Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W - kokos: Super silver haze, Medicineman, Shit 16 ks.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Obecné 600W - kokos: Super silver haze, Medicineman, Shit 16 ks. Příspěvek č. 1






Zdarec palec dámy a pánové,

Grower je opět tu, je načase přestat trpět stihomamem :-), proto je nějakej můj pěst opět tady.

Je to skříň 600W vlastnoručně dělaná z bílého lamina nařezaného v Baumaxu na míru. Rozměry skříně jsou 120 x 120 x 190 cm a na tenhle rozměr se mi osvědčilo nejvíc 16 ks. kytek.

Stínítko A - Wing, předřadník Lumatek 400W - 600W SL. Lampy růst: 600W MH Power plant Superveg (na růst přepnuto na 400W).
Květ: 600W Philips master SON - T - PIA plus.

Vzduchotechnika: Odtah dvourychlostní prima klima, přítah pasivní, ofuk, 3x klipsnový ventilátor + 1x velký stojanový vent. Na růstu použitá zvlhčovačka Eta.

Substrát je lisovaný kokos 70L, hnojky Plagron coco A + B + PK 13 - 14

Pěst začal 31.1.2014. takže fotky jdou vzestupně po sobě až zatím do 28.2.2014.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 03-03-2014 v 16:20 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 2






Tady ještě fotky matkárny. Vlevo v řadě za sebou 2x SSH (selekce mr. Bárt), vpravo vzadu SHIT, ve předu mladičký Big Bud (vlastní selekce, obě kytky, každá ze šesti semen, Shit regular,
BB fem.)
Matkárna světlo 125 W CFL - Elektox, dole řízkovnice 1x zářivka + 2x úsporka (hodnoty teď z hlavy nevím)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 03-03-2014 v 16:43 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 3

Kurwáááá nevím proč mi to tam skočilo dvakrát, no jo, dlouho jsem tu nebyl

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 03-03-2014 v 16:50 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 4

čau doxi chtěl bych se zeptat na ty klipsňáky co tam máš není jich moc(a proč tolik)? a to máš stále zaplé všechny? jinak jak řešíš ventilaci v noci ptám se protože nejspíše klesá teplota díky moc za info

Mr.Ferda

Old Post 03-03-2014 v 17:03 PM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 5

Teď když kvetu už běží klipsňáky naplno, velkej mám přes spínačky. Mám to už odzkoušený a nikdy jsem neměl asi i kvůli tomu plíseň. Teplotu mám ve dne cca 27°C, v noci cca. 20 - 21 °C. Skříň mám v kotelně hned vedle radiátoru, takže teplota celoročně v pohodě, v létě je tam zase chládek, takže tak.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 03-03-2014 v 17:13 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 6

jasně rozumím a odtah máš zaplý i přes noc ?

Mr.Ferda

Old Post 03-03-2014 v 17:18 PM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orome9
Stálý Člen

Karma uživatele orome9 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 35  

Re: 600W - kokos: Super silver haze, Medicineman, Shit 16 ks. Příspěvek č. 7

začiatok máš super..
inak využívaš obe rýchlosti odtahu ??

Old Post 03-03-2014 v 17:31 PM
orome9 je offline   Profil uživatele orome9   Find more posts by orome9   Foto galerie člena orome9   Click here to Send orome9 a Private Message   Add orome9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 8

Odtah mám že spíná co půl hodiny, na dvojku jsem v životě nejel, jednička je plně dostačující na moje podmínky

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 03-03-2014 v 17:35 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 9

Nazdar, zase se rýsuje pěkný grow, tak mě zajímá proč si odešel od JIDB k plagronu A+B? A co za kostky používáš a upravuješ je nějak?

Old Post 04-03-2014 v 10:43 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 10

Čau, na JIDB jsem nezanevřel, pochutnávají si na něm mamky, jen jsem chtěl zkusit další hnojky v řadě, měl jsem strach že to bude stejný jako canna coco ale tyhle jsou perfektní za směšnou cenu, canna byl aspoň pro mě totální shit. Kostky používám klasický malý rw 1 kč ks. a pufruju je v odstáté vodě s ph cca. 5.8

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 04-03-2014 v 14:08 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Čau, na JIDB jsem nezanevřel, pochutnávají si na něm mamky, jen jsem chtěl zkusit další hnojky v řadě, měl jsem strach že to bude stejný jako canna coco ale tyhle jsou perfektní za směšnou cenu, canna byl aspoň pro mě totální shit. Kostky používám klasický malý rw 1 kč ks. a pufruju je v odstáté vodě s ph cca. 5.8


Zdarec, cannu coco se ted chystám prubnou, v čem byl problem?

citace:
Původní příspěvek od NORM
tak jen ze zvědavosti, dobře..
kostky sem myslel ty kokosové 70l..


Zaliješ vodou s upravenym pH a hnojkama, já jim dávám pH 6,0 a ec 1,2 hned od začátku.

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 04-03-2014 v 14:15 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 12

tak jen ze zvědavosti, dobře..
kostky sem myslel ty kokosové 70l..

Old Post 04-03-2014 v 14:28 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 13


Machoman: Na Canně jsem je nějak nemohl dohnojit na 100%, zoufale jsem zkoušel i o hodně větší dávky než je psáno ale byli to takový nějaký jalový hnojky na rozdíl od BˇCUZZ od Atami a teď Coco od Plagronu, já osobně bych ti doporučil radši některý z těchto dvou protože je mám obě už odjetý s parádníma výsledkama.

NORM: Kokosové kostky tyhle. vložím fotku a voda na kokos se neupravuje, stačí zalít kostku odstátou vodou.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 04-03-2014 v 15:03 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Machoman: Na Canně jsem je nějak nemohl dohnojit na 100%, zoufale jsem zkoušel i o hodně větší dávky než je psáno ale byli to takový nějaký jalový hnojky na rozdíl od BˇCUZZ od Atami a teď Coco od Plagronu, já osobně bych ti doporučil radši některý z těchto dvou protože je mám obě už odjetý s parádníma výsledkama.

NORM: Kokosové kostky tyhle. vložím fotku a voda na kokos se neupravuje, stačí zalít kostku odstátou vodou.


Chápu, díky za info, kašlu na to teda . Bcuzz vyzkoušenej mám, je to taková stálice, zůstanu radši u Jidb. Tož ať to sviští

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 04-03-2014 v 15:48 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Machoman: Na Canně jsem je nějak nemohl dohnojit na 100%, zoufale jsem zkoušel i o hodně větší dávky než je psáno ale byli to takový nějaký jalový hnojky na rozdíl od BˇCUZZ od Atami a teď Coco od Plagronu, já osobně bych ti doporučil radši některý z těchto dvou protože je mám obě už odjetý s parádníma výsledkama.

NORM: Kokosové kostky tyhle. vložím fotku a voda na kokos se neupravuje, stačí zalít kostku odstátou vodou.


Mam tu samou zkusenost. Proste mi prislo, jako kdyby to moc nehnojilo

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 04-03-2014 v 20:07 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od ganja-steve


Mam tu samou zkusenost. Proste mi prislo, jako kdyby to moc nehnojilo


Kua tak to canna dělá hnojivo co nehnojí? To by stálo za to trochu tady rozmáznout, nejspíš v nějakym hnoj thredu.

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 04-03-2014 v 21:00 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0577330 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív