Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Čistíte si skleněnky???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
jennet
Stálý Člen

Karma uživatele jennet - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 36  

Dotaz Čistíte si skleněnky??? Příspěvek č. 1

Tak dneska jsem objevil skvělej web, adresa byla nějak www.grower.cz ;) Tak hned vám všem zasílál něco k zamyšlení. Poprvé jsem se tu dočetl, že někdo čistí skleněnky.
Abych předešel všem neschodám a nedorozuměním, uvádím hned nazačátku že skleněnkou nemyslím to, k čemu potřebujeme ďulek a pořádnou dávku senility, ale pomůcku k navození té pravé zábavy. (Rozuměj, k zahulení!!!)
No tak zpět k tématu. U nás na Hané, jmenovitě v Olomóci, blíže s lidma, kterými se tak rád obklopuji se totiž traduje boj, o co nejvíce "zašitovanou" skleněnku. A nejednomu z nás už se srdce rozplesalo nad vzpomínkami při pohledu na ten jeho skvost, přes kterej už se občas ani táhnout nedalo. A nejeden z nás taky uronil krůpěj slzy při pohledu na ty pestře se bližtící střepy roztříštěné po zemi. A nejeden z nás už se snažil v hodinách chemie spravit co se dá.
No zkrátka zajímal by mě důvod proč se o tohle všechno připravit vymíváním skla?

Když má problém řešení, není třeba si dělat starosti.
Když řešení nemá, starosti ti nepomohou.
tibetské přísloví

.:GANJA:.

Old Post 08-10-2003 v 19:47 PM
jennet je offline   Profil uživatele jennet   Find more posts by jennet   Foto galerie člena jennet   Click here to Send jennet a Private Message   Add jennet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jennet
Stálý Člen

Karma uživatele jennet - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 2

2MrVoslik

Moje slova!!! Když čistit, tak jenom vypalováním-> pěkně nažhavit sklíčko a dostat z něho všechno co dá!!! To byste se divili, vy čistotní, co všechno se tam najde!!!

Když má problém řešení, není třeba si dělat starosti.
Když řešení nemá, starosti ti nepomohou.
tibetské přísloví

.:GANJA:.

Old Post 08-10-2003 v 21:29 PM
jennet je offline   Profil uživatele jennet   Find more posts by jennet   Foto galerie člena jennet   Click here to Send jennet a Private Message   Add jennet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 3

JJ taky si sklenenku a vodnici cistim lihem a vatou...

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 08-10-2003 v 21:31 PM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
director
Stálý Člen

Karma uživatele director - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 4

2 jennet
podle mě je to humus. Tím spalováním se na tom skle usadí přísady který, nejsou podle mě zrovna zdraví prospěšný a dávat si to znovu..
no nevím..

Old Post 09-10-2003 v 11:21 AM
director je offline   Profil uživatele director   Find more posts by director   Foto galerie člena director   Click here to Send director a Private Message   Add director to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondRASH
Stálý Člen

Karma uživatele vondRASH - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 5

to jennet:
jejda ty hulis od dvanacti let??ty kravo tak to je narez!!
necistit sklo, to je peknej vagus, PRASATA

shit ze sklenek nebrat!!!!to je neco jaqo vyklepat popelnik do mixeru zalejt mlikem a udelat si koktejl!

jinak ja na sklenenky pouzivam "takovy to tamto cistitko usi" a odlakovac na nehty,bud ho beru matce, nebo pritelkyni

"Co na tom, když je někdo teplej, černej, nebo zhulenej?"

"Radeček je vocas!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ SoG 3x WW under 70W Son-T ]
[ R.I.P. - SKLENIK + OUTDOOR 2003 ]

Old Post 09-10-2003 v 11:53 AM
vondRASH je offline   Profil uživatele vondRASH   Find more posts by vondRASH   Foto galerie člena vondRASH   Click here to Send vondRASH a Private Message   Add vondRASH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Sklenáři...
Já, konzervativec (mám rád konzervované výrobky) kouřím zásadně z dřevěný fajfky...
A mám jí zadělanou!!!

Old Post 09-10-2003 v 18:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc_george
Stálý Člen

Karma uživatele thc_george - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 7

Já používám taky to čístítko do uší a vodlakovač.

Old Post 11-10-2003 v 14:02 PM
thc_george je offline   Profil uživatele thc_george   Find more posts by thc_george   Foto galerie člena thc_george   Click here to Send thc_george a Private Message   Add thc_george to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sarig
Nový Člen

Karma uživatele Sarig - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 8

no ne ze bych musel nutne hulit ty smejdy co se tam usazujou, ale sklenenku proste necistim.......

Old Post 12-10-2003 v 14:22 PM
Sarig je offline   Profil uživatele Sarig   Find more posts by Sarig   Foto galerie člena Sarig   Click here to Send Sarig a Private Message   Add Sarig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
g4nja4ev3r
Stálý Člen

Karma uživatele g4nja4ev3r - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 9

Hi SmOkeRs No dle meho uvahy je lepsi si pred kazdym zapukanim sklicko pekne vycistit pac pak je ta chut hulenyho modelu mnohem vyraznejsi a lepci...A jinak pozdraw Olomóci z Prerowa


**

Old Post 12-10-2003 v 19:51 PM
g4nja4ev3r je offline   Profil uživatele g4nja4ev3r   Find more posts by g4nja4ev3r   Foto galerie člena g4nja4ev3r   Click here to Send g4nja4ev3r a Private Message   Add g4nja4ev3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SJ | Ivanhoe
Stálý Člen

Karma uživatele SJ | Ivanhoe - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 10

čistím, ale po špatných (chuťových) zkušenostech s chemikáliemi jsem přešel na suchou cestu - vezmu papírový kapesník, odtrhnu z něj kousek a udělám z toho malý "žmolek", ten pak dám do kotlíku a drátkem (ve škole náplní do propisky) ho protlačím skrz skleněnku... a je čisto .
Mohl bych zkusit ten prací prášek, objevil jsem doma jakýsi ochucený horskou loukou, to by mohlo zajímavě chutnat ...

K+M+B 2004 ( Kašár, Motár & Bambár)

Herr Jürgen ownage !

Buhvico ´04

Old Post 12-10-2003 v 22:47 PM
SJ | Ivanhoe je offline   Profil uživatele SJ | Ivanhoe   Find more posts by SJ | Ivanhoe   Foto galerie člena SJ | Ivanhoe   Click here to Send SJ | Ivanhoe a Private Message   Add SJ | Ivanhoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gomblih
Nový Člen

Karma uživatele Gomblih - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 11

ja mam taky rad suchou cestu nebo taky propalit nad sporakem to potom ten shit sam odpada a sklenenku mam uplne cistou jinak ji obcas protahnu vatickou do ucha

Old Post 13-10-2003 v 09:05 AM
Gomblih je offline   Profil uživatele Gomblih   Find more posts by Gomblih   Foto galerie člena Gomblih   Click here to Send Gomblih a Private Message   Add Gomblih to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wimpy[vp]
Stálý Člen

Karma uživatele Wimpy[vp] - 4% PěstitelskáKarma uživatele Wimpy[vp] - 4% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 12

No já si sklíčko vždycky čistím!!!Protože když je čistý,tráva z něj má mnohem lepší chuť něž když je v něm několik milimetrů šitu.Vždy po hulení do něj rýpnu špilek do ucha a šitu se zbavím.Nechával jsem ho tam jen když jsem měl apsolutní nouzi o hulení a nezbylo mi nic jinýho než si zahulit ten šítek.Teď mám hulení tolik že bych ze šitlího skla si nedal prda ani kdyby to byla vdova(možná lžu).Když už je tam ten šítek zaschlej,tak do toho chvilku foukám a on se zachvilku povolí!

Jděte mrknout sem,je to umění pod vlivem,stojí to zato:http://grower.cz/forum/showthre...4027#post104027

Některé dorgy nejsou zakázané proto že by byly nebezpečné,ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané!!!

Kreslite si ? - Galerie

Old Post 13-10-2003 v 19:19 PM
Wimpy[vp] je offline   Profil uživatele Wimpy[vp]   Find more posts by Wimpy[vp]   Foto galerie člena Wimpy[vp]   Click here to Send Wimpy[vp] a Private Message   Add Wimpy[vp] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 13

Nejlepsi je ten shit na konec. Nekdy ale delame to ze skla jak jich mame vice vyvarime v mliku a to jse taky pekne slehy do hlavy :-)))

killlsmoker

Old Post 15-10-2003 v 08:15 AM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 14

Viděl sem sqvělí čistítko, boužel vydrželo jen jedno použití, pak se proměnilo v šit v plamenech

Old Post 15-10-2003 v 08:43 AM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 15

ja vzdycky kdyz cistim sklenenku tak se me rozbije jsem levej, ale nemuzu za to!!! naposledy krapl kotlik, kdyz sem tam vracel sitecko...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 18-10-2003 v 16:39 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 16

ja mam takovou tu z tou spiralou a staci dycky akorat proplachnout poradne varici vodou pod kohoutkem a kdyz je moc tak zaleju vodou z varny konvice a dam tam trochu treba cifu nebo hajzl cistidlo...


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 19-10-2003 v 11:02 AM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-08-2006 - těšíte se na sklizeň??? - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4670140 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív