Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Další můj počin 9x Super silver haze pod 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Organika Další můj počin 9x Super silver haze pod 400W Příspěvek č. 1



Zdravím vás všechny. Po malé pauzičce jsem z5 :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 31-01-2013 v 17:27 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 2






Jak jsem psal výše, po pauze jsem zjistil že bez kytek je to nuda, tak se pouštím do dalšího kola v menší skříni 400 W ale uvažju že rozjedu i druhou 600 W protože mě nebaví jen chodit do práce a válet se u televize a noťasu :-)

Výbava úplně stejná jako v předcházejících kolech, jen navíc zvlhčovačka koupená spíš jen ze zvědavosti (nikdy předtím jsem ji neměl). Po váhání které matky si vyrobit nakonec zvítězily tří krasavice. 1:Super silver haze 2:The Ultimate 3:Jack Herer.

V almaře jsou právě moje nejoblíbenější zmašťovadla Super silver haze z vlastních řezů.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 31-01-2013 v 17:38 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kou69ta
Stálý Člen

Karma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 3

Zdar Bejku
gratuluju,krásný šnycle tak ať to frčí

První pokus EcoGrower400

AeroFlo-White Rhino

AeroFlo-Critical Mass
AeroFlo-PEPR,SMBOG,CHVK*LSD

Old Post 31-01-2013 v 18:15 PM
kou69ta je offline   Profil uživatele kou69ta   Find more posts by kou69ta   Foto galerie člena kou69ta   Click here to Send kou69ta a Private Message   Add kou69ta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 4

opět budu sledovat tvoje počínání...;-) a moc pěkný šnycle, jestli jsou vlastní...;-) nemusím psát, ať to roste, když si všichni můžeme prohlédnout tvoje počínání ;-) tak přeju standartní grow ;-)

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 01-02-2013 v 00:15 AM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HelpYeHard
Stálý Člen

Karma uživatele HelpYeHard - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 5

Nechápu ty kořeny... Luxus. Asi to bude genama...

Old Post 01-02-2013 v 03:54 AM
HelpYeHard je offline   Profil uživatele HelpYeHard   Find more posts by HelpYeHard   Foto galerie člena HelpYeHard   Click here to Send HelpYeHard a Private Message   Add HelpYeHard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 6






Díky chlapáci za pochvalu i karmy. Ještě nějaká fotka matkárničky + řízkovnice.

Jo, ještě k hnojkám Jungle indabox, naprosto úžasná věc, doporučuju všem a jsem s těmito hnojkami velmi mile překvapen.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-02-2013 v 11:12 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 7

Ahoj. Tak to mas pravdu. Taky ted mam poprve JIDB a jsem mile prekvapen. Jedu kokos a taky SSH a hnojivo jin evidentne chutna:-)

1.INDOOR-200 W CFL-PYRAMIDSEEDS
2.INDOOR COCOS-200 W CFL-4 x SSH (Mr.Nice), 2 x Sweet Mendobog
Mast z indooru
Deimos-Budha seeds

Old Post 01-02-2013 v 15:55 PM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 8






Zdarte všichni :-) Holky dnes čtvrtej den od přesazení do finálních květníků a vedou si skvěle, žádná známka stresu a rostou jako z vody, vidíte sami nový zeleňoučký přírůstky.

Teplota den: 25 - 27°C, noc: 22 - 24°C. Vlhkost držím mezi 80 - 90%, jak jsem odsuzoval zvlčovačku, tak beru zpět, díky ní jsem já pánem vlhkosti :-)

Přítah + ofuk + odtah jede nonstop.

Dnes ráno poprvé hnojeno, holt kokos je hladovej. Dal jsem každé něco málo přes půl litru. Zálivku na takto velký sazenice (20cm) dělám takto: Je to psáno na pět litrů. Hnojky JIDB. Složka A - 6.5ml, M - 4.0ml, B - 2.0ml. Ph - 5.8 EC - 1.4.

Tož tak kamarádi.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 03-02-2013 v 11:53 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 9



Ještě dvě fotky.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 03-02-2013 v 12:08 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 10






Salam alejkum. Holky mají právě dnes devátej den 18/6. Mají 29 cm, takže je nechám do neděle slunit 18 hodin a přepínám na květ.
Trošku proberu spodky a jinak nic. Tenhle model jedu jen a pouze na vrcholovky protože mají neskutečný salámy (viz můj jinej thread).

Takže zatím zdar, po náročném pracovním týdnu mě čeká totální reset hlavy u nás v hospodě :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 08-02-2013 v 12:14 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 11

krása, nad SSH uvažujem na ďalšie kolo, ale budem mať nízky strop (180 + NFT cca 55cm) tak sa bojím toho, aby neprerástli. Ako reaguje ten model na zástrih? Vyplatí sa strihnúť a vytrénovať?

Každopádne sledujem! K+

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 08-02-2013 v 13:44 PM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 12

to funec: Se záštipem SSH ti neporadím kámo protože nevím :-(

Bylo mi doporučeno tenhle model neštípat kvůli proslavenejm vrcholovkách a loni to fakt byli krásný salámy ale že jsi to ty, tak do druhé skříně zkusím jednu ssh štípnot a budu tady informovat.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 08-02-2013 v 13:50 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 13

to si teda frajer! díky moc! Mám z toho nočné mory, lebo chcem dobrú sativku a nemám na ňu výšku a momentálne ani fin. prostriedky na vyšší box. Ak by si náhodou v Prahe a okolí mal nejaké klony ready okolo 10-15.3., neboj sa poslať PM

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 08-02-2013 v 14:01 PM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od doxenon
to funec: Se záštipem SSH ti neporadím kámo protože nevím :-(

do druhé skříně zkusím jednu ssh štípnot a budu tady informovat.


Zdar,SSH sem štípal,je to tak 4 roky zpět,co si vzpomínám tak to bylo docela dobrý,trochu to na kytku zvedlo výnos...

Old Post 08-02-2013 v 15:17 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 15




Dnes 11 dní na růstu ve finálních květnících, výška 35 cm, večer přepínám na květ. Jeto úžasná jízda tyhle SSH :-)

Fotky před oholením spodků (právě teď jdu na to).
Jen co poleví mrazy, rozjíždím druhou skříň 600W se stejnou posádkou, tedy SSH.
Mám 10 ks. přebytečnejch 25 cm řezů prokořeňených v kelímcích (na foto) je to mix SSH + Power skunk. Původně to bylo pro kreténskýho bratránka kterej se na to ve finále vysral a radši chlastá protože dostal kopačky od nějaké kundy a nemůže se srovnat :-). Pustím je levně po dohodě přes pm. Přijímám taky soukromý objednávky na řezy SSH prokořeněný v malých rw kostkách.
Jsem od Olomouce, do padesáti km mohu přivézt za cenu projeté nafty.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 10-02-2013 v 09:00 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 16




Tady je ještě foto těch vzrostlejch řezů.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 10-02-2013 v 09:02 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1536840 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív