Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » indoor venku, zkušenosti?? postřehy??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 17

koukám že moc lidí se do debaty nehrne

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 20-05-2003 v 13:29 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 18

Mam dojem,že se to řešilo v 'Odrůdy a šlechtění',ale to je jedno,aspoň to bude na očích a lidi si toho líp všimnou.Tenhle rok pojedu pod sluncem Belladonnu,tak doufam,že z toho něco vzejde.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 20-05-2003 v 23:18 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 19

tak sem proštudoval ty ostatní thready, a usuzuju, že se indoor dá venku jet celkem v pohodě, samozřejmě záleží na odrůdě, ale myslim, že když to začne kvést celkem brzy, i za pomoci nějakýho toho zatemňování, tak z toho pude povedenej matroš, no rozhodně to sám poznám protože Durga i Mazar, se maj celkem k světu, akorád mě trochu sere, že to zatim neukázalo pár květů, abych moh vyřadit kluky, ale uvidíme, pokuď se najdou zájemci, budu průběžně informovat jak to jde a jak to dopadlo... pokud se najdou další lidi se zkušenostma z pěstovnání INDOORU venku, rád se poučím

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 21-05-2003 v 12:12 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 20

helo,
znamej si zasadil ww venku (ne ve skleniku )ani ji nezatemnoval a dozrala nekdy v rijmu ,uplne v pohode.nebyl to zadnej strom ,ale kvalitativne to davalo moc.sam do ni jdu letos taky + naky outdoor klony ,tak uvidime.kazdopadne to chce nekam kde to tak dlouho muze zustat,je blbost to cpat nekam do kukurice apod.
at se dari

Old Post 22-05-2003 v 14:17 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ernest
Stálý Člen

Karma uživatele Ernest - 76% PěstitelskáKarma uživatele Ernest - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Zdar Příspěvek č. 21

Ja mam na zahrade SilverHaze a naky dve lampy, kamos co mi daval ten Silverhaze byl docela nastvanej ze mu to uplne nedozralo, chtel to prej prikrejvat plachtou ale byl to ker jak hovado a chodi do prace tak na to nema zas tak moc casu. Tak to mel takovy nedomrdly ale i tak to byla docela kvalitka.Ja to mam tedka v kybli a premejslim o tom kdyby to nahodou nedozralo tak ten kybl presunu domu za okno a to uz by to melo dokvest jenom doufam ze se mi to taky nak divoce nerozroste.

Cus Ernest2F

Old Post 25-05-2003 v 23:26 PM
Ernest je offline   Profil uživatele Ernest   Find more posts by Ernest   Foto galerie člena Ernest   Click here to Send Ernest a Private Message   Add Ernest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ernest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luk
Nový Člen

Karma uživatele Luk - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 22

Zdravim všechny,
Zbyl mě jeden řízek indoor a jediné bezpečné místo o kterém vím je můj balkon. Jedna se o Velvet a rad bych tu kytičku vymodeloval do rozvetveného keříku asi 50-80cm vyšky. Dopoledne tam jde slunce a celé odpoledne tam je stín. Jelikož je to indoor myslím ze to neni na skodu.
Má nekdo zkušenosti které by mě mohli pomoci?

Old Post 26-05-2003 v 09:22 AM
Luk je offline   Profil uživatele Luk   Find more posts by Luk   Foto galerie člena Luk   Click here to Send Luk a Private Message   Add Luk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DiMiR
Nový Člen

Karma uživatele DiMiR - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 23

mam WW ve skleniku, tedy zatim jenom v 0,75 l. kvetinaci, ale ted jsem je 10 dnu nevidel, meli tak 4 patra- 6 z nich, zbyle 2 jsou zmrdky a kdyz prijedu budou urcite vsechny potrebovat nutnej zasah! Otone tve prubezne zpravy mne muzou jen obohatit! Hura do toho!

Old Post 26-05-2003 v 20:40 PM
DiMiR je offline   Profil uživatele DiMiR   Find more posts by DiMiR   Foto galerie člena DiMiR   Click here to Send DiMiR a Private Message   Add DiMiR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 24

o.k. pruběžná zpráva je tu: bohužel nějak se mi to celý nelíbí, kytky jsou v kýblích. větších než loni, jsou podruhý zaštínutý, jsou pod pletivem "outdoorscrog" ale! nevypadaj moc dobře, dole jsou listy trochu žlutší a zdá se mi, že to moc neroste, nevim čim by to mohlo bejt, přikládám to tomu, že jsem před cca tejdnem zaštipoval a tak se kdytky vzpamatovávali ze zásahu a do toho bylo ještě celkem chladný počasý a přízemní mrazíky (i když ty se mě netejkaj, protože to mám docela vysoko)

tak nevim, nechám je a koncem tejdne uvidim jestli už se znormalizovaly a rozjely, taky sem je poprvé zahnojil a to teď o víkendu, používám WUXAL super, protože z loňska s nim mám velmi kladné zkušenosti

přeju si aby mi trochu nakvetly, abych moch udělat selekci samců, ale zatim to nevypadá , no to je zatim snad všechno

to luk: myslim, že je to právě naopak, kytyk na indoor jsou šlechtěný na to aby na ně pálila lampa od rána do večera jak hovado, a tak si myslim, že potřebujou spíš hodně slunce než málo, ale uvidíš, jestli je nemáš kam dát, tak je prostě nech na balkóně, lepší než je vyhodit ne?
z osobních několikaletých zkušeností z pěstování outdoorových kytek na balkóně mám jen kladné postřehy, vždy mi to na balkóně velmi rychle a pěkně dozrálo, zklízel jsem už většinou koncem srpna začátkem září, ale s indoorem venku letos začínám

to dimir: skleník je cool, ale od několika lidí jsem tady četl, že WW má s kvetením celkem velký problémy i pod lampou a na ven že se moc nehodí, ale uvidíš, zatemňování se ale možná nevyhneš... PS: bacha na plíseň, ve skleníku bejvá vlhko a dusno, hodně větrat!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 27-05-2003 v 13:28 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elf
Stálý Člen

Karma uživatele Elf - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 30  

Palec nahoru Příspěvek č. 25

Mynulej rok sem vysadil 2 rizky wdovky a co se nestalo, nebyly ani zastizeny ani nic a vyrostli asi 2metry vysoky a 1,5m siroky monstra bylo to 3 batohy, ze 2 kytic

Old Post 27-05-2003 v 21:22 PM
Elf je offline   Profil uživatele Elf   Find more posts by Elf   Foto galerie člena Elf   Click here to Send Elf a Private Message   Add Elf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luk
Nový Člen

Karma uživatele Luk - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 26

....rád bych se také dotázal zda někdo nemá zkušenosti se zalamováním(kolínka) .jde me o podrobný popis akce,nerad bych něco skazil.
do jaké míry mohu ovlivnit velikost kytky zalamováním nebo zaštipováním? moje "balkonovky " mohou mít výšku do 1m)z bezpečnostních důvodů)

Old Post 27-05-2003 v 22:35 PM
Luk je offline   Profil uživatele Luk   Find more posts by Luk   Foto galerie člena Luk   Click here to Send Luk a Private Message   Add Luk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 27

k tomu zalamovani myslis jako ublizovani kyti (supercropping) --> vetsi a silnejsi stonek a palice na zalomenim .presnej navod na to jak udelat 1m rostlinu venku neni ,podle konkretni situace ,kolinka sou dobry ,ale venku...ty stonky sou prece jenom dost silnejsi nez in.ale proc ne...

Old Post 28-05-2003 v 12:49 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 28

Takze puvodni otazka byla na Durgu a Mazar: vcera jsem je (a BB s K2) sklizel ze skleniku (klony zasazeny v breznu), bohuzel diky vyskytu svilusek o 14 dni drive, nez by chtely. Pochopitelne se zatemnovanim (lahuudka) denne. Vyska rostlin 50 cm, +- 20 cm, jak ktera. Po prechodu do qetu se zacaly prcit, jednocepelove listky, castecna ztrata ozubeni (asi vliv nizkych teplot, bylo i pod nulou a pritapelo se petrolejkou), BB naadherne zmodrala. Listky osypany krystalkama (1x tydne phytamin, jinak slepicaky) - cca 1.5 m2 dalo kybl sklizne. Ted je v mrazaku a cekam, az scipnou svilusky. Pujde to do masti, ale presto kousek ochutnam a dam vedet.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 28-05-2003 v 13:57 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 29

zdarec viridisi, i když si je sklidil o 14 dní dříve zajímalo by mě jaký byly paličky a jestli okoštuješ, tak jaký to bylo, díky

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 29-05-2003 v 09:09 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KhA
Nový Člen

Karma uživatele KhA - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 1 

Dotaz žloutnutí listů Příspěvek č. 30

Ja mám venku na zahradce indoor cithral a jako roste se mu docela dost f klidku, akorat mu zacinaj žloutnout spicky hornich listu... Nevite nekdo co s tim?

Old Post 01-06-2003 v 13:39 PM
KhA je offline   Profil uživatele KhA   Find more posts by KhA   Foto galerie člena KhA   Click here to Send KhA a Private Message   Add KhA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luk
Nový Člen

Karma uživatele Luk - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 31

..20cm rizky Velvetu jsem zastrih a kyti me po 10dnech slusne košatí, mohutní stonek a vypadá to bájecě..

Old Post 01-06-2003 v 20:56 PM
Luk je offline   Profil uživatele Luk   Find more posts by Luk   Foto galerie člena Luk   Click here to Send Luk a Private Message   Add Luk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 32

nové info: moje předchozí skepse se naprosto rozptýlila kytky se od minulé kontroly naprosto fantasticky rozjely, přisuzuju to tomu, že před tim byla docela zima a taky byly zaseklý po zaštípnutí

outdoorovky (californie) jedou v pohodě, některý i ukázaly květy, tak že sem moh provést selekci, ale né všechny což mě překvapuje, když jsou to stejný kytky, no uvidíme

a teď ty indoorovky, nejdřív MAZAR, ten je trochu divnej, sice se dal taky do růstu jako ty ostatní, ale jeho listy jsou fakt divný, jako by hodně do kulata, a zoubky jsou hodně málo výrazný, listy trochu pokroucený, no nikdy jsem na živo mazara neviděl, tak nevim, zkusim ještě k někomu mrknout do galerky, zatim žádnej náznak nakvetení, s čimž jsem taky počítal

dále DURGA: tak ta roste nádherně, je na ní vidět, že je to tipická skříńovka, stavba kytky je mohutná a hustá, nízký a hustý patra, větví se hodně moc sama, když to srovnám s tim outdoorem californií, tak jsou vidět fakt hustý rozdíly, taky zatim žádnej květ

a nakonec je tu noname indoor, co jsem dostal kobliha z groweru: jsou to dvě krásný kytky, stavba jasně napovídá, že by to měly bejt opravdu indoorovky, vypadaj hodně podobně jako DURGA a MAZAR, a pozor jedna vystrčila blizny!!! což mě udivilo, protože jak se tu řešilo, indoorovky maj s kvetením problémy, tak že mě potěšila, bohužel jsem ten jeden kýbl s těmahle dvěma kytkama musel dát pryč z místa, protože na ten venkovní scroog už tam bylo moc kytek, teď nevim co s ní, a je mi líto jí dávát někam na pole.....
začal jsem už před tejdnem s hnojením wuxal jede..

tak to jsou zatim všechny postřehy, v tomhle vedru je to ale na picu, protože kytky maj velkou žízeň asi jako já, jen že já do sebe leju pivo

Old Post 05-06-2003 v 10:38 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7266870 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív