Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » problém,nulace spínacích hodin atd
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Saaho
Stálý Člen

Karma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 238  

problém,nulace spínacích hodin atd Příspěvek č. 1

Zdravím,
mám takovej problém s elektronikou. Mám autozavlažování přes kapiláry a čerpadlo napojený na spínací hodiny. Jenže se někdy stane, že přijdu ke skříni, a časovač je vynulovanej. Ví někdo čím by to mohlo být ?

další elektro komeponenty :

spínací hodiny --> lampa 600w
dig. termostat --> tepelný ohřívač 1000w
akvarijní topítko
obyč male čerpadlo na míchání zálivky
velkej větrák a jeden klipsnák
odtah větrák - 100W

nejsem elektrikář ale šlo by to vyřešit tímto ?

http://www.elkoep.cz/produkty/elekt...alni-pdr-2a-17/

Saaho´s 400w GiB Extreme - nedokončený thread

Saaho´s 600w GiB Extreme- 557g

Old Post 19-03-2014 v 10:02 AM
Saaho je offline   Profil uživatele Saaho   Find more posts by Saaho   Foto galerie člena Saaho   Click here to Send Saaho a Private Message   Add Saaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 2

Občas se mi u digitálních spínaček stane, že se "resetují". Já bych místo investice 1500 do toho relé zkusil koupit jiné digi spínačky do 500, prostě jen ne ty nejlevnější.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 19-03-2014 v 10:13 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 3

Ale ano, toto relé by problém mělo vyřešit.

Old Post 19-03-2014 v 11:58 AM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Mě se to stává tak 3x za kolo. Nevím čím to je. Jednou dokonce se úplně vypl musel jsem resetovat.
Ale nejspíš se to stává u všech protože jich mám víc a 2 jsem požil na zálivku a dělají to oba stejně.
Pro to používám na spínání lampy normální mechanicky.

Ty brďo a 1000W máš ohřívač do akvária? Nepřeklikl ses? To máš bazén?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 19-03-2014 v 12:36 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Saaho
Stálý Člen

Karma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 5

vyzkoušel sem už více typu spínacích hodin a problém přetrvává.
Tenhle problém se mi dycky stal u spínaček na kterých mám napojené čerpadlo na závlahu, takže tam bych mechanické dát nemohl. (jde to jen po 15 min)

to Mr.MEN: ... to by bylo psycho akvarijní topítko. nene, je to vypsané pod sebou co vše tam je, ten 1000 W ohřívač je myšlen jako teplovzdušný ventilátor, a pod tím zvlášt topítko do akvárek..


takže závěr tohoto problému je koupení toho relé ? byl by tu nějaký ochotný ELEKTRIKÁŘ kterej by mi mohl poslat spravé schéma zapojení, popřípadě další elektro materiály které by byly vhodné ?

Saaho´s 400w GiB Extreme - nedokončený thread

Saaho´s 600w GiB Extreme- 557g

Old Post 19-03-2014 v 14:35 PM
Saaho je offline   Profil uživatele Saaho   Find more posts by Saaho   Foto galerie člena Saaho   Click here to Send Saaho a Private Message   Add Saaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 6

u mna som skusal min 3 rozne znacky digitalok a kazda znacka mi to robila. doporucujem nekupovat casovace GIB - su od vyroby zle. spinaju samovolne o 00:00, pri nastaveni programu (20 programove) na mieste 1 automaticky vytvoria dalsie programy na 9 a 17 mieste s casom zapnutia aj vypnutia 00:00. zo zaciatku stacilo len urobit na tieto miesta program s tym istym casom, ale pre rozne dni (prakticky prvy program 9-21 v po,ut a str, 9 program 9-21 pre stv,pia, so a 17 program isiel 9-21 len pre nedelu). po case ale zas prisiel problem so samovolnym spustanim o 00:00 v polke kvetu.... takze pokazilo to velku cast urody.

ake rele si kupil? ja som kupil za 20€ mechanicke hodiny do rozvodovej skrine, stykac za cca 13€. hodinamy ovladam stykac a silova cast je spustana stykacom...

Old Post 18-06-2014 v 10:41 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 7

Kluci musite ty hodiny nejprv poradne nabit! Pak az se daj normalne pouzivat bez vynulovani ani pri vypadku proudu...

Old Post 18-06-2014 v 15:07 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Astronautr
Kluci musite ty hodiny nejprv poradne nabit! Pak az se daj normalne pouzivat bez vynulovani ani pri vypadku proudu...


Co tím myslíš? Vždyť se napájí ze zásuvky, kde jsou zastrčené. Jak dlouho by to nabití podle tebe mělo trvat? Z mé zkušenosti se to stává náhodně, třeba týden to funguje a pak najednou reset/zásek. To by přece na nabití mělo stačit.

Já s tím měl problém, pokud na ně byla napojena vzduchová pumpa (o malém výkonu pár wattů).

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 18-06-2014 v 15:39 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 9

ako pise koles... nabite su na plno aj tak to robia... uz od pondelka su vypnute a stale ukazuju cas, takze problem bude inde ako v par minutovom vypadku el. energie...

Old Post 18-06-2014 v 16:06 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 10

Hm to je divny ja mam doma patery a fakaj vsechny bez problemu nemam 2 ruzny znacky ani jedny sem ale nevidel v g shopu mam je z elektty tusim ze jsou az na 6 kw

Old Post 18-06-2014 v 16:31 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 11

Můžeš poslat foto těch tvých bezproblémových spínaček? Třeba by to někomu pomohlo, až bude kupovat nové.. dík

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 18-06-2014 v 16:50 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 12

Jj poslu zitra nebo vecer ted jsem v praci....

Edit...
TADY TY MAM 4x trictvrte roku bez jedinyho problemu jen odjinud...
http://www.elektro-svitidla.com/dig...4-skup20214.php
JO a nejsou na 6 kw jak sem psal vejs ale na 16 A nejak se mi to v ty praci zamotalo sry...

a tyhle mam jedny rok a pul taky bez problemu... akorat se slozitejc nastavujou a nemaji reset... no a obcas se zpozdej o 10 minut cca jednou za 3 mesice nevim cim to je ale jde to jakoby pozvolna jako kdyby meli kradsi den o par vterin mi to pripada... ale posun o 10 minut za 3 mesice nicemu nevadi.

nemuzu je nikde najit asi uz se neprodavaj ostatne pro to mam ty dalsi 4 z odkazu vejs...

Naposledy upravil Astronautr 19-06-2014 v 00:08 AM

Old Post 18-06-2014 v 17:54 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od koles


Co tím myslíš? Vždyť se napájí ze zásuvky, kde jsou zastrčené. Jak dlouho by to nabití podle tebe mělo trvat? Z mé zkušenosti se to stává náhodně, třeba týden to funguje a pak najednou reset/zásek. To by přece na nabití mělo stačit.

Já s tím měl problém, pokud na ně byla napojena vzduchová pumpa (o malém výkonu pár wattů).


sry toho jsem si nevsiml... v navodu pisou jak dlouho a jakym zpusebem je musis nabit uz si to nepomatuji delal jsem to pred trictvrte rokem ale namiji se ze site to jo ale ne tak ze je nastelujes a strcis je tam... ale nejdriv se nejak nabijou opakuji ze zasuvky a pak se resetujou a stelujou teprve, pote uz by se mely dobijet "automaticky" alespon ty co sem pred tim daval odkaz... bylo to stopro v navodu pomatuju se jak sem se tomu divil jako ty

Old Post 19-06-2014 v 00:15 AM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 14

Čau kluci. Ty spínačky se musej před nastavenim opravdu nechat v zásuvce 12hod. Vyresetovat a nastavit. Je to z návodu. Když ho najdu, tak to sem nafotim.

Old Post 19-06-2014 v 20:40 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 15

ja som navod cital pozorne v originalnom texte v EN a nemal som tam myslim nic take... pozrem to este pre istotu.

ale nemyslim si, ze to bude problem. lebo vela krat som resetoval aj hodiny, co boli na sieti aj viac ako den a robili to aj nadalej.

Old Post 19-06-2014 v 21:28 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0955400 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív