Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 33


Jedna fotka v miskach.

Old Post 25-02-2013 v 22:34 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 34

Ahojte lidi nemate nikdo zkusenosti z rostlinkama Cinderella 99(popelka99) od Brothers Grimm? Kdyby nekdo mel jakoukoliv zkusenost prosim a dekuji za info;-)

Old Post 04-03-2013 v 22:05 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scunk
Stálý Člen

Karma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 35

Ahoj.
Pěkná práce.. Chtěl jsem se jen zeptat jak to dopadlo s porovnáním jestli se vyplatí přesazovat a nebo ne. Jinak C-99 jel kámoš nedávno a vůbec si nemohl stěžovat. Poměrně rychle kvete a je vcelku odolná vůči houbovým chorobám.

5x BJ a 3x C47 pod čtyřma koulema

8x Big Foot pod čtyřma koulema

6x Jack 47, 3x Cream 47, 3x Ice Cool pod čtyřma koulema (sklizeno)

3x Ganesh Spirit, 3x Cream Caramel, 3x Green Poison, 3x Sweet Cheese pod čtyřma koulema (probíhá)

Old Post 06-03-2013 v 14:08 PM
scunk je offline   Profil uživatele scunk   Find more posts by scunk   Foto galerie člena scunk   Click here to Send scunk a Private Message   Add scunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 36

Ahoj kolego,tak porovnani o presazovani bych rekl ze nema zas tak nejaky vliv rekl bych ze je to stejny. Ob byli akorad o skoro jednu celou visku vetsi nez PK ale to je asi tim ze je to celkem jina odruda. Jinak bych fakt mohli rict ze je asi jedno kolikrat to kdo presadi kdyz jsem vyndaval hlinu z kvetinacu tak byli vsechny stejne prorostli skrz na skrz jak se rika:-DA kamarad byl tedy spokojeny rikas jo? to je super uz ma doma rizky tehle krasotinky tak proto se ptam na neu jsem oni toho celkem nic moc nenasel. Takze budu muset hledat vic potrebuju zjistit na kolika centimetrech by bylo dobry ji prepnout aby se mi moc nezvedla pak jeste,ale co jsem cetl je to celkem pul na pul S a I tak asi to udelam podle nejaky podobny cotady najdu:-D

Old Post 06-03-2013 v 14:44 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 37




Ahoj lidi, tak pridam nejaky vecicky aby to tady nebylo tak prazdny:-D

Jsou to 4 holky S.A.G.E ktery jsem si puvodne dal do provizorni skrinky jen na zakoreneni pod 150W sodu a nakonec jsem je tam nechal protoze rvat 4 kytky do me velke skrine by byla blbost..

Holkam davam porad Bloom od plagronu a dari se jim pekne zatim si nestezujou:-D
Sice je spatny ze ani nevim jak dlouho uz je mam na kvetu protoze kdyz uz rostli tak jsem se staral spis o kytky predtim takze budu mikroskopem sledovat finis:-D
Ve velky skrini se mi zatim pripravujou nove krasavice jeste jim ale trosku musim udelat upgrade na pokoji:-Dzitra konecne prijde zvlchcovac vzduchu a dnes mi prisel novy stin:-DTak pak pridam nejaky foto a popisky az budu mit hotovo ad se dari vsem;-)

Old Post 08-03-2013 v 01:41 AM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 38



....:-/

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 10-03-2013 v 21:10 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 39

zdarec kamo,ber rychle pinzetu,a secky podobne pologule vytrhaj,lebo ti to oprckuje,v nutri tych samcich pologul je plno pelu,tak si ich hodne pootacaj aj vnizsich poschodiach,a pokastruj ich,nejak si tie damy vystresoval?alebo si tipnem,je to OB a mas ho DP,mrzaci z DP a jejich hermousi...

Old Post 10-03-2013 v 21:56 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 40

Nn maji to bejt kytky S.A.G.E aspon tedy matkar rikal:-D a OB od DP jsem mel klo predtim a taky zhermili takze odnich urcite ne :-D a vemu a oskubu je. A asi zato muzu ja jeden den mi vypadlli doma pojistky kdyz jsem byl v praci a po 14 hodinach jsem zjistil ze se kytkam vubec nerosvitilo :-(takze nejspis tim protoze jinak jsem vse delal stejne jako vzdy ale nevim treba to porad delam spatne proto se mi holky takhle odvdecujou :-D

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 10-03-2013 v 22:05 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 41

ono to ma za nasledek moc faktoru,staci ked im tam supnes 10stupnovu vodu,a uz je to doma,ale tiez ti moze skakat ph,a to ich doraza,ked vies ze ti to zhermilo po prve,a aj teraz,tak by si to nemal robit tak isto jak prer tym,ale zmenit to od zakladu,a viacej dbat na detaily ale urcite je to aj hodne o genetike,takze bych sa opytal matkara jak dlho robil selekciu,ci nejsi prvy komu daval klony,ci to ma odjete aspon v troch kolach...

Old Post 10-03-2013 v 22:42 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 42

No teplotu vody nevim presne ale mam ji v mistnosti kde je normalne teplota kolem 23stupnu tak nevim a Ph jsem se snazil drzet porad kolem 6,2 jednou jsem nameril 6,3 a nezmensil ale nevim jestli by tohle melo vliv. Spis si myslim ze jsem to podelal jinou veci mel jsem je jen v takovy provizorni skrince kde jsem mel jen ofuk nememl jsem odtah ani pritah vzduchu takze spis si myslim ze tam jsem neco podelal jestli je to mozny a hlavne to svetlo co meli 24 h tmu na nejakym 40dnu tedkon jsou cca na 45-50 dnu tak nevim co mam delat jestli oskubavat kazdy den co budu doma a ne v praci nebo to sundat ususit a zkusit kourit kdyz tam jeste nejsou semena nebo udelat treba mast:-Da kytky co mam tedkon novi mam 12xcinderella od stejnyho matkare tak uvidim. A psal jsem mu jak dlouho to dela a jak ma treba stary matky a tak:-D

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 10-03-2013 v 22:55 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 43

A jak jsem psal ze to neni poprvi tak tedkon predtim mi zhermili Orange bud od DP a to jsem koukal a dostal info ze tahle banka ma stim porad oroblemy:-Djinak pocitam stim ze dalsi kolo uz se mi takovahle situace vyhne:'(

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 10-03-2013 v 23:02 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 44

no ja sem ti pisal,ze tam je vicero faktoru,ja sem ti dal len dva najcastejsi,no a stym provizoriem nic moc,oni strasne rychle reaguju na zmenu,zober si,ze v indore mas dva krat tak zrychleny cyklus,nez jak to ide vonku,takze pre nich je kazdy vykyv stres,a preto je dolezite vyberat stabilne,a silne modele,ktore znesu aj trochu zmeny,niekto v tvojich podmienkach by dopestil ze stabilnym modelem urodu jak prasa,ked tak to este podrz do teho 70dna,uz ti moc nezostava,kastruj ich,zase si myslim,ze je radsik mat trochu semen,jak nedozrete hulco...

Old Post 10-03-2013 v 23:24 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 45

Jj a jak pises kouknu po lepsi a odolnejsimu modelu. Tedkon jen douam ze ty rizky co mam tedkon budou dobry a uz j nejak neposeru. Treba power kush co jsem mel predtim byl dobrej a jedinej jsem ho mel bez problemu i mych podminkach. A v ty druhy skrini uz to mam vychytanejsioneco lip tak muzes pak koukat je to th-cinderella99 150w-400W. Jedu zacatek tak dnas to bude vse o.k a budu hlidat z pinzetkou v ruc budu skubat a kastrovat a zkusim dojed co nejdal.

3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W [/B][/QUOTE]

Old Post 10-03-2013 v 23:42 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-04-2016 - Orange Bud v hlíně pod 250W - 85 odpovědí
01-08-2013 - 5x Orange Bud DP 400W - 178 odpovědí
28-03-2010 - Orange Bud,White Russian 600w - 58 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9025640 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív