je AUTOMAT. 3 mesice. Uz ti to dozralo.


Zkus FAQ nez zacnes plasit.

Old Post 14-07-2013 v 18:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pacient24
Nový Člen

Karma uživatele Pacient24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 3

no jasny jenze 1 mesic to bylo furt stejny asi 10cm vysoka po přesazení do hlíny se zase rozjela, začala kvést 15.6. a ma kvest 50-60 dnu a růst 20 prej, tak nevim

Old Post 14-07-2013 v 19:07 PM
Pacient24 je offline   Profil uživatele Pacient24   Find more posts by Pacient24   Foto galerie člena Pacient24   Click here to Send Pacient24 a Private Message   Add Pacient24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 4

Jak píše kolega je to automat a tento je už řádně zralý až na některé spodky nemusíš nic hledat je prostě zralá.

A data co uvádí seeds banka jsou pouze + - uváděny podle podmínek
kterých jim to rostlo a kvetlo.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 14-07-2013 v 19:34 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 5

Ahoj no nejsem si jistej že stihla dozrát přes noc(píšeš že jeden den v pohodě a přes noc tohle) jestli je to tak tak bych hledal problém někde jinde!!!??? nestříkal jsi třeba něco v její blízkosti nějakým postřikem???(randap atd.) mě to přijde spíš něčím spálený...ale je dost možný že je to tak jak píšou kolegové D.

Old Post 14-07-2013 v 20:33 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pacient24
Nový Člen

Karma uživatele Pacient24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 6






ty fotky nahoře jsem fotil dneska, tyhle jsem fotil včera, je možný že je to spálený ale já jsem to nestříkal :-( co stim? seknout? to nebude dobry pokouřeníčko :-(

Old Post 14-07-2013 v 21:06 PM
Pacient24 je offline   Profil uživatele Pacient24   Find more posts by Pacient24   Foto galerie člena Pacient24   Click here to Send Pacient24 a Private Message   Add Pacient24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pacient24
Nový Člen

Karma uživatele Pacient24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 7

tak teď to pujdu seknout :-) jestli chcete můžete tipovat gramáž sušiny, nejbližší tip má ode mě karmu a můžeme se domluvit aji na společným koštu ;-) smoke report dodám po ochutnávce, další letošni AFka brzo upnu mějte se a ať se zelení

Old Post 15-07-2013 v 21:35 PM
Pacient24 je offline   Profil uživatele Pacient24   Find more posts by Pacient24   Foto galerie člena Pacient24   Click here to Send Pacient24 a Private Message   Add Pacient24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rawen3333
Stálý Člen

Karma uživatele rawen3333 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 8

Veď to ešte nieje predca zrelé! to vidieť predca každý O.o Dlžka rastu od výrobcu je len naozaj veľmi orientačná,môžu si tam napísať praktycki hocičo, takže väčšinou trochu preháňajú. Blizny su ešte biele , vydno že to ešte rastie a paličky su malo osipané, chitá ti to pleseň, to spôsobuje to hnednutie. Ak si to ešte nesekol, tak stačí ak dáš preč tu fóliu, ak môžeš, ta ti tam akurát drží vlhkosť ktorá je počas kvitnutia nevhodná a preto ti to pravdepodobne splesnivelo. Ešte by som to necham minimálne týžden kľudne aj dva.

Old Post 15-07-2013 v 22:10 PM
rawen3333 je offline   Profil uživatele rawen3333   Find more posts by rawen3333   Foto galerie člena rawen3333   Click here to Send rawen3333 a Private Message   Add rawen3333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rawen3333
Stálý Člen

Karma uživatele rawen3333 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 9

To hnednutie by mohlo byť aj prehnojením, každopadne by som odstránil fóliu, suché listy a nechal to ešte zo dva týždne kvitnúť výnos bude o tretinu väčší
Ináč typujem 12g celkovo, ale praje viac

Old Post 15-07-2013 v 22:16 PM
rawen3333 je offline   Profil uživatele rawen3333   Find more posts by rawen3333   Foto galerie člena rawen3333   Click here to Send rawen3333 a Private Message   Add rawen3333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pacient24
Nový Člen

Karma uživatele Pacient24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 10

seknul jsem to, nechci aby to zplesnivělo celý, nejde mi o thc jde mi o zahnání bolesti, křečí a nechutenství, ten stav navíc už beru jako super vedlejší efekt k přírodnímu léku oproti negativním vedlejším vlivům prášků z ropy a to jsem poznal i já že to není zralý, filosof a koogi1 se asi pořádně nepodívali nebo to nejde tak poznat z fotek jinak prsty pěkně lepili, voní to směsí ovoce a koření, pálky jsou měkčí a malý ale našlo se i pár naducanějších, pár plesnivých kousíčků tam bylo, nejvíc jsem se ale smál jak píšou jaká je to indika aji v growreportu měla krásně široký listy a ta moje úplně sativní listy a aji palice spíš chlupy než pestíky ale co bych chtěl od semínka zadarmo k magazínu a to je asi všechno, díky za rady a ať vám to všem krásně roste

Old Post 16-07-2013 v 01:48 AM
Pacient24 je offline   Profil uživatele Pacient24   Find more posts by Pacient24   Foto galerie člena Pacient24   Click here to Send Pacient24 a Private Message   Add Pacient24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 11

Tip je 30g

Jen k tomu odhadu zralosti,si myslím že nejsem daleko
automaty jsem měl venku sice jen jednou,ale celkově
sklízím i dříve cca jak je 60% pestíků zavadlých.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 16-07-2013 v 07:49 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pacient24
Nový Člen

Karma uživatele Pacient24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 12

tak teda dík filosofe za špatnou karmu... Bys měl dostat taky za to že se pořádně nepodíváš na fotky...

Old Post 17-07-2013 v 07:41 AM
Pacient24 je offline   Profil uživatele Pacient24   Find more posts by Pacient24   Foto galerie člena Pacient24   Click here to Send Pacient24 a Private Message   Add Pacient24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pacient24
Nový Člen

Karma uživatele Pacient24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 18  

usušeno Příspěvek č. 13


tak už je to usušený, foto jak je to rozprostřený na stole a můžete ješte tipovat jestli někdo chce, čekám na váhu

Old Post 26-07-2013 v 13:43 PM
Pacient24 je offline   Profil uživatele Pacient24   Find more posts by Pacient24   Foto galerie člena Pacient24   Click here to Send Pacient24 a Private Message   Add Pacient24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 14

já měl mojí z Pandory 25g, tohle typuji +/- tak stejně

Old Post 26-07-2013 v 16:43 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 15

pacient máš pravdu zralý jsi to neměl ani náhodou ten kdo ti dal karmu je debil..

Old Post 21-03-2014 v 08:44 AM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 16

12g



Old Post 21-03-2014 v 21:36 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5057430 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív