Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Plagron substráty - "péct" nebo ne ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TashonkaWitko
Nový Člen

Karma uživatele TashonkaWitko - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 4  

Plagron substráty - "péct" nebo ne ? Příspěvek č. 1

Čau. Rozhodl jsem se přejít z českých substrátů na něco lepšího = konkrétně Plagron Promix. A mám dotaz : je i tyhlety substráty vhodné či nutné před použitím nějak tepelně "upravit" ? Myslím jako propéct v troubě, případně propařit v mikrovlnce ?

U českých jsem to dělal, protože to bylo plný breberek, který za chvíli lítaly všude, ale u těchto lepších si nejsem jistej, zda je to vůbec potřeba. Tak ať se s tím třeba nedrbu zbytečně ... Díky za názory.
TW

Old Post 03-10-2012 v 17:19 PM
TashonkaWitko je offline   Profil uživatele TashonkaWitko   Find more posts by TashonkaWitko   Foto galerie člena TashonkaWitko   Click here to Send TashonkaWitko a Private Message   Add TashonkaWitko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 2

máš pravdu ale se substráty z gshopu jsem se ještě nikdy s breberkama nesetkal a navíc Promix obsahuje trichodermu, což je myslím houba a když jí dáš péct tak ji zničíš nebo se mýlím ?

Old Post 03-10-2012 v 21:34 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TashonkaWitko
Nový Člen

Karma uživatele TashonkaWitko - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3

Spala - diky za odpoved. Pokud obsahuje Trichodermu, pak by to asi moc dobry nebylo. Nicmene nejsem si jistej, ze tam skutecne je - aspon v letaku jsem o ni nic nenasel. Ale proste budu verit Tobe i Plagronu a kaslu na "peceni" .. aspon usetrim cas a smrad ... :-)

Old Post 04-10-2012 v 07:04 AM
TashonkaWitko je offline   Profil uživatele TashonkaWitko   Find more posts by TashonkaWitko   Foto galerie člena TashonkaWitko   Click here to Send TashonkaWitko a Private Message   Add TashonkaWitko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 4

tenhle substrat jsem jeste nejak nezaregistroval:O
Na tu trichodermu asi nic moc, ale uz jsem mel v hline od plagronu nejaky skudce(nevim co to bylo). Podle me je to spis dany tim, jak to ty growshopy skladujou.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 04-10-2012 v 07:22 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ragesun
Stálý Člen

Karma uživatele Ragesun - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 5

V plagronu jsem ještě nic nenašel ale jak řiká steve je to spíše o uskladnění.

Old Post 04-10-2012 v 07:38 AM
Ragesun je offline   Profil uživatele Ragesun   Find more posts by Ragesun   Foto galerie člena Ragesun   Click here to Send Ragesun a Private Message   Add Ragesun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 6

Já už peču vždycky, pro jistotu, na 5 minut do trouby vyhřáte na 200°C

Old Post 09-10-2012 v 20:00 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 7

Od minulého roku mám problémy se sviluškama. Minulý rok i letos jsem je měl. Ale pouze na bylinách, který byly v substrátu od Plagronu. Nevim, jestli je to substrátem, ale při nejmenšim je to podezřelý. 3 roky před tím obyč hlína z OBI a měl jsem tam akorát jednou housenky


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 10-10-2012 v 19:05 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

no hele ber to tak ze plagron s AH je opravdu to nejlevnejsi co tu lze koupit,kvalita tomu samozrejme odpovida a rozdil v cenne oproti nejdrazsi premiovce je vice nez zanedbatelny,a to jak substrat tak hnojiva..

Old Post 23-10-2012 v 10:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od GREENTOKAREW
no hele ber to tak ze plagron s AH je opravdu to nejlevnejsi co tu lze koupit,kvalita tomu samozrejme odpovida a rozdil v cenne oproti nejdrazsi premiovce je vice nez zanedbatelny,a to jak substrat tak hnojiva..

Čau,
Jestli je pro Tebe 50 litrů zeminy za 500,- levný, tak seš na tom asi dost dobře...


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 23-10-2012 v 17:42 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od frek

Čau,
Jestli je pro Tebe 50 litrů zeminy za 500,- levný, tak seš na tom asi dost dobře...


To nevim kam na to chodíš..
Plagron lightmix - 220Kč
Plagron promix - 300Kč
Plagron royalty mix - 390Kč
50l balení..

Všechno aktuální ceny v g.shopech..

Old Post 23-10-2012 v 17:52 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od EDA45


To nevim kam na to chodíš..
Plagron lightmix - 220Kč
Plagron promix - 300Kč
Plagron royalty mix - 390Kč

Všechno současný ceny v g.shopech..

Aha. Omlouvám se. Tady to je za 470.- http://www.growshop.cz/katalog/deta...nojeny-substrat
a tady za 489 http://www.growmania.cz/plagron-bat-mix-50l-p-1474.html

Ano, jsou to ty nejdražší, co Plagron má. Ale i když to není 500,- pořád to není levný, teda ne pro mě


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 23-10-2012 v 17:58 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od frek

Aha. Omlouvám se. Tady to je za 470.- http://www.growshop.cz/katalog/deta...nojeny-substrat
a tady za 489 http://www.growmania.cz/plagron-bat-mix-50l-p-1474.html

Ano, jsou to ty nejdražší, co Plagron má. Ale i když to není 500,- pořád to není levný, teda ne pro mě


Je to to nejlevnější ze značkovejch substrátů, přesně jak píše GREENTOKAREW.. V rozmezí cca 220- 490 Kč podle druhu.
Že to je LEVNÝ,nikdo nepíše..

Naposledy upravil EDA45 23-10-2012 v 18:37 PM

Old Post 23-10-2012 v 18:17 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 13

pouzivam plagron growmix. za 2 roky som pouzil minimalne 12 vriec a nemal som ani s jednym problem ze by sa mi objavila nejaka plesen, mach alebo nejaka zelina z toho rastla. nikdy som ich nevypaloval v trube aby som zahubil nejakych skodcov alebo bakterie co tam boli.

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 23-10-2012 v 18:43 PM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

jo jsem na to tak dobre ze si mohu dovolit pytel kokosu od kany za 350,ale taky jsem na tom dost spatne abych si mohl dovolit kupovat spatny substrat o stovku levneji,odstraneni takove svilusky neni otazka 100 korun totiz

Old Post 23-10-2012 v 22:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7928240 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív