Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 17




A tedkon ke kytkam..

Holky jsem dnes naposled nakrmil a dalsi jidlo uz bude jen voda.
Dal jsem jim:4ml Alga Bloom,2ml BloomBastic to vse na litr vody..

Power Kush- 45-55 dni
Orange bud 60-65 dni

Ale chci je nechat asi stejne mam 43 den a ani u jedno nejaka mala znamka toho ze by trichomy chteli nejak menit zbarveni porad krasne cire.A listi take porad krasne zelene tak asi jeste nemaji pred smrti samotny kytky to vi :-Dcelkem bych je chtel nechat do toho 60 dne co pisou o OB tim padem bude 14 pruplach.

Jen bych se chtel zeptat potom az budu prolivat cetl jsem tady na foru ze se dela na pomer kvetinac 3xnasobek vody to se dela jen pruplach od toho kdyz je treba prehnojino nebo se to tak dela i ve finalni fazy?



A taky pridavam 2 fotky kyti co mam v takovy provizorni skrince pod 150W. Je to S.A.G.E 4x z řízků.
Mam je prepli 6 den na kvetu a uz jedou ven prvni pestiky ale na fotce bohuzel jeste nejdou videt je jich tam troska :-D

Old Post 10-02-2013 v 19:58 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 18



Zdravim lidi, tak pridavam fotky holek na 50dni kvetu. Bohuzel se stala smula a holky OB se zblaznily a nasel jsem tam jedno mensi seminko ne uplne tvrdy ale uz chtelo dozrat. Tak jsem se rozhodl ze jim o kousek zkratim rust a prijde zubata. Holkam jsem otrhal vsechny listy a tedkon jim necham 2 dny tmu co jsem dostal jako radu.
Power Kush uz jse krasne zralej ale OB by mozna chvilku chteli ale uz nane prdim.Mam 2 fotky ale jsou zatim jen 4 ocesane a 2 udelam zitra. Palicky jsou pekny a krasne tvrdy jsem zvedav co z toho bude:-D

Old Post 16-02-2013 v 23:38 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 19



A tady mam jeste pokus o blizsi pohled:-D

1Foto-Power Kusch
2Foto-Orange Bud

Old Post 16-02-2013 v 23:46 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 20






Zdravim kolegove

Tak a je to tady a prisel den D. Holky uz jsem narezal a povesil hlavou dolu..
Dostali 2 dny tmy a tedkon uz se jen budou houpat a susit. Mam je poveseny v boxu a pritom pustenej odtah a jeden vetracek na lepsi toceni vzduchu..
V boxu by se mela teplota drzet kolem 15-17 stupnu tim ze upravuju podle toho jak se topi v mistnosti.

Prvni foto co pridavam.

1.Foto sam Power Kush
2Foto sam Orange bud.
Zbytek je v celku nasobe a dalsi uz poveseny v boxu..

Jestli nekdo z vas sleduje tenhle th muze zkusit tipnout kolik by z toho molo byt.
Vyherce dostane K+

Old Post 18-02-2013 v 23:31 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mx09
Stálý Člen

Karma uživatele mx09 - 17% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 21

Tak 350 gé ,ale prajem viac

Old Post 19-02-2013 v 05:59 AM
mx09 je offline   Profil uživatele mx09   Find more posts by mx09   Foto galerie člena mx09   Click here to Send mx09 a Private Message   Add mx09 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evel
Stálý Člen

Karma uživatele Evel - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 22

můj tip je 333g

Newbye
1. grow 250-600W hlína: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1065819#post1065819 ----> aktuální

Old Post 19-02-2013 v 07:37 AM
Evel je offline   Profil uživatele Evel   Find more posts by Evel   Foto galerie člena Evel   Click here to Send Evel a Private Message   Add Evel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
madman51
Nový Člen

Karma uživatele madman51 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 23

tipuju 289

OT: minulej rok sem jel rez z rezu od Dutch Passion Blueberry a Orange Bud a ani jeden nezhermili krasny kytky i venku dozraly pekne

Old Post 20-02-2013 v 14:40 PM
madman51 je offline   Profil uživatele madman51   Find more posts by madman51   Foto galerie člena madman51   Click here to Send madman51 a Private Message   Add madman51 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 24

222g, ale snad bude víc.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 20-02-2013 v 16:35 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 25

256g ale urcite prajem tak pul kila...

Old Post 20-02-2013 v 19:36 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 26

Zdravim tak vam zatim preji za pekny tipy vubec ny mi nevadilo kdyby tam tolik bylo:-Dtady pridam foto malich zastipku na zkousku z obou kytek. V levo power kush a druha OB.
A taky se chci pochlubit ze jsem zkousel udelat svy prvni rizky z kytky S.A.G.E co uz tedy byl rizek tak znej vim ze to asi neni nejlepsi ale udelal jsem 4 na zkousku a 2 z toho se mi povedlo udelat. Do skrine nepujdou bylo to jen na zkousku nestli jsem schopnej to udelat a jsem:-D

Old Post 20-02-2013 v 23:06 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 27



.j

Old Post 20-02-2013 v 23:08 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 28

hau. takze OB v cajku jo? zadny herminy??

tip je 170g

je to koníček

Old Post 21-02-2013 v 20:32 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 29

Cest VFR prave ze 8 dni do konce se mi zblaznily a nasel jsem tam seminko jak jsem psal vis :-(proto jsem je sundal o neco driv abych to nemel potom vsude. Nasel jsem to na jedny palici takze je to dobry,ale uz vim ze do nich nikdy nepujdu :-D

Old Post 22-02-2013 v 00:04 AM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 30

Cest VFR prave ze 8 dni do konce se mi zblaznily a nasel jsem tam seminko jak jsem psal vis :-(proto jsem je sundal o neco driv abych to nemel potom vsude. Nasel jsem to na jedny palici takze je to dobry,ale uz vim ze do nich nikdy nepujdu :-D

Old Post 22-02-2013 v 00:04 AM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankile
Nový Člen

Karma uživatele pankile - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 31

290g :-)

Old Post 22-02-2013 v 08:38 AM
pankile je offline   Profil uživatele pankile   Find more posts by pankile   Foto galerie člena pankile   Click here to Send pankile a Private Message   Add pankile to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 32

Zdravim lidi.Tak davam konecny vysledek. Nakonec jak jsem tady koukal na nejaky tipy tak tedkon dam ten muj :-D Kytky uz jsou suchy a zavreny ve sklenicich.


Orange Bud- 67
Power kush- 74

Celkem-141
Vynos nejak ohromnej nebyl ale zase koureni je to skveli. OB kdyby se nezblaznily bylo by asi jeste o neco lip ale urcite musim rict ze kour je znich lepsi nez z PK.
Jinak nejblize byl VFR z nejmensim tipem a zato mu posilam K+ dekuji..

Old Post 25-02-2013 v 22:31 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-04-2016 - Orange Bud v hlíně pod 250W - 85 odpovědí
01-08-2013 - 5x Orange Bud DP 400W - 178 odpovědí
28-03-2010 - Orange Bud,White Russian 600w - 58 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6441410 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív