Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Problém se vzduchotechnikou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Problém se vzduchotechnikou Příspěvek č. 1

čaute,

před pár dny mi jeden člen zdejšího fóra dal do hlavy brouka týkajícího se řešení vzduchotechniky v mym roomu, proto bych se chtěl poradit s ostatníma

Room má rozměr cca 2x2 metry nic zvláštního, problém je v tom, že na jedné straně mám přítah u stropu a na druhé straně roomu odtah u podlahy, čili přesně naopak jak by tomu mělo správně být, ale bohužel to jinak vyřešit nejde. Ke stropu u přítahu jsem proto dal jeden celkem výkonej větrák který fouká přivedenej vzduch směrem dolu ke kytkám -> víc se dozvíte z profi nákresu

Myslíte si, že to bude stačit pro dobrej pohyb vzduchu v místnosti?

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/28/e4cn.jpg

Old Post 05-03-2014 v 00:46 AM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 2

no je to dost nešťastný řešení, pritah i odtah jsou aktivní ? a z jakého důvodů to nejde jinak ?

Old Post 05-03-2014 v 07:15 AM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 3

Odtah aktiv, přítah pasiv.. Kvůli vedlejším sklepům, kdybych udělal ten přítah u podlahy tak je to v té společné chodbě odkud se to nasává hrozně nápadný, takhle je to schovaný mezi trubkama co jsou u stropu

Old Post 05-03-2014 v 09:37 AM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 4

no a odtah napaadnej není ? podle mě je napadnejsi ( více vnimatelny ) vzduch který z trubky vychází než vchází. a tak pochopil jsem že jde o nějakou místnost. co zrušit práh a nasavat pod dverma.

Old Post 05-03-2014 v 09:57 AM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 5

odtah jde do druhý místnosti, která je jakoby taky moje.. kdybych udělal přítah i tam tak se nasává zpátky ten stejnej vzduch takže nic :/

Old Post 05-03-2014 v 10:06 AM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 6

Promin, snazim se poradit ale nejspis to stale nechapu. Tak udelej odtah co bude shovanej jak rikas nahore mezi trubkama u stropu a pritah z vedlejsi mistnosti ktera je tvoje.

Old Post 05-03-2014 v 10:31 AM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

Jak čtu taky to nechápu. Ale pokuď budeš mít čerství vzduch a bude se dobře kontrolovat teplota tak to tak nech.
Není to ideální, ale když se nedá co děla.
Nevím v čem chceš poradit když to stejně nijak jinak nejde.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 05-03-2014 v 12:13 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 8

Koukali jste na ten nákrs? Jen jsem chtěl vědět jestli to bude nějak fungovat a ten vzduch se tam bude měnit, nebo to mam nějak lámat přes koleno.. Mi neříkejte, když jeden větrák fouká na kytky ze zhora a jeden ze strany, že se k nim ten čerstvej vzduch nedostane

Old Post 05-03-2014 v 13:58 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 9

Počkej špatně si to pochopil. To je mi jasné jak to myslíš uvnitř pěstírny.
Ale nějak nechápu proč to tak musíš dělat. Proč musíš vyfukovat zrovna dole než tahat. Pravě to nechápu jak je méně nápadné foukání než nasávání.
Ale jak tak čtu tak to stejně jinak udělat nejde. Tak že to riskni jestli nebudeš mít jak už jsem psal s teplotou nebo čerstvým vzduchem není problém.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 05-03-2014 v 14:41 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karel Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Karel Zahradník - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 10

Zdravím mám prosbu chtěl bych skusit indoor,ale bydlím v paneláku a nechci dělat odtah a přívod vzduchu až ven. Stačily by tam větráky stím,že odtah by šel jen do bytu a od rána bych začal větrat oknem stím,že bych potřeboval nějaký pohlcovač tý vůně šlo by to nějak prosím ?

Old Post 04-06-2014 v 16:17 PM
Karel Zahradník je offline   Profil uživatele Karel Zahradník   Find more posts by Karel Zahradník   Foto galerie člena Karel Zahradník   Click here to Send Karel Zahradník a Private Message   Add Karel Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 11

Hele Kájo. Pro tebe bych měl takovou radu hlavně si důkladně pročti FAQ.

A jinak to že foukáš vzduch do bytu je v celku normální dělá to hodně lidí dokonce i já. Když budeš dosti větrat je to bez problému. A pachoví filtr před ufem ve skříni je proti zápachu.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 04-06-2014 v 16:45 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Karel Zahradník
Zdravím mám prosbu chtěl bych skusit indoor,ale bydlím v paneláku a nechci dělat odtah a přívod vzduchu až ven. Stačily by tam větráky stím,že odtah by šel jen do bytu a od rána bych začal větrat oknem stím,že bych potřeboval nějaký pohlcovač tý vůně šlo by to nějak prosím ?


Jasně, nějakým vhodným ventilátorem to poženeš vzduch z boxu přes pachový filtr a bude vystaráno. Mám to podobně a ventilačka do pokoje je otevřená furt, i v zimě. Jinak by tam bylo celkem horko.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 04-06-2014 v 16:52 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karel Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Karel Zahradník - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 13

Jo děkuju za rady.

Old Post 04-06-2014 v 17:25 PM
Karel Zahradník je offline   Profil uživatele Karel Zahradník   Find more posts by Karel Zahradník   Foto galerie člena Karel Zahradník   Click here to Send Karel Zahradník a Private Message   Add Karel Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-10-2012 - Problém se 150W teslou - 7 odpovědí
13-03-2007 - Problemy se zdroji - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6249560 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív