Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Konzumace léčebného konopí v jídle
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Zdraví Konzumace léčebného konopí v jídle Příspěvek č. 1

Tak a je to tady Moji prarodiče - oba přes sedmdesát let, těšící se dobrému zdraví - se sami rozhodli, že tento rok zasadí a sklidí.

(Ano, ti, kteří mi před deseti lety kategoricky zakazovali mít s trávou cokoliv společného. Ale k věci..)

Vede je k tomu obava z Alzheimera, takže chtějí konopí užívat jako jako prostředek prevence před touto chorobou. Ponechme stranou, zda to bude fungovat (určitě to neuškodí).. Sám jsem jejich rozhodnutím překvapen a rád bych jim pomohl najít bezpečný a zároveň účinný způsob konzumace konopí.

Proto se obracím na zkušenější, aby zde napsali své zkušenosti a doporučení, jakým způsobem je vhodné konopí užívat současně s jídlem. V jaké formě, jaké dávky a tak podobně. Klidně i konkrétní recepty

Je vůbec možné konzumovat takové dávky konopí, aby byly účinné jako prevence, ale zároveň neovlivňovaly vnímání (při řízení, ...)?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 09-03-2014 v 08:59 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PERRO
Stálý Člen

Karma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 2

čau, to někde najdeš... mám pocit, že na alzheimera se pravidelně jí jen trochu na prach umletýho materiálu a to snad nikoho nezmastí (jestli to nepletu s jinou nemocí)
každopádně můj děda když to s ním šlo z kopce tak jedl sušenky a dobrý... ale když si vzal dvě místo jedný tak už říkal že to bylo nepříjemný (já jich snědl třeba 9) - přece jen mu bylo přes 80 a v takovém věku máš už slabší srdce apod. takže to rozhodně nepřehánět
ať se daří

edit: tak koukám, že jsem to spletl s parkinsonem - tam se užívá prášek z konopí
takže asi jak píše mr. men, pak už jen vychytat dávku

edit2: jo a děda nedal dopustit na konopnou tinkturu (flaška s palicema zalitá lihem) ...mazal si tím záda a klouby (jako alpou) a myslím, že při tý koncentraci co tam byla se přes kůži taky něco vstřebalo

edit3: http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1
nic moc tam teda neni

panta rei

Naposledy upravil PERRO 15-03-2014 v 21:22 PM

Old Post 09-03-2014 v 10:36 AM
PERRO je offline   Profil uživatele PERRO   Find more posts by PERRO   Foto galerie člena PERRO   Click here to Send PERRO a Private Message   Add PERRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

No podle mě by bylo nejlepší udělal buď olej nebo máslo. Samozřejmě ne moc. Podle síly materiálu. Z másla se udělá ghi aby vydrželo déle.
A pak si na tom můžou vařit nebo z toho péct. Když to vždycky dají po troškách i s normálním olejem nebo máslem neměl by být problém.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 09-03-2014 v 10:48 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 4

Díky za rady. Jasně, jde o to vychytat to správné množství, aby to neměnilo vnímání nebo nemělo fyzické dopady.

Drcený palice do polívky mě napadly hned - sám jsem to ještě nezkoušel, ale myslím, že to chuťově nebude nic moc Ten olej / máslo bude dobrá a trvanlivá alternativa. Pak jde jen o to nedat toho moc.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 09-03-2014 v 13:57 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5

A samozřejmě to před tím vyvař ve vodě ať to nemá ani moc tu vůni a chuťa máš to.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 09-03-2014 v 14:09 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5482180 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív