Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1. pokus, 125 CFL, noname
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

1. pokus, 125 CFL, noname Příspěvek č. 1

Zdravím, Dlouho sem váhal jestli má cenu zakládat vlastní thread, takže je to už asi měsíc co jsem začal.. Z důvod nedostatku financí to není nic extra, ale snad z toho něco bude.
Je to moje první kolo, takže se nebojte poradit.

Dark Street II-60x60x140(od člena z G)¨

Osvětlení- 125W CFL dual (jedna z prvních chyb)

Přítah-12V PC větrák, odtah pasivní

Ofuk- klipsnovej větrák Hurricane

substrát- ňákej obyčenej ze zahradnictví a naspodu květináče mam keramzit

Kytky mam 4 noname

Hnojky- Biobizz Grow a BiobizzBloom

Zvlhčovač profesor(z evy za 400,-)

Fotim to se Samsung Galaxy S III mini

Je to spíš jen pokus a chci se na tom něco naučit, příště si koupím semínka ze seedbanky, ale teď mi to přišlo zbytečný, protože by to mohlo jít do kopru.

Naposledy upravil Vitas 17-02-2013 v 12:57 PM

Old Post 17-02-2013 v 12:27 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 2

Jsi asi první kdo má pasivní odtah. Být tebou tak dám PC venťas na odtah a přítah nechám pasivní, to bude určitě lepší varianta. 200w cfl by asi byla lepší na ten box, ale chápu, pokud nemáš prachy nazbyt.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 17-02-2013 v 12:31 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 3

Pasivní odtah funguje zatím dobře, přítah funguje zaroveň trochu jako ofuk, takže to nechám zatím takhle.

Každopádně si odtah taky musim sehnat

Naposledy upravil Vitas 17-02-2013 v 18:10 PM

Old Post 17-02-2013 v 12:35 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 4





Takže tady to je cca 8. den růstu
(Tady jsem ještě neměl zvlhčovač ani ofuk )

Old Post 17-02-2013 v 12:37 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5




O den později..

3. měl jsem trochu problémy s vysokou teplotou

Old Post 17-02-2013 v 12:47 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 6




Chtěl bych jen ukázat co se dá udělat i s lampičkou z nočního stolku a bez hnojiv, tenhle pokus nepovažuji ani za "kolo", mělo to mizerný podmínky, že je mi z toho špatně

1. cca 35. den květu

2. před seknutím 60-70. den květu

3. Nebylo by z toho nic dobrýho, tak sem to narval do francovky

Old Post 17-02-2013 v 12:53 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 7




14. den růstu a problémy s teplotou už jsou menší, koupil jsem si ofuk, kterym foukám hlavně na zářivku.. Den 30-32 stupňů, noc 27-28,(ano bylo to předtím ještě horší) vlhkost mám jen 30-40%

Old Post 17-02-2013 v 13:04 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 8

zdarec,inac drzim palec...inac ta 125w cfl na taky box ultra mrnous,sak uz ale vis,ze ti to nepresviti,ale este neni neskoro,buchni tam aspon 150w sodu,a nemusis to kupovat v grow shope kde maju kolko krat prehnane ceny,v elektre ti poradia,ale urcite sa da zohnat 150w soda aj s predradnikem za 750kč. tu mas link na 150w predradnik: http://www.zarovky.cz/velke-prostor...-hsi-150w-230v/ a tu je link na sodofku: http://www.zarovky.cz/velke-prostor...er-4y-150w-e40/ vim jak to je ked nemas na tento konicek moc financii...

Old Post 17-02-2013 v 13:05 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 9

Dík za radu, po tomhle kole jsem se chystal koupit 150W sodík na květ a nechal bych to růst pod zářivkou, ale čekal jsem že za to dám minimálně 1200..

Mam chuť si to objednat hned, ale nevim jestli bych to zvládl s teplotou

Old Post 17-02-2013 v 13:09 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 10



28. den růstu, teplota den 26-28 stupňů, noc 20-22 stupňů, vlhkost se přes den drží na 46% v noc kolem 35%

1.nevydařený pokus o FIM

2. celkový pohled

Old Post 17-02-2013 v 13:13 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 11



Trochu tu shrnu chyby o kterých vím, popřípadě mě upozorněte na další
-měl jsem to zastřihnout dříve
-měl jsem to přepnout do květu dříve.
-osvětlení neni nic moc
-je lepší si box nejdřív kompletně postavit, než potom dokupovat věci.. u mě napřiklad ofuk a zvlhčovač, veřim to, že kdyby to měl dřív kytky by vypadaly o něco lépe

Mám tu konečně dnešní foto(před 3 dny přepnuto do květu)
Už zalévám s BioBloomem..

1. nebyl jsem doma 2 dny a takhle to dopadlo,snad se vzpamatuje (kytičky se za 3 dny vytáhly asi o 8cm)

2. ostatní kytičky

Old Post 17-02-2013 v 13:41 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 12

ahoj, za 1200 koupíš komplet 250w viz: http://www.ereka.cz/ereka-cz/eshop/...-SON-T-PIA-PLUS
stan na to máš ideální, ale vzduchotechniku teda nee ,,Přítah-12V PC větrák, odtah pasivní,, dej to alespoň naopak, větrák na odtah nahoru ...

v substrátu ze zahradnictví bejvaj škůdci, doporučuju dvě minuty sterilizovat v mikrovlnce na plnej výkon..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 17-02-2013 v 14:51 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 13

no ok, tak já to teda prohodim, 250W brát nebudu, myslim že mi 150 bude muset stačit

žádný škůdce jsem zatim nespozoroval, ale přiště si koupim od Biobizzu LightMix nebo AllMix. Jakej je lepší?

A už nikdy si nebudu brát keramický květináče, po prvnim zalití se na nich hned udělala plíseň..

Old Post 17-02-2013 v 15:01 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 14

Jo a bylo by možný, abych použil 150W sodík na květ i na růst?

Old Post 17-02-2013 v 15:06 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 15

ano,ale hlavne by si mal dodrzat svetelnu periodu...

Old Post 17-02-2013 v 15:10 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 16

Kytky se mi teď nahoru tahaj o 2-3 cm denně, je to genetikou nebo dělám něco špatně?
Světlo u toho mam blízko 3-6 cm a musim ho poslední 3 dny zvedat každej den..
Za jak dlouho už se to definitivně přepne do květu a neporoste to?

Old Post 18-02-2013 v 17:39 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-06-2010 - 1.pokus 150w Scrog - 139 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1713550 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív