Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » predčasné dozrievanie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
swam
Stálý Člen

Karma uživatele swam - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 1

mám vonku zopár rastlin sú vysoké asi 30cm a už sa u nich začali objavovať samičie kvety, nie je to skoro? nemalo by to začať dozrievať až koncom leta? pestujem druhým rokom takže s tým nemam ešte skúsenosti, takže je to v poriadku alebo je to niaka anomália?

[Edited by swam on 12-05-2002 at 08:13 PM]

Old Post 10-05-2002 v 18:24 PM
swam je offline   Profil uživatele swam   Find more posts by swam   Foto galerie člena swam   Click here to Send swam a Private Message   Add swam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 2

swam no občas kytka ukáže co je zač tím že se oběví pár samičích kvítků to je ale v pořádku,pokud ale tvoří ,,blizny,/bílé vlásky/nahoře na vrcholku rostlinky a to v dost hojném počtu začala kvést,a může to být tím že jsi je zasadil dost brzo /míń než 18 hodin světla/no každopádně by kvést ještě neměly,takže myslím že to bude v pořádku,alespoń víš že jsou to samičky

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 10-05-2002 v 19:26 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swam
Stálý Člen

Karma uživatele swam - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 3

koblihostrom:no je to vlastne iba pár blizien (veľmi málo). som rád že je to v poriadku a nemam niakych mutantov k+

Old Post 10-05-2002 v 20:30 PM
swam je offline   Profil uživatele swam   Find more posts by swam   Foto galerie člena swam   Click here to Send swam a Private Message   Add swam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sveat
Nový Člen

Karma uživatele Sveat - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 4

no stalo se mi totéž zasadil jsem moc brzo....a mám už na sazenicích blizničky dal jsem je už na pole a doufám že to bude oukej.....ty paličky jsem otrhal ...no nevím snad to půjde ale ot toho tu jsme ne?.....ABY JSME EXPERIMENTOVALI....TŘEBA TO PAK BUDU DĚLAT KAŽDEJ ROK...:O)

Sveat

Old Post 11-05-2002 v 13:41 PM
Sveat je offline   Profil uživatele Sveat   Find more posts by Sveat   Foto galerie člena Sveat   Click here to Send Sveat a Private Message   Add Sveat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 5

no já sem z toho taky magor, zjistil sem, že mi to na balkóně taky nakvetlo, tak sem aspoň vyhodil samce, a doufám, že to bude v pohodě.....

jak je možný že to teď kvete sakra, neni snad světla dost!?

[Edited by oton on 12-05-2002 at 01:29 PM]

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 12-05-2002 v 09:49 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubba
Nový Člen

Karma uživatele bubba - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 6

mám stejnej problém
kvetou mi všechny rostlinky co jsem zasadil moc brzo, nevíte náhodou jestli se kytka sama vzpamatuje a ješte jedna otázka mám ty květy otrhat nebo můžou na kytce zůstat ??

Old Post 12-05-2002 v 12:38 PM
bubba je offline   Profil uživatele bubba   Find more posts by bubba   Foto galerie člena bubba   Click here to Send bubba a Private Message   Add bubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 7

no je půlka května to snad neni "dost brzo"!!??

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 12-05-2002 v 19:16 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Smci.... Příspěvek č. 8

Ja mel minuli rok doma kytku a kdyz mela tak 20cm a byla uz po treti zastipla (jen tak jsem to zkousel) tak mi vykvetla... bohuzel ale samci kvety :-(( mnooo alespon jsem mel takovy maly stromecek ktery se dal prenaset a kdyz mi vykvetly i samice asi o 3mesice pozeji :-/ tak jsem mel samce na oplodneni....

Jokerrr

Old Post 12-05-2002 v 20:38 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 9

Myslim, ze to nevadi, protoze to budou na 90% priznaky preflowers. Ja mam treba rizky, ktere maji od malicka samici kvitky a v pohode mi na balkone rostou a zatim moc nekvetou.

Pokud sou opravdu na kvetu tak s tim venku asi nic neudelas...

Old Post 12-05-2002 v 20:48 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokomotiva
Stálý Člen

Karma uživatele lokomotiva - 13% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 69 

květ Příspěvek č. 10

to Swam -Přesně to se stalo kámošovi předsazovali v lednu no a už mají na kytkách semínka (zralé). Pokud to kvete minimálně tak je to ještě v poho když to dáš ven na pěkně sluné místo měl by se květ zbrzdit a naskočit růst.Pokud to necháš vykvést budeš mít zralé kvítka než se naděješ. Malé řídkáče.Ale prý když to ostříháš tak by to mohlo začít znovu valit.

Old Post 19-05-2002 v 12:33 PM
lokomotiva je offline   Profil uživatele lokomotiva   Find more posts by lokomotiva   Foto galerie člena lokomotiva   Click here to Send lokomotiva a Private Message   Add lokomotiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 11

včera sem byl na chatě, kde mám kytky na místě kam celej den pere slunce a když sem to pořádně koumal pár kvítků sem tam taky našel, tak že to musí bejt tou přírodou a tim světelným ciklem a myslim, že ten květ brzy přejde!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 19-05-2002 v 13:31 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 12

Taky mi začli kvíst kytičky venku...
Na obou polích nezávisle na sobě...
Letos asi příroda nějak chvátá.
No, aspoň se daj takhle zavčasu odstranit samci

Srga!

Old Post 20-05-2002 v 09:41 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Buchweisen
Nový Člen

Karma uživatele Buchweisen - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 13

Ja jsem takové kytky, mela loni. V kvetnu mely palicky a rostly hrozne pomalu. V cervenci si to rozmyslely a zacaly rust, ale uz nato nemely moc casu a nebyly tak spravne velky jak by mely. Je to zpusobeno moc brzkym sazenim.

Old Post 20-05-2002 v 16:18 PM
Buchweisen je offline   Profil uživatele Buchweisen   Find more posts by Buchweisen   Foto galerie člena Buchweisen   Click here to Send Buchweisen a Private Message   Add Buchweisen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
restart
Nový Člen

Karma uživatele restart - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 16 

doba kvetu Příspěvek č. 14



[Edited by restart on 31-05-2002 at 07:11 PM]

Old Post 28-05-2002 v 10:47 AM
restart je offline   Profil uživatele restart   Find more posts by restart   Foto galerie člena restart   Click here to Send restart a Private Message   Add restart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokomotiva
Stálý Člen

Karma uživatele lokomotiva - 13% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 69 

květ Příspěvek č. 15

Hlavně záleží na odrudě, ale tak koncem prázdnin

Old Post 31-05-2002 v 17:05 PM
lokomotiva je offline   Profil uživatele lokomotiva   Find more posts by lokomotiva   Foto galerie člena lokomotiva   Click here to Send lokomotiva a Private Message   Add lokomotiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 16

Rastliny v tomto pripade zacinaju prechádzat do kvetu bud ako reakcia na este velmi kratku fotoperiodu, kedy pomer noc : den je silne indukujuci kvitnutie a teda rastlina hned po dosiahnuti minimalnej vekovej hranice na prechod do kvetu zacne kvitnut, alebo ako nasledok znacne rozdielnych fotoperiod medzi dvoma stanovistami , predoslim a tym sucasnym kde bola rastlina pestovana, pricom stanoviste neskorsieho vyskytu musi mat (pokial sa nejedna o silne kvetovo indukujucu fotoperiodu) vyrazne vyssi pomer noc : den ako to predosle. V tomto pripade rastlina reaguje skor na zmenu fotoperiody ako takej ako na samotnu jej dlzku. Tak isto mozu hrat rolu aj dalsie faktory ako prisun dostupnych zivin, volnost rastu korenov a pod., no podla mojho nazoru hraniciaceho s uplnym vedenim sa jedná práve o príznaky fototoperiodicity ci uz z jedneho, alebo druheho dovodu.

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Old Post 06-05-2005 v 00:01 AM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-10-2001 - pomale dozrievanie - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0054210 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív