Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nejhorší outy co se vám povedli (chyby , poučení...)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
V čem byl nejčastější problém ?
Špatný výběr seedbanky / semínek
Použití prostředků (hnojiva , půda ...)
Špatné místo pro pěstování (město , neúrodná půda...)
Nedostatek obecných zkušeností
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Obecné Nejhorší outy co se vám povedli (chyby , poučení...) Příspěvek č. 1

Čau jenom mě napadlo že když sou tu sekce s věcmi co se povedli , tak taky bude určitě i nějakej ten neúspěch , tím nechci říct aby se někomu škodolibě posmívalo jaký to má hnusný , ale jako zhodnocení svých výpěstků či nedopěstků a rady co kdo udělal špatně a jak to příště udělá líp.
Myslím že by to mohlo pomoct spoustě lidí neudělat u samou chybu a rozmyslet si některé věci které plánovali atd....

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 16-10-2012 v 22:10 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 2

U mě osobně to vždycky ztroskotalo na tom že sem neměl dobrá semínka a většinou i nedostatečný zkušenosti a potom to vždy dopadlo katastrofálně...........Poučení pro mě je koupit si opravdu dobrá semena u vás nebo z prověřených e-shoů a přečíst si co nejvíce informací aby to nebyla pouze střela do tmy.

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 16-10-2012 v 22:23 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 3

Zase jsem letos včas nesundal mikropaličky a spodní větývky včas !!
Proč? Protože když nejsou spodní, taxe kyti soustředí na ty horní
Každej rok při uskladňování ty spodní cácorky pak vyhazuju..
Proč? Stonek, pět listů, čtyři blizny, 1cm*1cm ..z toho brko neubalíš stejně..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 17-10-2012 v 11:42 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenakonev
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 4

moje nejvetsi chyba lonskej rok - spatna puda. omyla se to tu furt, dobra puda + dobra genetika = hodně dobrá nálada

OUTDOOR 2013
OUTDOOR 2012

Old Post 17-10-2012 v 12:18 PM
zelenakonev je offline   Profil uživatele zelenakonev   Find more posts by zelenakonev   Foto galerie člena zelenakonev   Click here to Send zelenakonev a Private Message   Add zelenakonev to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 5

2 MaaaYaaa : Tyjo to mě ani nenapadlo , dík za radu ;D

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 17-10-2012 v 12:31 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 6

Házejte

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 30-10-2012 v 16:46 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 7

A anketě chybí možnost "Čórky".. Jinak u mě to vždfy bylo špatným místem - moc nebo málo vláhy, málo světla, špatná půda, ale někdy i špatná genetika. Vždy je toho víc najednou...

Old Post 30-10-2012 v 18:07 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 8

Čau,
pokud jedeš gurilla outdórek, tak je u něj tolik proměnných, že je velmi malá pravděpodobnost, aby bylo všechno na 100%. Třeba počasí neporučíš. Když bude hnusný léto, nebo bude zima v září a řijnu, tak i když budeš mít luxusní flek, model, půdu, atd., tak to stejně bude mizérie.

Já sem letos zvolil špatnej model (Special Kush od RQS). Dozrálo mi to dost pozdě. Až ke konci října. Takže bylo dost plísně. No a taky jsem neodhadl díry, (kopu díry a dávám do nich substrát v pytlech. Všude je kyselej jíl, takže jakmile bych to dal jen do půdy, tak bych měl úplný hov*o. ) udělal jsem je moc malý. takže jako kdyby kytky byly v 10ti litrovejch květináčích.

Poučení na příští rok a snad to pomůže i Vám.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 30-10-2012 v 19:10 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 9

to Dan.Bass , pravda zloději a náhlý poje_ání počasí.....
to Frek jo , to jasný....

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 30-10-2012 v 19:35 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 10

MaaaYaaa

Není škoda to vyhazovat? Můžeš si udělat hash...

Místo a dobré počasí dělá hodně, budu se snažit na další rok najít skvělý flek a doufat ve slunné dny při kvetení;-)

Old Post 05-11-2012 v 11:48 AM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 11

já kdyz si vzpomenu na svoje pěstirelský začátky tak do té doby než sme začali sázet kvalitní genetiku(ať řízky nebo semena )tak to stálo skoro vždy za prd pak už to šlo aspoň kouřit.Tzn.genetika,genetika,genetika

Old Post 05-11-2012 v 13:40 PM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 12

to Maaayaaa , taky sem se na to chtěl zeptat , protože pokud to nebude opravdu jenom nějakej mikrosráč , tak se z toho něco udělat nechá ne ?
A navíc jestli jich tam máš aspoň 20 na kytce tak se palda k paldě přidá a hned máš co
Musíte myslet ekonomicky šššmejdi

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 05-11-2012 v 15:20 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od dalick
to Maaayaaa , taky sem se na to chtěl zeptat , protože pokud to nebude opravdu jenom nějakej mikrosráč , tak se z toho něco udělat nechá ne ? ..


citace:
Původní příspěvek od Iwannagethigh
MaaaYaaa
Není škoda to vyhazovat? Můžeš si udělat hash...


Kdepak kluci, nebojte, to já z kytky vyhodim jenom klacky, a to ještě tennejlepší šel na hůl pro čaroděje na maškarní a rovnější stonky na takovou tu hru jak naházíš klacíky na sebe a vytahuješ je. Nejspíš pro děcka na tábor, ale nesmí se tam začít ztrácet

Tyhle spodky házim do materiálu na mastičku kterou s boží vůli spachťlam v prosinci

Já jenom že o to víc mohly bejt nafouklý ty horní paličáci, that's the point..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 05-11-2012 v 18:52 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 14

Jo tydle vidle .....už to chňápu
Myslel sem že co je malý to jde pryč ....to bych asi z kytky takovymhle způsobem vyházel tak 80%

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 05-11-2012 v 20:43 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7435090 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív